Jump to content


Photo

Razstave


  • Please log in to reply
171 replies to this topic

#41 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 January 2010 - 06:44 PM

TUKAJ piše, da toliko:
Cena vstopnice za ogled razstave je 6,5 EUR, za študente in upokojence 5,5 EUR.




  • 0

#42 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2010 - 07:02 PM

6,5 normalna, 5,5 študentska tongue.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#43 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 07 January 2010 - 07:34 PM

Hvaaala, mogoče se ju3 oglasim. smile.gif
  • 0

#44 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 January 2010 - 02:42 PM

V Muzeju narodne osvoboditve Maribor bodo z razstavo "Zlata lisica" obeležili tradicionalno 46. Zlato lisico, ki je eno izmed najpomembnejših smučarskih tekmovanj v Sloveniji.
Razstava bo na ogled od 15. januarja do 1. februarja 2010. V soboto, 16. januarja, pa bo med 9.00 in 12.00 uro vstop na razstavo prost.

  • 0

#45 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 18 February 2010 - 09:34 AM

V Cankarjevem domu je armenska razstava.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#46 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 February 2010 - 10:19 PM





Oliviero Toscani na Dunaju


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#47 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 20 February 2010 - 10:22 PM

do 20.6.! uuuu to bi pa šla ohmy.gif

btw picasso in clave sta odlična, go see it kdor še ni!
  • 0

#48 monni

monni

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4072 posts
  • Interests:...zanimive stvari....

Posted 09 May 2010 - 10:57 AM

IPB Image


ELVIS PRESLEYMUZEJ


RAZSTAVA PREDMETOV ELVISA PRESLEYA

GOSPODARSKO RAZSTAVIŠČE Ljubljana

Od TORKA 8. junija do NEDELJE 13. Junija 2010 od 10-19. URE


Prvič bo v Sloveniji možno doživeti delček največje svetovne glasbene legende Elvisa Presleya in sicer na razstavi njegovih predmetov, ki bo v LJUBLJANI, na GOSPODARSKEM RAZSTAVIŠČU od torka 8. Junija do vključno nedelje 13. Junija 2010 vsak dan med 10-19.uro.


Da bi doživeli delček ELVISOVE zgodovine ,njegovega življenja, znamenite posesti Graceland v Memphisu , njegovega blišča, od prestižnih avtomobilov, kitar, pohištva, oblek, vinilnih plošč, nakita, lastnoročno napisanih pisem,vstopnic, plakatov, fotografij, filmov, dokumentarcev in vsega drugega, od glasbe do filma, vam ne bo treba v Ameriko, kajti razstava predmetov, ki so zaznamovali življenje Elvisa Presleya in pišejo zgodovino, prihaja k nam, v Slovenijo. Več milijonov dolarjev vredna zbirka bo na ogled na ljubljanskem Gospodarskem razstavišču.

Razstava je edina tovrstna na svetu, ki potuje naokoli. Do sedaj je bila v vseh večjih mestih evropskih država kot so Nemčija, Švica, Italija,…., kjer je dobesedno povzročila evforijo Elvisovih oboževalcev, ki so tudi po več ur čakali v vrsti za vstopnice. Zaradi velike vrednosti razstave, je tudi število obiskovalcev omejeno in varnost poostrena.


Razstava , ki zajema približno 100 ekskluzivnih dragocenih predmetov, nas bo popeljala skozi Elvisovo življenje in ljudi okoli njega, vse od njegovih začetkov pri Sun Recordsu, dotaknila se bo prelomnih trenutkov, ki so vplivali na Elvisovo kariero, od vstopa v ameriško vojsko, policijo, do spoznavanja karateja, in seveda njegove strasti do blišča in luksuza, od prestižnih avtomobilov, nakita, zlata… , ter konec koncev znamenite posesti Graceland.

* Naj omenimo le nekaj kultnih predmetov, ki bodo na ogled:
* -Legendarni luksuzni avtomobil Cadillac s 14 karatnim zlatim ključem
* -Legendarna kitara iz povratne turneje Comeback Tour 68
* -Legendarna kitara Fender Stratocaster iz filma Viva Las Vegas
* -Znamenita vojaška uniforma
* -Znamenita Karate uniforma
* -Mikrofon iz studia Sun Records z leta 1954, kjer je bila posneta prva pesem
* -Plošča iz studia Sun Records, Mistery train iz leta 1955
* -Policijska značka z 32 dijamanti in rubini v vrednosti več kot 50.000 dolarjev
* -Ekskluzivna foto razstava njegovega posestva Graceland vključno s privatnim letalom v celoti opremljenim v zlatu
* -In še in še

  • 0
Kakršna sem pač sem. Tako sem narejena, to sem pač jaz. Kadar mi gre na smeh, smejem se na ves glas.
Ljubim tistega, ki me ljubi. Mar je to moja stvar, če res ni zmerom isti ta, ki me vzame za par.
Kakršna sem pač sem. Taka sem, to sem pač jaz.

