Jump to content


Photo

Downloadanje filmov


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#21 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 September 2005 - 06:56 PM

Meni tudi. Očitno pokvarjen file.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#22 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 September 2005 - 07:06 PM

QUOTE(Jenna)
Codec Pack - AllInOne


A mi lohk še poveš kje si ga dol potegnla?
  • 0

#23 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2005 - 07:17 PM

QUOTE(mishka)
QUOTE(Jenna)
Codec Pack - AllInOne

A mi lohk še poveš kje si ga dol potegnla?

http://www.free-code...ck_All_in_1.htm
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#24 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 September 2005 - 07:23 PM

Hvala biggrin.gif
  • 0

#25 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 05 September 2005 - 08:52 PM

Odsvetujem razne all-in-one-super-duper pakete s codeci. Pač pa priporočam programček Gspot, dobite ga na http://www.headbands.com/gspot/

Ko vam kak film ne dela, zaženite ta program in po sistemu "povleci in spusti" iz explorerja potegnite ikonico s filmom v ta program, zadeva pa bo pogledala, kateri codec potrebuje za predvajanje.
Ko vam kaj manjka, pa namestite točno tisti codec, ne pa vse povprek neke solate ...

Z Nimo codec packom, recimo, se je dalo met fine sitnosti ...

Načeloma z xvid in AC3 codecom pokrijete levji delež ... eventuelno še kak ffdshow, pa je.
  • 0

#26 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3447 posts
  • Gender:Male

Posted 05 September 2005 - 09:02 PM

Jaz uporabljam torrente, vlečem pa preko azureusa dol
  • 0

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2005 - 02:42 AM

QUOTE(sajk)
Odsvetujem razne all-in-one-super-duper pakete s codeci.

Zakaj pa? Poznaš tega, o katerem govorim?
Jaz (in ogromno ljudi, ki jih poznam) uporabljam tega in mi je do zdaj takorekoč vse delalo brez problema. Je pa res, da moraš imet tudi sicer pošlihtan računalnik in ne imet kup nekih pizdarij gor (česar pa 90% folka nima in potem se čudi ob raznih sumljivih prigodah z računalnikom). Predvsem to je pomembno.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 06 September 2005 - 01:04 PM

Tega ne, imel sem pa Nimo codec pack .. in od takrat se počutim veliko bolje biggrin.gif No, meni pa ne "takorekoč", pač pa "vse" dela biggrin.gif

Zakaj bi vso mogočo solato gor imel, če pa ni potrebno ... 8)
  • 0

#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2005 - 01:27 PM

Takorekoč - s tem sem mislila na kakšne pokvajene dol zloadane filme, ipd. In če kdo nima solate na računalniku, sem to jaz. IPB Image
In ta codec pack, ki sem ga svetovala, pač ni solata..... saj so ga meni svetovali ortodoksni nesolatarji. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 February 2006 - 01:17 PM

punce če že DLjate filme nej bojo dvd ripi, so usaj kvalitetni ;)
jst jh iz tega dobim:http://www.shareheaven.net/
  • 0

#31 intimna

intimna

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 22 February 2006 - 08:12 PM

Definitvno torrenti najboljša izbira....vsaj kar se hitrosti tiče:
--www.filelist.org
--www.filebits.org
--www.bitsoup.org
...itd... laugh.gif laugh.gif
  • 0

#32 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 09:02 PM

Ja, pol pa internet nikamr ne gre. ermm.gif Mam raje mulo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#33 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 22 February 2006 - 09:14 PM

Eh tta mula je za en drek... same viruse dobiš... definitivno so še res najboljša izbira torrenti. wink.gif
  • 0

#34 intimna

intimna

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 22 February 2006 - 09:21 PM

Kako to misliš, da potem internet nikamor ne gre sonchika???? Vse lepo dela samo nastavit je treba da ni upload na full odprt...... rolleyes.gif biggrin.gif
  • 0

#35 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 09:21 PM

Jaz v vsem tem času nisem staknila niti enega virusa z mulo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 09:22 PM

Jaz tudi ne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 intimna

intimna

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 22 February 2006 - 09:26 PM

Se mi zdi da sami programi aka MULA niti niso tako zelo problematični glede virusov, večji problem je v tem, da ne znaš surfat po netu......lol
twisted.gif in si s tem na računalnik nabereš na tone smeti smile.gif
  • 0

#38 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 February 2006 - 08:15 PM

Kj pa zdj ko so umaknl razborack 2 z emula. A bojo začel čistko, pa počas ukinjal use kanale na emulu. ermm.gif:
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 February 2006 - 08:51 PM

Počasi bo verjetno prihajalo do tega. Tudi ustvarjalci filmov in glasbe morajo od česa živeti.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 February 2006 - 09:29 PM

.
Ko DonkeyServer nau več delal, pol me bo začelo skrbet.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users