Jump to content


Photo

Koncerti


  • Please log in to reply
2366 replies to this topic

#21 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 November 2006 - 07:53 PM

Šišyka edo maajka, frenkie & lexaurini thumbup.gif worship.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#22 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 20 November 2006 - 09:32 PM

ee jst grem tut na edota k je legenda biggrin.gif thumbup.gif
  • 0

#23 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 November 2006 - 10:28 PM

sam ti zajebavi yes.gif butl.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#24 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2007 - 12:50 PM

Odprla sem temo z namenom, da v njej delim naša doživetja na raznih koncertih.

Moram rečt, da jih sama v preteklosti nisem dosti obiskovala. tiste lokalne, ja. A tam je šlo bolj za izbor mesta, kjer smo ga žurali, kot pa za dejansko udeležbo. Enostavno nikoli nisem mela take družbe, ki bi veliko dala na to.
Hvala bogu je sedanji fant čisto utrgan na njih in gre na vsemogoče. Če je denar ali ga ni laugh.gif Ga že nekje pobere.
ako šele zadnja 4 leta ugotavljam, kaj vse sem zamujala v preteklosti. Če se le da, se jih udeležim čimveč! Financam in prostemu času primernu seveda.

Torej, kot že veste, mi je nazadnje uspelo videt dobrega performerja in vokalista Marilyn Mansona-a

Marilyn Manson - Ljubljana 20. 06. 2007 (Križanke)

SLIKE (bolj slabe zaradi pretirane uporabe umetne megle. Prav tako sem stala predaleč.)

[attachmentid=2084] [attachmentid=2083] [attachmentid=2082] [attachmentid=2081] [attachmentid=2080]

[attachmentid=2079] [attachmentid=2078] [attachmentid=2077] [attachmentid=2076]

POSNETKI (Vmes sem pozabla, da snemam in sem kar migala, kar je seveda vidno na posnetkih laugh.gif Po nesreči sem zbrisala Beautiful people cry.gif, Dope show


bi pa moral snemat fant, a ga ni, ker je čeh!! mad.gif Nekaj posnetkov sem ukradla od drugih tongue.gif)

If I was your vampire (posnel Wampirich)

Disposable Teens (moj)
Disposable Teens (posnel Wampirich)

mOBSCENE (moj)
mOBSCENE (posnel Wampirich)

Irresponsable Hate Anthem (moj)
Irresponsable Hate Anthem (posnel Wampirich)

You and me and the devil makes 3 (posnel Wampirich)

Sweet dreams (moj)

Just a car crash away (posnel Wampirich)

Heart-Shaped Glasses (posnel Wampirich)

Rock is dead 1 (moj)
Rock is Dead 2(moj)
Rock is Dead (posnel Wampirich)

Tainted love (moj)

Great Big White World (moj)


Še ostali posnetki naloženi na YouTube KLIK

UŽIVAJTE! beer.gif

p.s.: Komadi z novega albuma mi niso všeč. Samo jamranje... Sem otrok Mechanical Animals laugh.gif Je v določenem obdobju najbolje dopolnjeval moj življenski slog in bluz laugh.gif


Če se mi bo dalo, nalimam še fotke kakih preteklih kocertov (Metallica, Megadeth, Fear Factory, Rammstein, Apocaliptica, Soulfly, Therion, Joe Cocker, Santana, Brian Adams, Slipknot) Več pa jih nimam v digitalni obliki. Se mi zdi...
Že ta tema mi je vzela debelo uro, tako da verjetno kdaj drugič!

EDIT:
Dodajam še
Tainted love (wampirich)
Dope show (wampirich)

čakam samo še na Beautiful people ...

