Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3741 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 19 November 2021 - 11:02 AM

Oh, Tasika, hvala! Lahko, če se ti ni preveč tečno ubadati s pakiranjem in pošiljanjem.

Hvala, Kami, maska deluje obetavno, za olje pobrskam, če najdem sestavine. Si poskusila masko nanesti tudi na suhe lase?
Mislim, da zaenkrat niso ekstremno suhi, so pa suhi. Pa še barvani, sivi in skodrani (zaradi zadnjih dveh lastnosti delujejo še bolj skrepani, kot bi bili sicer).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3742 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 19 November 2021 - 12:03 PM

Planet, ti si tudi skodranka? :D

Pošlji mi na zs naslov, pa bom poiskala nekaj da ti pošljem. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3743 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2021 - 06:21 PM

Tasika, ja. Nisem sicer tako zelo kot ti, imam valovite. Saj so mi všeč, samo pravilno moram ravnati z njimi. : )

Zmenjeno, hvala!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3744 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2021 - 03:07 PM

Nekatere precej hvalijo od Garnier Aloe air-dry cream. 


Torej … Tasika jo je prijazno delila z mano in dosedaj sem jo dvakrat uporabila (na sveže opranih laseh, niti ni bilo potrebe po nanašanju med dvema pranjema). Z učinkom sem zadovoljna, lasje so sicer še vedno suhi, ni pa frizza, ne štrlijo na vse strani, hkrati pa niso obteženi ali preveč polizani. 👍
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3745 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 December 2021 - 10:01 PM

Kul!

Jaz sem danes na tale sprej za lase naletela, po sestavinah sodec bi moral biti fajn:

https://incidecoder....ge-seiden-glanz


Porocam. Sem se vdala nad svojo naturscek mentaliteto, ker sem bila res skustrana in brez pametne oblike zadnje tedne. Odkar sem postrizena sploh tezje krotim to suho natupiranost.

Kljub barvanju s kano (pa deloma tudi zaradi tega) so moji lasje izsuseni, suhi, frizzy… ma celi cudni so, zadnje mesece so mi precej izpadali, bila sem pri frizerki in me je sprasevala, ce sem se zdravila za kaksno tezjo boleznijo, ali gre za poporodno izpadanje, ce imam morda kake tezave s hormoni, da izgleda tako pri njenih strankah, ce se je kaj od nastetega zgodilo. Novih 10 cm las je ok, vse kar je od tu naprej pa je cist cuden las. Sovpada z letosnjimi pretresi pri delu, jaz imam to na sumu - stres… Hvalabogu mi novi poganjajo, sem sla pa pri dolzini iz sredine hrbta na paz. Saj mi pase zdaj, samo vseeno. Pri meni je cupa res en znak vitalnosti, ko mi nekaj popusti, se mi na laseh res pozna.

Bom sla na neki tocki nazaj na pranje z ritho, to mi je se najbolj odgovarjalo v preteklosti. Zaenkrat pa tale bliznjica do shiny las. Upam.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3746 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 03 January 2022 - 09:03 PM

Ima katera izkusnje s suhim lasiščem in tretmaji, ki pomagajo?
Meni so se naenkrat pojavile luske na lasiscu. Pogosto imam težave s prhljajem, ki pa je ponavadi masten in viden samo ob praskanju. Zdaj pa sem opazila prave luskice nad celom in v liniji precke. Nisem prepričana ali je to manifestacija suheha prhljaja ali suhega lasisca.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3747 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3421 posts
  • Gender:Male

Posted 17 November 2022 - 10:08 AM

Potrebujem pomoč. Kateri proizvod naj uporabim, da bi obdržala kodre narejene s kodralnikom. Imam tanke lase. Danes sem si kodre posprejala z lakom in dve uri kasneje ni ne duha ne sluha o kodrih.... :verymad:


  • 0

#3748 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 November 2022 - 04:12 PM

Hmm, jaz si ponavadi dam kremo za utrjevanje kodrov in gel, naslednje dni pa ob osvezevanju se peno. Ampak to na naravne kodre, ne vem kako se obnese v kombinaciji s kodralnikom.

Si dovolj "zapekla" kodre al ce vzames sprej z mocnejsim holdom?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3749 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3118 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 05 December 2022 - 07:01 AM

Bellini poskusi še na vlažne lase dat peno, jih posušit, nakodrat in potem posprejat z lakom.

Pa res morajo biti fajn suhi lasje, če ne bodo čisto pušeni ko jih boš kodrala je večja verjetnost da ti bodo padli dol
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#3750 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3421 posts
  • Gender:Male

Posted 05 December 2022 - 09:42 AM

Joj pozabila odgovorit. Imela sem lak extra strog. Pen ne uporabljam sicer, kakšno imaš v mislih?

