Jump to content


Photo

Instagram


  • Please log in to reply
3794 replies to this topic

#3741 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 21 March 2024 - 09:25 AM

Ja, to je bil res en čisto drug čas. Svakinja in njen bivši mož sta tudi takrat enkrat, kakih 10 let nazaj, kupila hišo za manj kot 100k in jo potem v celoti obnovila. Sicer pa že, ko sta jo kupila, je bila vseljiva, samo pač s starejšo opremo. Danes za tak denar dobiš napol podrtijo najbrž.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3742 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 21 March 2024 - 10:01 AM

Men gre sam tok na živce to minimiziranje okoliščin. Pač super, ful enih stvari se jima je poklopilo, saj se mnogim - mnogim pa tudi ne. In tem, ki se jim ne, nič ne pomaga, da je ona parcelo dobila od staršev pa začela šparat pri 16., to res ni nek lifechanging nasvet. Mal mi je v smislu Trumpa, ki pravi, da je self made, ker je imel le "small loan of 1 million" za začetek kariere. 


  • 0

After all this time?

Always.


#3743 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 21 March 2024 - 11:04 AM

Jaz bom rekla tako: svaka ji cast… ampak ne prodajaj buck in svoje izkusnje kot sveto resnico. Zal imamo drugacne startne osnove, drugacne prioritete in konec koncev tudi drugacne poglede. Jaz jo spremljam na IG in mi gre na zivce s svojim poucevalskim tonom. Po sistemu, ce boste delali kot jaz recem (in kupili mojo delavnico), boste pa kar naenkrat polni denarja. S tem, da so njeni nasveti zelo basic in zdravorazumski. Prodaja jih pa kot najvecjo znanost.
Jaz priznam, da se zelo zapravljiva. In me njeni nasveti in pametovanje zelo nervira. Zal ravno v nasprotno, raje opravim se kaksen online nakup, da se pomirim…
  • 0

#3744 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 21 March 2024 - 11:20 AM

:lol:


  • 0

#3745 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 21 March 2024 - 11:34 AM

supergirl, potem se jo bom pa za vsak slučaj izognila v velikem loku :)


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3746 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 March 2024 - 11:36 AM

Jaz sem mislila, da bo kaj uporabnega, pa res samo te delavnice propagira.
  • 0

#3747 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 21 March 2024 - 11:48 AM

Vse kar sparovni ze zdaj pocnemo,tisti,ki to niso bodo pa z njenim profilom prej slabo vest nabijali kot profitirali,ker po mojem mnenju, neustrezno podaja informacije.
  • 0

#3748 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 21 March 2024 - 12:02 PM

Ora, tocno tako… vse podpisem kar govori, zelo logicno je. Ampak njeno poducevanje mi gre pa na zivce…
  • 0

#3749 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 March 2024 - 12:51 PM

Jaz sem mislila, da bo kaj uporabnega, pa res samo te delavnice propagira.

 

Hah, to se slisi kot kaksna moderna piramidna shema, samo se sledilcem mora namignit, da lahko tudi oni z deljenjem teh nasvetovTM profitirajo.


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#3750 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 21 March 2024 - 02:25 PM

Se podpišem pod vse. Ob poslušanju takih nasvetov imaš na koncu samo slabo vest in znervira te. Jaz se nimam za zapravljivo, nisem pa tako šparovna, da bi gledala na vsak €, si nič kupila, nikamor šla. Pa to varčevanje od 16. leta. Ne vem, kateri najstnik že takrat razmišlja o varčevanju za hišo. Takrat še ves ne, kaj boš počel v življenju, no vsaj jaz takrat še nisem razmišljala o hiši, ampak sem si s privarcevanim denarjem, tisto malo, kar ga je bilo, kaj privoščila (si npr kupila kolo, glasbeni stolp, kaj za oblečt in obut).
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3751 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 March 2024 - 02:29 PM

Preko prijateljice poznam eno zensko, ki od druzine ni dobila pomoci, je samska in spara ze celo zivljenje. Ze vec kot deset let nazaj si je kupila stanovanje, ampak se je odrekala vsemu. Nikamor ni sla v tujino, nikoli nikdar, je brez vseh raznih izkusenj, odreka se vsemu.
To je res ekstremni primer, ampak sem veliko rajsi na mojem mestu, kot njenem...
  • 0

#3752 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82472 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 March 2024 - 02:50 PM

Se strinjam. Meni se sicer ne zdi, a si onadva nič ne privoščita in da si odrekata, saj hodijo na dopuste itd., ampak hkrati res gledata na vsak euro, ne vem kakšen užitek je v tem. Res sta prav napaljena na to stalno kalkuliranje, meni bi se zmešalo. Ampak če ona vidi svobodo v tem, tudi prav - sto ljudi, sto čudi. Pasivnega prihodka ima pa ona verjetno tudi dovolj, vedno več, zaradi teh delavnic, tako da ravno pretegne se ne.

 

Jaz se po drugi strani za nekatere na IG sprašujem, če/kako ob toliko zapravljanja sploh kaj prihranijo.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3753 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 21 March 2024 - 02:55 PM

Te infuencerke, ki to objavljajo, verjetno dobijo večino zastonj, ali ne? 


  • 0

#3754 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82472 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 March 2024 - 02:58 PM

Mislim nesponzorirane stvari in dopuste. Dvomim, da kakšna Slo influencerka dobiva dizajnerske stvari npr. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3755 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 21 March 2024 - 03:15 PM

Ja, dobijo pa toliko ostalih stvari, ki jih potem celo prodajajo, tako da itak že s tem prihranijo. (Predvidevam, v resnici ne vem). 

 

Sicer pa, eni šparajo ravno za dizajnerske stvari, drugi za stanovanje, drugi za potovanja, tretji pa bodo gnar v grob nesli. Pač, saj ne veš...  


  • 0

#3756 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82472 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 March 2024 - 03:32 PM

Moja poanta je, da je večina influencerjev izrazito materialističnih, ne samo kar se tiče promocije izdelkov od naročnikov, in da vse prej kot šparajo. Vsaj tak vtis dajejo - da na veliko trošijo na vseh področjih. Zato se mi je na začetku ta profil (denar na dlani) zdel prav osvežujoč po eni strani.

Je pa dejstvo, da so influencerji tudi pri nas vedno bolje plačani. Ti večji komot zaslužijo 5-mestni znesek na mesec samo s svojim profilom. Ni čudno, da je to za mularijo dream job.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3757 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 March 2024 - 08:45 AM

A Adrijana ima zdej novo stanovanje, ki ga opremlja? A niso v eni bajti nekje na deželi?
  • 0

#3758 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 23 March 2024 - 09:26 AM

Kolikor sem spremljala, so ugotovili, da je s hišo in okolico preveč dela, ker so oni ful naokoli. Zato so kupili stanovanje v enem novem vila bloku. Tisto hišo so imeli v najemu kolikor vem. Je pomoje nekje v Savinjskem koncu, Šempeter, Šentrupert, tam nekje.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3759 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15069 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 26 March 2024 - 11:30 AM

A je Lara imela liposukcijo poleg crjev al kako?
Soncne kreme ne zna uporavljat, to vidim, v faco je cela rdeca.
  • 0
 

#3760 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82472 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 March 2024 - 02:26 PM

Attached File  IMG_9808.png   888.97KB   0 downloads

Za crknit.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users