Attached Files


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#25 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 23 June 2007 - 01:16 PM

Adriane, full zakon tema! smile.gif

Torej, koncerti so zelo pomemben del mojega življenja. Videla sem že mnogo bandov, jih bom sedaj nekaj naštela: Iron Maiden (6 krat), HammerFall (3 krat), Nevermore (3 krat), In Flames (3 krat) - ostalo 1 krat ali 2 krat: Metallica, Megadeth, Helloween, Dream Theater, Blind Guardian, Gamma Ray, Rhapsody, Soilwork, Pain, Annihilator, Rhapsody, Judas Priest, Motorhead smile.gif , Virgin Steele, Nightwish, Lacuna Coil, Bon Jovi thumbup.gif , Brainstorm, Stratovarius, Savatage, Destruction, Kreator, Primal Fear, WASP, Iced Earth, Dimmu Borgir (slučajno bili na enem festivalu - disaster na kubik), Grave Digger, itd.

Ostala scena: Gibonni (5 krat), Šank Rock (po moje 30 krat vsaj), BFM, Siddharta (3 krat), itd. - preveč je tega, bom dopisala ko se spomnem smile.gif

Torej, živim za glasbo, koncerti mi veliko pomenijo. Večino teh bandov sem videla seveda v tujini, denar sem med študijem že nekje napraskala, to mi je bila takrat prioriteta. Nikoli mi ne bo žal, ker so koncerti res prvovrstno doživetje. Tisti, ki ste kdaj bili na koncertu skupine, ki jo zares obožujete....že veste o čemu govorim. wink.gif

Slike so pa z zadnjega mojega koncerta - Gibonni v Zelenem gaju 16.06.2007 (prva vrsta - jupi)!

IPB Image

IPB Image





  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#26 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 23 June 2007 - 01:25 PM

Zadnji koncert na katerem sem bla, je blo večerovo Piše se leto v Mariboru. nastopajoči so bli Dan D, Šank rock, Siddharta in Laibach.
Če sem odkrita, sem šla pretežno zarad Siddharte, ki jo poslušam....uff, od drugega razreda tongue.gif
No...in ne vem, kak naj povem, kak kul je blo!! biggrin.gif O moj bog, kak bi pa to še enkrat ponovila... ko sta dan d in siddharta zaigrala skupni komad male roke/voda, pa sem se skoraj razjokala....neverjetno! thumbup.gif

imam par slik in video posnetkov, ampak so posneti z mobitelom, tak da jih naložim ko najdem program za pretvarjanje video datotek s telefona v .mpg format. smile.gif

no, če pa ma kdo kake slike s tega koncerta, pa se priporočam...! cool.gif


btw, kinky, ti si pravi zvezdniki-koncert-fan! thumbup.gif jaz si tud želim na kake take večje koncerte, ampak verjetno bom mogla še malo počakat da se postaram. tongue.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#27 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2007 - 01:31 PM

Mater Kinky! Pol skupin sploh ne poznam laugh.gif Na glasbenem področju si res podkovana. To je eden izmed mnogih stvari, zaradi katerih se rada družim s tabo smile.gif
Ti dve sliki Gibonni-ja sta res dobri!!
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#28 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 23 June 2007 - 02:27 PM

Uuu, Kinky. Kr dober izbor! Jst sicer nisem tak frik za koncerte. V prvi vrsti zaradi gužve, katere pač ne morem prenašat. Super pa so placi kot sta Mediapark in Channel Zero, kjer se lahko umakneš na balkon. Med hlastanjem za zrak pač nimam časa uživat v muzki. Da ne govorim o skorajšnjem zlomu roke, ker eni pač morajo prit v prvo vrsto, zapletanju las v zanetane zapestnice, polivanju s pivom... Ah, ja.

Vredni omembe so bili Hammerfalli (Shakra, Stratovarius) 29. 11. 2005. Hudo dober koncert in ozvočenje...
Čisto so me pa razočarali Children Of Bodom (4. 1. 2006). Predskupini sta bili za znoret slabi (za moje pojme), pa tud COB bi lahko bli boljši (predvsem, če bi igrali starejše komade, ker so mi ta novi za skozlat slabi). Ozvočenje je blo slabo - v glavnem razočaranje na kubik.

