Jump to content


Photo

Sex and the City & And Just Like That


  • Please log in to reply
274 replies to this topic

Poll: Katera vam je najbolj pri srcu? (28 member(s) have cast votes)

S katerim likom se najbolj poistovetite?

  1. Carrie (4 votes [13.79%])

    Percentage of vote: 13.79%

  2. Samantha (2 votes [6.90%])

    Percentage of vote: 6.90%

  3. Charlotte (7 votes [24.14%])

    Percentage of vote: 24.14%

  4. Miranda (16 votes [55.17%])

    Percentage of vote: 55.17%

Vote Guests cannot vote

#21 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 October 2011 - 10:17 PM

QUOTE(Frida @ 11. 10. 2011 - 17:17) View Post

Prvi film - pretiravanje do konca, patetika in reklamiranje znamk, nad drugim filmom sem bila pa razočarana zato, ker ne bi mogel bit bolj nerealen, tisti outfiti sredi puščave... najbolj me je pa razočaralo kako so prikazali položaj žensk in moških v muslimanskem svetu, se mi je zdelo nespoštljivo, sploh obnašanje Samanthe.
Se strinjam.

Nadaljevanko sem spremljala občasno. Sem pogledala kak del, če sem naletela nanj po televiziji. Glavne like sicer poznam, vendar ne tako dobro, da bi se lahko primerjala z njimi.

Je pa tudi SATC na listi serij, ki jih nekoč pogledam.
  • 0

#22 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 12 October 2011 - 09:14 AM

Jaz jih tudi že nekaj časa gledam lepo po vrsti. Zdaj sem na začetku 5. sezone.
Mr. Big je zapustil NY, Carrie je sama (again), Miranda je rodila, Samantha je z Richardom (James Remar), Charlotte pa je ločena.

Se po večini strinjam s predhodnicami. Zakon nadaljevanka. Meni je všeč, ker so načeli teme o katerih se precej malo govori oz. vsaj takrat se še ni toliko (istospolnost, neplodnost, impotentnost, ljubosumje, varanje, razni strahovi ljudi, spolne bolezni, kariera, veliki/majhni tiči, oralni/analni sex, prehiti orgazmi/pomanjkanje le teh,...)

Tudi jaz se zdaleč najbolj vidim v Mirandi, sploh zdaj, ko ima otroka!
(šele zdaj sem ugotovila, da je otroku ime Brady - tako kot se Steve piše blink.gif )

Enako kot Kinky, karakterno bi se najbolje ujela s Stevom, a bi raje imela Mr. Biga.

In zanimivo mi je tudi, kakšne malenkosti zdaj opazim: Po 2 letih veze Carrie ni vedela koliko je Mr.Big star. Charlotte se odloči, da bo bo pustila službo in bo gospodinja - za večerjo jesta take away kitajca, Carrie (pri 35ih) nima nikakršnih prihrankov, urejenih financ - živi od danes na jutri,...
In prav tako sem opazila, da imajo dostikrat simpatične tipe, dostikrat pa tudi tipe precej povprečnega videza (ne samo kakšne manekene, lepotce,...)

Aidan mi je bil preveč "popoln" - po domače - copata. Kar mirno je prenašaj vse njene muhe, se prilagajal. Edino, kar mi ni bilo jasno je, da se ona kar na enkrat nikakor ni mogla poročit, on se je pa enostavno moral ta trenutek ... in zato sta šla narazen - brez veze konflikt.

In ena zadnjih izjav, ki me je spravila v smeh do solz:
Carrie: How does Steve's mum looks like?
Miranda (hladna ko špricer): Like drunk Steve with a wig!


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#23 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2011 - 12:58 PM



QUOTE(Kami @ 12. 10. 2011 - 10:14) View Post
In zanimivo mi je tudi, kakšne malenkosti zdaj opazim: Po 2 letih veze Carrie ni vedela koliko je Mr.Big star. Charlotte se odloči, da bo bo pustila službo in bo gospodinja - za večerjo jesta take away kitajca, Carrie (pri 35ih) nima nikakršnih prihrankov, urejenih financ - živi od danes na jutri,...

