Jump to content


Photo

Kaj ste danes naredili zase?


  • Please log in to reply
6989 replies to this topic

#6621 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2021 - 01:10 PM

Bravo Dragica :thumbup:

Jaz sem tud v eni taki crni luknji brez motivacije, da se spravim v kondicijo. Se ko najdem cas in nisem prevec utrujena raje pocnem kaj drugega, kot da bi telovadila. Mogla bi si spet zakupit clanarino za fitnes, ker da bi delala vaje doma mi res ne znese.
  • 0

#6622 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2021 - 01:51 PM

Jaz pa iz dna duše sovražim telovadbo, sovražim tek. Ful sem se našla v kolesarstvu, ko gonim v hrib tak uživam, ne znam povedat, se mi zdi, da kar čutim kak se špeh topi.  :P Sploh zdej, ko imam kondicijo. v dveh mesecih sem naredila 1500 km, imam še samo ene kavbojke, ki so mi prav, ker sem si 2 meseca nazaj ful premajhne kupla. Tk da do avgusta bojo legice, potem pa v šoping. Če bo šlo tako naprej, si bom morala dobesedno celotno garderobo zamenjat. Hvala bogu, da v podplat ne hujšam, kam bi z vsemi čevlji??? =))


  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#6623 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10542 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2021 - 01:58 PM

Dragica, svaka čast! Mene ob misli na tek in kolo slabo rata. Noro, da si našla motivacijo in da si vztrajala pri kolesu v času, ko še nabiraš kondicijo, ko bi stokrat rad nehal. Jaz sem pred leti trenirala crossfit in mi je dal toliko energije, da ni za povedat. Moram najt nekaj podobnega, vseeno je bil crossfit mal preveč težak.


  • 0

#6624 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2021 - 02:28 PM

Jaz tud sovrazim tek, kolesarjenje mi je pa fajn po ravnem. 🤪 Ko morm gonit v hrib baje postanem hudobna. 🤣 Se takrat, ko sem bila v top kondiciji. Verjetno tud zato, ker je moje kolo bolj primerno za ravnino in ne za v hribe.
Sem se pa nasla v fitnesu, to mi je bilo res fajn. Takrat ko sem hodila 2-4x tedensko se mi je ful postalo tako na kondiciji kot na postavi. Pa pohodnistvo mi je priraslo k srcu. Ampak slednje vzame ful casa, ce hoces naredit kaksno lustno turo, pa se od vremena je ful odvisno. Danes smo ravno nameravali na Rigi, pa je spet dež. 😢
  • 0

#6625 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26274 posts

Posted 04 July 2021 - 02:45 PM

Jaz pa ze vec kot pol leta ,enih 8m tocno, telovadim po Nusinem programu,kak teden mi sicer tudi ne znese,vecinoma pa 2x na teden pa enkrat tect.
  • 0

#6626 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2021 - 02:47 PM

Jaz Nušo delam občasno, trenutno pa skrbim, da naredim vsaj 10.000 korakov dnevno, kar je nujno glede na to, da imam sedeče delo.

Danes sem zjutraj ob 7h vstala in šla peš 2km stran iskat kruh.
  • 0

#6627 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2021 - 03:09 PM

Jaz se vam pa vsem cudim, kaksno telovadbo ob malckih sploh se rabite. :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#6628 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2021 - 03:20 PM

Kile brez telovadbe ne grejo glih dol :lol:

Drugače pa je meni všeč občutek, ko naredim nekaj zase v svojem tempu, brez ustavljanja, gledanja hroščkov, reševanja polžev, ki prečkajo pločnik,...
  • 0

#6629 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26274 posts

Posted 04 July 2021 - 03:22 PM

Mene bi pa brez kriz bolel.
  • 0

#6630 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2021 - 03:27 PM

Ja, tudi to....vmes sem nehala Nušo delat za kakšen mesec in me je spet začel križ bolet.
  • 0

#6631 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2021 - 03:42 PM

Prikimavam Ancki in ori ter dodajam: da si v boljsi kondiciji, da si vzames cas zase, da okrepis misice, ki ob akciji z malcki trpijo.
  • 0

#6632 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2021 - 03:52 PM

Aja, mi gremo komot na dolg sprehod v tempu, ki ustreza vsem, ko je on na kolesu zraven tečem, pa skupaj prekolesarimo tudi po 10+ km. Meni se zdi, da sem skos v pogonu, ko sem z njim. Mož ga pa še namesto uteži uporablja, ko delata razne akrobacije. :D Za fitnes itak nima časa.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#6633 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2021 - 03:56 PM

Jaz moram ful garat, da grejo kile dol. Pa verjemi, da sem s tremi deci dobesedno skos v gibanju, ampak žal to ni to.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#6634 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26274 posts

Posted 04 July 2021 - 04:12 PM

Ja to imamo pa ene bolj druge manj srece.

Jaz pa ne bi zmogla nekih hard fitnes treningov zdaj,ker se vedno obcasno skup zlezem,ker mi tako zmanjka ...
  • 0

#6635 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 04 July 2021 - 05:31 PM

Jaz se vam pa vsem cudim, kaksno telovadbo ob malckih sploh se rabite. :D


Meni to ni to, rabim mir, da nekaj naredim zase, se osredotočim na dihanje in na telovadbo. Za križ mi najbolj pomaga in za dušo. :)
  • 0

#6636 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2021 - 05:57 PM

Za Jakoba si itak rekla, da je bolj staticen, ko greste ven, pol razumem. :) Mene pa ze rekreacija z njim konkretno zgoni.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#6637 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 04 July 2021 - 06:04 PM

Saj jaz ne telovadim, da se zgonim.
  • 0

#6638 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2021 - 07:10 PM

Ja, jaz se tudi ne zgonim. Z Nušinimi treningi se niti ne moreš 😂
  • 0

#6639 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 July 2021 - 07:44 PM

A potem so njeni treningi bolj za oblikovanje postave in funkcionalnost misic?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#6640 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 04 July 2021 - 07:48 PM

Drugače pa je meni všeč občutek, ko naredim nekaj zase v svojem tempu, brez ustavljanja, gledanja hroščkov, reševanja polžev, ki prečkajo pločnik,...

Tocno to, ja.
Da nekaj delam v svojem tempu, po svojih zeljah.
Pa pri nas je bila non stop potrebna motivacija za kakršno koli hojo. Se vedno. T hodi brez problemov, U se se vedno na glavo mece in mi skuri varovalke se predno dobro startamo, da on pa ne bi hodil in zakaj mora in zakaj ga silim ...

Jaz imam zelo rada hitro hojo po ravnem oz blagi vzpon. To lahko po vec ur. Za v hrib pa guznem takoj in to bi rada spremenila.

Imam na bucket list, da enkrat prehodim vsaj 10 dni kot Jakobovo pot (Juliana trail, cez Velebit ali kaj podobnega).

Tek mi je grozen, kolesarim pa tudi najraje po ravnem oz mogoce blag vzpon.
Pri ideji za v hrib (sploh kolo) se spremenim v sineta 😂 oz kot je Kalypso napisala - postanem hudobna oz najslabsa verzija sebe
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users