Jump to content


Photo

Trajno odstranjevanje dlačic - izkušnje


  • Please log in to reply
246 replies to this topic

#101 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 February 2012 - 01:37 AM


Ja, krila so dobra rešitev. Jaz opažam da se mi ob kosteh, tam ko pritiskajo hlačke rada kdaj kaka dlaka vraste, to pripisujem res izključno ribanju hlačk in hlač.
  • 0
Viens, reste ici!

#102 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25712 posts
  • Gender:Female

Posted 15 February 2012 - 07:59 AM

meni proti vraščanju ful pomaga, če si takoj po britju namažem z Bepanthen plus kremo.
  • 0

#103 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 15 February 2012 - 01:36 PM

Super, ga imam ravno doma smile.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#104 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 15 February 2012 - 04:09 PM

QUOTE(Neytiri @ 15. 2. 2012 - 1:04) View Post

Pa drugač meni to epiliranje ne pomaga glede gostote dlak ali pa njihove mehkote. Si že par let skoooz pajske epiliram, niti enkrat vmes nisem z britvico čez potegnila, pa je še zmeraj isto kot takrat. Spodaj si pa tudi bikini epiliram, pa je skoz hujše.


Jaz sem si decembra pri kozmetičarki prvič povoskala pazduhe, pa sem jih prej ene 8 let brila!, in so že s tem enim voskanjem postale ful bolj mehke, od takrat naprej pa si jih sama voskam in je pravljica, ful mehko (čeprav imam problem, da ene rastejo hitreje, druge počasneje in se potem moram na 2 tedna (drugače bi zdržala dlje), ampak so občutno mehkejše, kot so bile prej). Pa opazila sem, da meni epilator ni bistveno vplival na mehkobo dlak; ko sem se mašinico po zgornjem delu nog, mi je zdržalo mogoče 3 tedne, po enem mesecu sem bila že spet vsa dlakava, z voskom pa je čisto druga zgodba - nazadnje sem se decembra in so mi komaj zdaj zrasle in bom čez kak teden zrela za novo voskanje. Meni je vosek neprimerljivo boljši, čeprav je s tem malo več packarije. Južno se mi kljub brazilski niso FUUUL zmehčale, pač tanke in mehke so ko rastejo, če pa ne grem 2 meseca na voskanje, je že veselica. So se mi pa tokrat prvič začele vraščati, tako ene 3 ful velike vraščene sem imela blink.gif (z epilatorjem BISTVENO več), pa bom imela fleke še nekaj mesecev, juhuhu.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#105 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 15 February 2012 - 05:51 PM

Meni so se dlake po kakšne pol leta voskanja začele tok obupno vraščat, da sem nazaj na britju. Bom voskala samo spomladi/poleti, pozimi pa britvica.
  • 0

After all this time?

Always.


#106 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 15 February 2012 - 05:54 PM

Poštovana,

Nažalost mi već par godina nemamo taj proizvod u asortimanu i zato ga Vi nemožet nigdje naći.

Lijep pozdrav,
Veet



KAAAAAAAAAAAJ?????????????? cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif Na spletni strani pa imajo to kremo cry.gif cry.gif .

Kaj pomeni to u asortimanu? A jim lahko še kej pišem, če se dobi kje skladiščih al kej tazga? hmm.gif

A se glikolna kislina samostojno prodaja?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#107 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 15 February 2012 - 05:56 PM

Ni ga več v ponudbi. Kdaj pa si ga nazadnje kupila?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#108 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 15 February 2012 - 06:02 PM

Mogoče poleti enkrat, ful se ne morem spomnit hmm.gif . Res obupno rabim to kremo, za znoret! Pa ni nikjer niti nobene podobne, vse so samo za pomiritev po depilaciji, ta je bila edina taka, pa učinkovita.

Grozno cry.gif .

Drugače se pa tudi meni dlake pri depilatorju ful bolj vraščajo kot pri britju, logično, samo si ne upam brit po bikini liniji, ker se mi že z depilatorjem skoz bolj razrašča. Nenormalno, res wacko.gif .


edit: klele sem jim pisala, in tole je ta produkt!
http://www.veet.si/v...-hair-cream.php
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#109 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 23 November 2013 - 10:14 PM

Jaz sem nekaj mesecev nazaj kupila kupon za IPL v vrednosti 2000€ za 200€ v salonu Valverde v Ljubljani, kar predstavlja ceno 10ih obiskov spodnjega dela nog in 10ih brazilske.

 

Zaenkrat sem razočarana. Bila sem do sedaj dvakrat, naročena sem zmeraj na tri tedne.

 

Po prvem obisku sem pričakovala velik odpad dlak, razlike pa ni bilo skoraj nobene. Mooorda kakšna dlaka na nogah. Potem sem si malo osvežila znanje in brala na internetu o moči IPLja itd. in naslednjič vprašala, s kakšno močjo mi je delala. In sva prišle na 10J/cm2... To je enako nič pomojem. Ti sistemi za domačo rabo imajo nekje 7, 8 ... Je rekla, da kao v ospredje postavljajo varnost, da ne bi prišlo do opeklin in bla bla... in da postopoma povečujejo jakost, ampak bi rekla, da je to povečevanje za kakšen Joule ali dva na poseg, torej tudi nič vseskupaj na koncu...