Aidan mi je bil preveč "popoln" - po domače - copata. Kar mirno je prenašaj vse njene muhe, se prilagajal. Edino, kar mi ni bilo jasno je, da se ona kar na enkrat nikakor ni mogla poročit, on se je pa enostavno moral ta trenutek ... in zato sta šla narazen - brez veze konflikt.


yes.gif Pa meni je Carrie šla vedno na jetra s kakšnimi takšnimi, ko si ni znala NIČ skuhat in je veselo
razglašala okoli, da ima ona pečico v namen omare. Ja, kaj si tako glupa, da si niti jajc ne znaš spražit?!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#24 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 12 October 2011 - 01:56 PM

Katera je dala Samantha v anketi? firbc press laugh.gif



Mi je pa tudi zelo zanimivo, koliko znanih osebnosti se je pojavilo v seriji, recimo Jon Bon Jovi. Tisti dialog na koncu med njima mi je bil dober, ko ga je ona vprašala zakaj hodi k psihiatru, pa ji je rekel:

After I have sex with women, I am no longer interested in them.

Carrie pa je rekla: I pick the wrong men, ko jo je isto vprašal.

Tako lepo se je poklapalo z vsem, no; super! smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2011 - 02:02 PM



Ja nisem. XD

Se spomnim tega, mhm.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26

  • Guests

Posted 12 October 2011 - 02:14 PM

Meni se je dopadel od Carrie "fuck buddy". Igral ga je tisti tip, ki je bil v Ozu O'Rilley.

Načeloma mi noben od glavnim moških likov ni bil všeč. Steve me živcira z načinom govorjenja, Aidan je papučar, Burger (al kaj je že) je zakompleksan, Mr. Big pa sploh ni moj tip. "Kravatkar" s preveč denarja.
Fizično mi ni nobeden dober. (aja...pozabila na Petrovskega...on je bil pa peveč obseden z delom, pa zelo vzkipljiv, kolikor se spomnim).
  • 0

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2011 - 02:17 PM



Petrovsky je bil grd, stari ded. Meni je bil grozno odvraten, pa tudi tako, karakterno.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 12 October 2011 - 02:18 PM

Meni tudi. Fuj.
  • 0

#29 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 12 October 2011 - 02:18 PM

QUOTE(Kinky @ 12. 10. 2011 - 14:56) View Post

Mi je pa tudi zelo zanimivo, koliko znanih osebnosti se je pojavilo v seriji, recimo Jon Bon Jovi.


Majhna vloga še Donalda Trumpa in Lucy Liu
In takrat še popolnoma neznana Bradley Cooper in Gabriel Macht

Teh se spomnim iz glave, da sem jih takoj prepoznala. Jih je pa še veliko. Kot zadnjič, ko sem spoznala Mirando (iz Grey Anatomy). Takrat je še nihče ni poznal thumbup.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#30 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 12 October 2011 - 02:19 PM

Ja, ogromno danes znanih obrazov je gostovalo v seriji.
  • 0

#31

  • Guests

Posted 12 October 2011 - 02:19 PM

Aha...taka karakterna drolja je bil....


O "fantih" ostalih punc bom pa pozneje napisala kaj več. Moram osvežiti spomin malo.
  • 0

#32 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 12 October 2011 - 02:25 PM

Meni je pa Mr. Big zakon - in po izgledu in karakterju. Obožujem hladne, zajebane močne karakterje.
Prav tako mi je bil všeč (po karakterju) Richard Wright
IPB Image. Na splošno je imela Samantha veliko takih tipov, ki so me karakterno zelo privlačili (tudi tisti "Funky spunk").
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2011 - 02:45 PM


QUOTE(Kami @ 12. 10. 2011 - 15:25) View Post

Meni je pa Mr. Big zakon - in po izgledu in karakterju. Obožujem hladne, zajebane močne karakterje.

