Jump to content


Photo

AVON


  • Please log in to reply
1345 replies to this topic

#1341 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 01 February 2009 - 04:21 PM

Spet sem se tok razkurila zaradi Avona, točneje dostavljalca. Spet laže, da je klical, pa ni (pa seve ne meni, ampak predstavnici), in kao ne najde naše bajte. WTF, saj ne živim v brdih. Tok sem jezna, da če bi ga lahko spravila ob službo, bi ga, brez slabe vesti. Saj sem že poslala pritožbo, pa še bom gnjavila, on si pa naj kar čepke za ušesa kupi, ko ga jutri na telefon dobim evil.gif



Morala sem se razkurit. Zaslužijo si slabo reklamo.


  • 0

#1342 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 February 2009 - 05:20 PM

Resnično. Sama sem članica že 4 leta in tako čudnega podjetja pa ne. Saj tistim, ki hodimo na srečanja je vse jasno, ampak tisti, ki pa ne hodijo tja, pa zvedo za spremembe precej pozno. Za zadeve se odločajo kar preko noči. Vsaj tak vtis dajejo. Škoda.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#1343 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 May 2009 - 04:25 PM

Ima Avon kakšno solidno kremo za obraz z zaščitnim faktorjem?
  • 0

#1344 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 09 August 2009 - 08:09 PM

Bi bila katera tako prijazna da bi lahko preko nje naročila par testerjev ene kremice? Rajši dam tko za tester nekaj eurov kot pa 25eurov pa da mi ne bi pol ustrezala. Prosim če mi lahko javi na ZS.
Hvala
  • 0

#1345 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 August 2009 - 08:05 PM

IPB Image

Zadnjič sem zasledila, da ima Avon novo linijo Naturals proizvodov za lase. Pakunge so mi zdej 100x manj simpatične (take socialne izgledajo), pa tudi vonjave mi ne delujejo več tako obetavne, ampak me vseeno zanima, če ima mogoče katera sestavine? Zanima me šampon proti prhljaju, pa tudi balzami. Pri slednjih me zanima predvsem to, koliko silikonov imajo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#1346 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 August 2009 - 05:43 PM

Mislim, da so spet samo spremenili embalažo, vse ostalo je pa ostalo isto. Popravite me, če se motim.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users