Najbolj zanimivo in najboljš sem se počutla pa na koncertu od Theatres Des Vampires (30. 1. 2006). Predskupina je bla super - slovenci Shanti Nilaya (ne vem, kdaj mislijo kak CD skup zmiksat). Vampirji pa pač svoji!

Trenutno bi si želela ogledat le še koncert od Cradle Of Filth (Tolmin bo šel mimo).
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#29 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 23 June 2007 - 02:34 PM

js se pa koncertov bolj malo udeležujem, ker mam malo fobije pred gužvo. nazadnje ko sm se drenjala, me je zgrabla panika, ker nism mogla do zraka. sem bolj malo bitjece smile.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#30 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 June 2007 - 02:54 PM

mene tudi zgrabi panika kdaj sam pol se nekako pomirim ker enih koncertov pač ne mores zamudit....
nazadnje sem bila na Marilyn Mansonu v Lj in je blo res poštenoooooooooo <3333

bi hodila več na koncerte če bi bil keš... smile.gif drgac grem na kake manjše ki so v bližini in mogoče poleti na kake večje festivale(reggae, metal camp....)

aja pa Adriane lepi posnetki ;)
js sm pozabla digitalca sad.gif
  • 0

#31 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 23 June 2007 - 04:22 PM

ja za tegale bi tut paniko potrpela, sam sm smotka
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#32 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 23 June 2007 - 06:15 PM

Jaz sem bla na res malo koncertih...V bistvu edini koncert na kterga sem šla na lastno pobudo in zato,ker mi je bla to že res dolga želja je bil Manson. Drugače koncerte sovražim in ne maram hodit...JE pač edini izvajalec,ki je mel en vpliv name,večinom moje pubertete,pa že v osnovni šoli in vem o njem vse (oziroma bolj...sem vedela biggrin.gif) in znam na pamet vse komade.

Škoda je da vedno izvajalci v Ljuibljano pridejo v zatonu svoje slave..kar se, roko na srce, Mansonu trenutno dogaja.

Bila sem še na Nightwish, pa 2× na Fetishi,enkrat na Kreslinu...To bo to smile.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#33 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 23 June 2007 - 07:23 PM

Ja, sem koncertni freak! smile.gif Glasba je pač moja velika strast. Mi ni boljšega feelinga kot biti na koncertu skupine, ki jo obožujem. Pred leti ko še nismo bili v EU je bila malo drugačna situacija, za vse koncerte smo morali v tujino (Italija, Nemčija, Avstrija), sedaj je vse precej drugače.

Na koncertih pa se ponavadi ne zadržujem ravno v prvih vrstah, sploh pa ne na metalu, ker imam tudi sama nekaj neprijetnih izkušenj. sad.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#34 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 June 2007 - 07:55 PM

Tekom srednješolskih let sem še aktivno zahajala na koncerte (metla scena pač), je blo treba, ker sicer sem bila obsojena preživljat večere na enih in istih lokacijah. Tko sem pa izrabila nek koncert za spoznavanje ljudi, druženje s kolegi, uničevanje bobničev. Kaj vse sem videla se niti ne spomnim več, očitno nič kaj zelo pomembnega, oz. heartbreaking laugh.gif .
Pa sem se odločila, da je tole lazenje v gnečo opitih posvaljkanih ljudi malo brezveze, in od tedaj naprej hodim le še na koncerte izvajalcev, ki mi dejansko imajo kaj ponudit. Sama glasba še ni dovolj, tudi predstavitev mora bit nekako na nivoju, ne pa "eh saj igramo v neki vukojebini" stil. Z radostjo se spominjam predvsem koncerta Opeth na Dunaju, pred tem sem jih okusila še na Summerbreezu v Nemčiji (je bila pa takrat neprijetna situacija), pa koncert nekega nemškega benda v Salzburgu in Dissection v LJ. Žal mi je da sem zamudila Placebo prejšnje poletje biggrin.gif , so mi jako simpatični.
To poletje dvomim, da bom še šla na kak koncert, mogoče za en dan na Metla Kemp (Pain, Satyricon).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#35 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 23 June 2007 - 08:03 PM