Jaz pa Mr. Biga nisem dojemala kot zajebanega in hladnega. Kot takega sem dojemala glih recimo Richarda.
Mr. Big je bil zgolj skeširanec, ki se ni znal odločiti, koga bi rad in kako bi rad.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#34 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25842 posts
  • Gender:Female

Posted 12 October 2011 - 04:11 PM

Ena redkih serij, ki ji se kar sledim oz. sem ji sledila. : ) Celo oba filma sem videla in enega celo v kinu, moj zadnji obisk kina. : D
Raje imam serijo kot filma, zacetek serije, ko so ideje se sveze. Serije ponavadi zvodenijo in/ali se absurdno zapletejo, prav vidis, da ustvarjalcem zmanjka navdiha, kar me vsakic znova razkuri zato serij naceloma ne gledam. Prvi vecji nateg s tega podrocja je bil Twin Peaks v srednji soli. >.<

Karakterno se vidim se nekje med Charlotte in Mirando, kot ze nekaj vas. : ) Carrie mi je bolj kot karakterno vsec, ker ima svoj stil, vsec so mi njene kolumne, doloceni deli njenega telesa. Samantha bi bila zabavna prijateljica. : )

Glasujem pa za Carrie, anyway. : )


Od moskih mi je najbolj pri srcu Mr. Big, niti ne vem zakaj, ker rahlo ni moj tip, ampak pac, ocitno mi kot celota v seriji deluje privlacno. Bolj karakterno (iz razlogov, ki jih je navedla Kami) kot vizuelno.
Steve karakterno ni slab poba : ), ampak nima tistega zajebanega podtona, ki me privlaci pri Bigu. Hmja, ni zanimivo, kako zenske rinemo v tezave? : ))
Ostali nic posebnega, ceprav mi je bil Aidan v Severnih obzorjih vsec.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#35 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25842 posts
  • Gender:Female

Posted 12 October 2011 - 04:36 PM

QUOTE(Kinky @ 12. 10. 2011 - 14:56) View Post

Katera je dala Samantha v anketi? firbc press laugh.gif


QUOTE(Lo-Fi @ 11. 10. 2011 - 22:13) View Post

pred leti sem bila Samantha laugh.gif



Morda Lo-Fi. ;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2011 - 06:24 PM



Še nekaj - velikokrat, ko sem jih gledala, ko so hodile se fensi šmensi prehranjevat, sem postala zelo lačna!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 12 October 2011 - 06:39 PM

Joj, kako se je lahko Charlotte poročila s Troyem, brez da bi spala z njim (no, saj enkrat je, pa ni šlo).

Samantha: Before you buy the car you have to take it for a test drive. thumbup.gif

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 12. 10. 2011 - 19:24) View Post

Še nekaj - velikokrat, ko sem jih gledala, ko so hodile se fensi šmensi prehranjevat, sem postala zelo lačna!


Ja, non stop zunaj jejo, fovš.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2011 - 06:44 PM




Ja, že to je bilo vse tak-tak. Kako si je Carrie lahko privoščila stanovanje na elitni lokaciji, pa noro visoke cene
oblačil (predvsem čevljev), pa konstantno prehranjevanje zunaj, itd. Saj vem, da je serija, pa vendar.

Še ena dobra od Mirande: If he goes up your butt, will he respect you more or respect you less? That's the issue.

Miranda Hobbes: You haven't met the Rabbit.
Samantha Jones: Oh, come on. If you're going to get a vibrator, at least get one called the Horse.

laugh.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 12 October 2011 - 06:48 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 12. 10. 2011 - 19:44) View Post

Ja, že to je bilo vse tak-tak. Kako si Carrie lahko privoščila stanovanje na elitni lokaciji, pa noro visoke cene
oblačil (predvsem čevljev), pa konstantno prehranjevanje zunaj, itd. Saj vem, da je serija, pa vendar.


Ja, vse so imele full keša, če pogledaš, zato so si lahko tudi privoščile tovrstno življenje, pa kosila, pa večerje, pa koktajli, itd. To sem tudi jaz opazila, tako v NY lahko živiš samo, če imaš veliko pod palcem. Da ga doživiš v vsem sijaju.


Dober citat. thumbup.gif


QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 12. 10. 2011 - 19:44) View Post



Miranda Hobbes: You haven't met the Rabbit.
Samantha Jones: Oh, come on. If you're going to get a vibrator, at least get one called the Horse.

laugh.gif


thumbup.gif

Ja, haha, Charlotte je postala potem obsedena z njim, so morate narediti intervention. twisted.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2011 - 07:12 PM



Jaaa, ta obsesija in intervencija je bila legendarna.

Ok, za ostale tri še nekak razumem skeširanost, ampak za Carrie pa pač ne - s svojim delom nikak
ni mogla toliko zaslužiti za res izjemen prestiž.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users