 

Zdaj drugi poseg mi je zato delala brazilsko s !4imi, noge pa z 18imi in si zapisala, da mi naslednjič poveča. Pri brazilski že na tok na nekaterih mestih malo težje zdržim, na nogah imam pa še kar nekaj rezerve, zato ji mislim naslednjič kar zatežit za znatno povečanje..

 

Zdaj malo gledam noge in se morda celo pozna, ampak če mi bodo v takem tempu odpadale naprej, bi rabila dosti preko 10 posegov, spodaj pa skoraj ni sprememb. Zaenkrat je še več dlak, ker si čisto vse predele brijem, prej pa sem nekatere dele depilirala.

 

Upam, da bo zadostno teženje zaposlenim pripeljalo do rezltatov, vrednih časa in denarja...


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#110 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16167 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 12 April 2016 - 02:34 PM

Prav brazilsko ti dela z laserjem? Zanimivo, sploh nisem vedela da se to tud dela. Jaz bi rabla direkt med nogami, ker se mi zdi da so se mi zacele precej izven roba hlack razrascat. 😬

Drugace pa sem se jaz odlocila za bikini in pazduhe, pa moram rect da sem precej zadovoljna. Do zdaj sem bila 3x in se ze fuuul pozna. Bikini si glih 1x na mesec se par dlak spulim, pa se tiste so ful nezne in grejo takoj ven. Tu pa tam se mi se katera vraste, ampak ni sile. Ena pazduha je tut ze skoraj brez, samo kaki otocki, medtem ko je druga precej bolj trmasta.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#111 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15077 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 12 April 2016 - 06:32 PM

Jaz to plabiram it po tem ko zakljucim s podmladkom. Pazduhe, bikini, cele noge. Pa ne ipl ampak uno drugo, neboleco metodo. Koliko bo stalo mi je vseeno.
  • 0
 

#112 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82478 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 April 2016 - 07:08 PM

Sem bila sigurna, da si ze zacela s tretmaji.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#113 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 12 April 2016 - 09:09 PM

Prav brazilsko ti dela z laserjem? Zanimivo, sploh nisem vedela da se to tud dela. Jaz bi rabla direkt med nogami, ker se mi zdi da so se mi zacele precej izven roba hlack razrascat.

Drugace pa sem se jaz odlocila za bikini in pazduhe, pa moram rect da sem precej zadovoljna. Do zdaj sem bila 3x in se ze fuuul pozna. Bikini si glih 1x na mesec se par dlak spulim, pa se tiste so ful nezne in grejo takoj ven. Tu pa tam se mi se katera vraste, ampak ni sile. Ena pazduha je tut ze skoraj brez, samo kaki otocki, medtem ko je druga precej bolj trmasta.

 

Mi je brazilsko delala, ja. Sicer se pa raje ne spominjam vsega skupaj, ker je enako, kot če ne bi hodila. Morda so na gričku rahlo zredčene, kar mi čisto nič ne pomaga...Meni se je tudi enkrat vmes dosti poznalo, mi veliko odpadlo, ampak se je kmalu vrnilo. Prijateljica pa zdaj nekam hodi kakšno leto, je pa ful zadovoljna, tako da očitno čisto odvisno od posameznika do posameznika (ali salona), kaj pa vem.. :)


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#114 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15077 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 13 April 2016 - 05:00 AM

Ja, jina, bi sla, sem hotla decembra zacet, pa sem vedla da bom mela hormone in postopek v v februarju in so rekli da to dvoje ne gre skupi. Tko da zdaj pac, cakam da zakljucim enkrat s temi stvarmi pa bom sla potem, ker mi je neumno naredit pet tretmajev pol pa prekinit.
  • 0
 

#115 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16167 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 21 April 2016 - 08:59 PM

Neytiri, poskušala sem ti poslat ZS pa ne gre, imaš slučajno pol nabiralnik? :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#116 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 22 April 2016 - 11:07 AM

Možno. Sem ga malo sprostila ;).
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#117 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16167 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 28 October 2016 - 07:18 AM

Update na lasersko odstranjevanje, nad katerim sem bila tako navdušena. Dlake so nazaj. :verymad:  :AJEBEŠ:  Sicer rastejo bistveno počasneje kot preostale, in tudi manj jih je, ampak spet imam problem z vraščanjem. Tako da sem na istem, kot lani taki čas, ko so se mi zaradi voskanja nenormalno vraščale. Znorela bom, ravno zato sem šla na laser, zdaj pa imam isto štalo. Itak imam svetlo kožo + fleki se mi dooolgo poznajo.  


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#118 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16927 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2016 - 07:19 AM

Koliko si pa dala? Potem je res vse isti "pes" in se očitno ne splača...


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#119 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16167 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 28 October 2016 - 07:34 AM

Akcija 5+1 (bikini in pazduhe) za 100€. Sem bila pa to v enem kozmetičnem salonu, mogoče bi bilo pri dermatologu bolje. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#120 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16495 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2016 - 07:40 AM

Zagotovo bi bilo. IPL ni isto laser, zato ne mečite denarja stran. Da se odstraniti dobesedno vse. Je pa seveda mnogo dražje, ampak dobiš garancijo, da uspe :)

 

http://www.dermacent...anjevanje-dlak/

 

Preberite pod točko 3.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users