Jacques Prévert ,Sem kakršna sem

#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 May 2010 - 09:35 PM



Gre kdo na Bodies Revealed v Zagreb? KLIK
Jaz grem končno drug teden. Kooomaj čakam.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#50 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 May 2010 - 09:44 PM

Poročaj, mene tudi ful zanima, samo je tole čisto napačni timing zame.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#51 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 11 May 2010 - 03:01 PM

Jaz sm že bla sicer smile.gif se splača.
  • 0

#52 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 May 2010 - 05:28 PM



Bom poročala. V ponedeljek grem.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#53 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23491 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 14 May 2010 - 02:08 PM

Vem, da je bilo govora o dinozavrih v Arburetumu (še celo se spomnim bogega mačka oblečenega v dinozavra), ampak pojma nimam v kateri temi sem to brala.

Skratka: razstava podaljšana do 20. junija 2010!

http://www.arboretum...dinozavrov.aspx
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#54 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 May 2010 - 12:21 PM

IPB Image
http://www.muzejno-m...tro-vizija.html
Luškana razstava. thumbup.gif


  • 0

#55 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 June 2010 - 04:48 PM

QUOTE(Braunkopf @ 10. 5. 2010 - 22:44) View Post
Poročaj, mene tudi ful zanima, samo je tole čisto napačni timing zame.

Obljuba dela dolg...

Meni je bilo zanimivo in poučno. Včasih se moraš prav opomniti, da so to prave stvari in ne plastične.
No, na to te opomni, ko vidiš kakšno dlako ali trepalnice na razstavljenih delih, če malo bolj od blizu
pogledaš. XD Vsepovsod poleg so tudi opisi. Meni so bili seveda najbolj interesantni fetusi. Sem šla
še enkrat nazaj. Prav tako so mi bili izjemno zanimivi možgani oz. razstavljeni deli različnih možganskih
kapi. Večkratna, enkratna. Pljuča kadilca in nekadilca. Tudi žensko telo je bilo, rodila, vse. Izvenmaterična
nosečnost. Prebavni trakt. Na koncu prerez pokojnika na takorekoč milimetre. Najs. XD
Res priporočam, meni ni žal niti malo, bi v bistvu šla še enkrat. Cena vstopnice dejansko ni visoka za to,
kar ponujajo (sem pričakovala manjše število razstavljenih kosov).

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#56 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 June 2010 - 06:28 PM

^^OMG, want i haz it. cry.gif


Ok: cena vstopnice, pa do kdaj je?

QUOTE(Kami @ 14. 5. 2010 - 15:08) View Post

Vem, da je bilo govora o dinozavrih v Arburetumu (še celo se spomnim bogega mačka oblečenega v dinozavra), ampak pojma nimam v kateri temi sem to brala.

Skratka: razstava podaljšana do 20. junija 2010!

http://www.arboretum...dinozavrov.aspx

woot.gif woot.gif woot.gif Jebeš fax in izpite. thumbup.gif


Joj, Kalypso, škoda da je v MBju, bi ful šla... No, mogoče enkrat tekom poletja...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#57 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 June 2010 - 06:57 PM

Zdaj tak iskreno, samo za to razstavo se ti ne splača hodit v MB, ker je miniaturna. Sicer si, če se ne motim, za ceno vstopnice hkrati še ogledaš razstavi Spomenik Mariborski industriji in Hirošima. Prva je kul, nekaj podobnega kot Retro-vizija, ampak tud miniaturna, druga pa imo je precej brezvezna. Imaš le plakate z veliko teksta in slikami povezanimi z Hirošimo. Če si že v Mariboru, greš pogledat, samo zaradi tega pa se ti ne splača hodit sem.
  • 0

#58 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 June 2010 - 07:00 PM



TU maš vse podatke.

Bo še lep čas, do 11. julija.

Cijena ulaznica: Radni dan Vikend
Odrasli: 75 kn 85 kn
Učenici i studenti : 55 kn 65 kn


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#59 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 June 2010 - 07:03 PM

Uf, do 11. julija bo pa težka...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#60 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 June 2010 - 07:57 PM




Če boš šla (kar bi bila izjemno modra odločitev), boš sigurno na koncu rekla, da bi bila trapa,
če bi se obratno odločila. Ok, na tem mestu neham s prepričevanjem, ker tebi še kar en kup
stvari ni všeč, ki so meni. XD


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users