Malo sem opustila to moje kodranje po tistem failu. Sem si zdaj umislila balein sprej za oblikovanje kodrov ampak ga še nisem sprobala.
  • 0

#3751 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15022 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 30 July 2023 - 01:17 PM

Ma jaz ne vem vec kaj naj.
Tok mam dost teh svojih skrepanih las. Suhi so za popizdit. Nasedla sem Tiki in kupila tisto kao oh in sploh od Subrine - sampon, regenerator in masko, nc ni razlike. Nobene. Skoz imam ta blesav frizzz.
Na morju je pa to se na 10 potenco.
Siva sem ful, res zdej pa ne morem vec skrit in pocas se mi niti vec ne da. Mogla bi se pobarvat samo potem vodo lasje se bolj izsuseni, tko kana jih ubije. 3 tedne se sploh mastijo ne.
Kaksen nasvet? Kaj pa tist royal affair kar Tamara promovira pa tisto neko olje za lasisce?
  • 0
 

#3752 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 30 July 2023 - 05:32 PM

A lase susis z brisaco? Poskusi zamenjat z navadno bombažno majico. Frotir je lahko precej grob za las in dodatno ustvarja frizz. Ta pa lahko nastaja tudi ko las nima dovolj vlage in jo jemlje iz okolice, ker povrhnjica ni zaprta.
Drugih idej nimam, nimam izkusenj. Ali pa pri Foodivi se poglej ali ani, mata tudi kar nekaj na temo nege las.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3753 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26226 posts

Posted 30 July 2023 - 07:23 PM

Mani je od Balee tisti avokadov serum super. Dam na oprane lase in se mi zdi da jim koristi.
  • 0

#3754 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15022 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 30 July 2023 - 07:58 PM

Tnx obema, bom probala!
  • 0
 

#3755 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 31 July 2023 - 08:47 AM

Jaz sem malo več investirala v šampone (po nasvetu tega, ki mi ga je Nincha predlagala: https://www.youtube....woutProfessor).

 

Sem kupila vse 4 predlagane proizvode (šampon, balzam, leave-in balsam in olje). Istočasno sem začela upoštevat njegov nasvet in si najprej na zraku malo posušim lase, potem s fenom in potem še s krtačo na vroč zrak (prej par let nisem šla blizu fena, saj sem imela občutek, da mi še ta naknadno uničuje že tako suhe lase). Prav tako upoštevam njegov nasvet, kako si "pravilno" umit lase.

 

Jaz lahko rečem, da je končno opaznejša razlika v laseh. Lahko, da bi že to (da malo pofenam in potem grem s krtačo čez) naredilo to razliko, ampak za enkrat nisem pripravljena reskirat. Tudi drugi so pazili, da izgledajo lasje bolj zdravi/lepši. 


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3756 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2023 - 10:15 AM

Kakšno naključje, ravno danes zjutraj mi ga je YT predlagal in sem pogledala že dvesto videov, čisto nahajpana :D samo tvoj post mi je še manjkal, hvala!!!


Kje sta pa z Nincho o tem govorili? Katere proizvode si vzela?
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#3757 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 31 July 2023 - 10:33 AM

tudi jaz, ko sem enkrat začela gledat, nisem mogla nehat, sem pogledala en kup videov :)

Začela sem s tem: suhi lasje - Page 19 - Nega in oblikovanje las - Cudovita.si potem mi je šlo pa kar po vrsti

Sicer se malo ponavlja, ampak full mi dobro razlaga in nekako kupim zgodbo :)

 

Vzela sem pa

Redken Volume Injection šampon za volumen za tanke lase | notino.si

Redken Volume Injection balzam za volumen za tanke lase | notino.si

Olaplex N°7 Bonding Oil negovalno olje za obremenjene lase | notino.si

Pureology Colour Fanatic Multi-Tasking Leave-In Spray 200ml – Cloud 10 Beauty

 

 

Ravno danes sem ponovno naročila, ker so dobili še tole

Redken Big Blowout stiling gel za volumen in sijaj | notino.si

 

Drugače se šampona res manj porabi. Jaz uporabljam izdelke 2,5 meseca (umivanje 2x na teden) in ga je še malo več kot polovica not.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3758 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15022 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 31 July 2023 - 10:38 AM

Kami. Hvala!!!
Vse delam narobe haha.
Moram si kupit se olje pa leave in pa da vidimo a bo razlika....
  • 0
 

#3759 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2023 - 10:38 AM

Ful ti hvala za tole!
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#3760 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15022 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 26 October 2023 - 08:35 AM

A pri nas obstaja kak salon, ki dela kake bolj moderne cupe, shage, priceske ki imajo rock vibe?
Tko kot npr tobias bell na ig?
Moji frizerki tega sigurno ne dovolim probat na mojih laseh.

Tale cupa me zasleduje ze nekaj casa.

https://www.instagra...zRlODBiNWFlZA==
  • 0
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users