Jst ne hodim ravno vsak mesec na koncerte in to, tko mogoče en, dva, maksimalno trije na leto. Stvar je v tem, da noben iz moje družbe ne posluša tega, kar poslušam jaz, poleg tega je problem, ker je polovica mojih fajvrit bendov že razpadla.
Na svoj račun sem prišla lani, 5.8.06 v SanSimonu v Izoli, ko sta nastopila Bajaga in Riblja čorba. Dve muhi na en mah. laugh.gif Atmosfera je bla fantastična, skuliran folk (ne pa tisti pijani mulci, ki skačejo okoli in te zraven celega polijejo s pivom rolleyes.gif ), muzika itak odlična, skratka super. thumbup.gif

IPB Image
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#36 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 June 2007 - 11:34 AM

Včeraj bila na Feel the Phil Collins. Šla sem brez kakšnih pričakovanj in sem bila prijetno presenečena. Fajn šov, vredu odpete pesmi, sicer se glas Petra Januša res ne mora primerjat s Philovim, ampak kljub temu je bilo super.

No, drugače pa sem bila na več koncertih od Tabujev (včasih ful rada poslušala), in pa na raznih Piše se leto, Radio City stil koncertih. Šla bi pa na kakšnega Bryana Adamsa (lani hotela it, ampak ni bilo tolarčkov), Phila Collinsa, Roling Stonse ali kaj podobnega.
  • 0

#37 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 25 June 2007 - 12:48 PM

Hja, jst sem pozabla omenit še Apocalyptico in Kreslina. Slednji zmer dobr oddela svoje. smile.gif Pa še prerivanja, banganja in polivanja s pirom ni blo. biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#38 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 26 June 2007 - 09:37 AM

Združila sem dve podobni temi.

LP

Kami
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#39 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 June 2007 - 01:51 PM

Hvala Kami! Sem se kar zaletela in sploh nisem preverjala, če podobna tema že obstaja oops.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#40 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 29 June 2007 - 08:35 PM

MEGADETH - 28. 06. 2007, Arena (Wien)

Za mano še en naporen koncert. Prestara sem jaz za tako norijo laugh.gif
Stali smo v peti vrsti, iz nas je dobesedno teklo!! Vročina za znoret!

Zvok je bil fenomenalen! Koncert je zgledal kot privat zabava, saj je hala bila zelo mala in je skupina komot imela veliko interakcije s poslušalci. Dave (pevec) je bil kot po navadi "kul", na hipe je deloval že prav tečno. Pa ne v smislu, da bi mu blo težko igrati, pač pa je neki taki poseben človek - težek človek. kdor ga pozna, bo vedel o čem je govora. Mu oprostim karakter, glasbenik je še zmeraj izvrsten!!!


Posnetkov je bolj malo. Snemat je bilo nemogoče. Z leve strani je prihajalo tako porivanje, da me je resno melo, da koga brutalno poškodujem. Kak so mi šli na živce!!! mad.gif
Nekaj jih ma še kolega

kick the chair

in my darkest hour 1

In my darkest hour 2

In my darkest hour3

She-wolf (najljubši komad. Predčasno prekinjeno snemanje. Je med fantom in enim "klošarjem" grozil pretep in sem nagonsko skočla v obrambo. V takih ternutkih se mi čisto odpili. Sploh ne razmišljam trezno. :/ Enkrat me bo en tak pripalil, da mi ne bo nič jasno...)



Med Mustainovim govorom, so me dvignili na ramena, s to rjuho v rokah[attachmentid=2115]
Mustain me vidi, prebere: "Slovenia, needs president. I'm not in politics. Washington is next" (naslov novega komada) thumbup.gif IPB Image

[attachmentid=2116][attachmentid=2117][attachmentid=2118]

Tako nam je bilo vroče!! [attachmentid=2120] laugh.gif



Zdaj sem bla prvič na njih. Definitvno bom še šla!!!


Naslednij teden bom spet na Dunaju!!!! Tokrat na Metallici!!! U, jea!! IPB Image

Attached Files


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users