Jump to content


Photo

Sušilnik las oz. FEN :)


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#21 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 24 January 2006 - 02:05 PM

pa sj a nimajo to vsi? no ne vem, mi mamo sicer to in je brez veze...s tistim hladnim sušenjem se suši sto let, je čist useen, če si na zraku pol.
  • 0

#22 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 26 January 2006 - 04:29 PM

ioni pomagajo, če je dober fen seveda. jaz imam imetec ion in moji lasje so čisto nekaj drugega odkar sem to nabavla. prej sem mela občutek, da mi fen blazno izsuši lase in sem se mu izogibala, če je le blo dovolj toplo, zdej pa ni šans da bi čakala, pa še dosti lepši so, če jih s fenom posušim
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#23 Dijana

Dijana

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 January 2006 - 04:32 PM

Jaz pa prvo lase sfenam,potem še zlika, drugič kodram, svašta 8)
  • 0

#24 lijana

lijana

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 26 January 2006 - 04:42 PM

Imam zelo kvaliteten fen, ki ima tu ionsko tehnologijo. Lase res suši hitreje, lasje so po sušenju bolj sijoči in mehkejši (vsaj pri moji 5 letni hčeri, ki ima zelo dolge lase). Pred tem fenom, si nikoli nisem upala pozimi umivati glave zjutraj, saj sem imela vedno občutek "vlažnih"las, pa sem si jih lahko zelo dolgo sušila. Ionski fan pa razbija vodne kapljice na manjše in suši dobesedno od lasišča proti konicam. Občutek imaš, da so lasje že suhi, ko pa jih potipaš, pa vidiš, da so konice še vedno vlažne do mokre.
Če imaš goste lase, boš s takim fenom sigurno zadovoljna. Res pa je, da niso vsi enako kvalitetni. Jaz sem si tako rekla, da če pač ne bom z njim zadovoljna, imam 90 dni časa da ga vrnem. Pa je kar pri nas ostal, ker smo vsi zadovoljni z njim, če ti pač ne paše, ionsko funkcijo izklopiš,pa imaš navaden fen.
tongue.gif
  • 0

#25 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 26 January 2006 - 04:55 PM

Vedno sem mislila, da je bolje če si las ne sušim s fenom. Napaka! Kasneje sem (iz zanesljivih virov) izvedela, da si moramo lasišče posušiti s fenom (vendar ne z vročim zrakom, da kar po zažganem zasmrdi) prav zaradi tega, da se nam na lasišče ne veže še več vlage, ki potem naredi celega hudiča, pa neke glivice, pa prhljaj, pa itd in ipd.
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#26 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 06 February 2006 - 01:16 PM

Meni je pred parimi meseci ˝crknil˝navaden fen, katerega sem imale več kot 10 let. Potem pa sem nabavila Philips beauty ION - 2000 W Jet - set control. Moram rečt, da je ok.
  • 0

#27 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 06 February 2006 - 01:39 PM

evo jaz pa gledam tale fen Braun pro ion (FuturPro Ion-Care je najnovejsi ionski sušilec las, ki oddaja 80 % več ionov. Poleg tega FuturPro Ion-Care odlikujejo lastnosti, ki ohranjajo lase gladke, bleščeče in že na pogled zdrave. Moč 2000 W, sistem za zaščito las, hladno sušenje, 3 nastavitve temperature, 2 nastavitvi hitrosti)

Tiste ki imate ion fene, bi prosila za mnenje tega Braunovega, če je ok? Cena je pa 11.630 sit.
Hvala!
  • 0

#28 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 06 February 2006 - 01:51 PM

Ma dej kaj je vam...kr vsi mate stokrat lepše lase ker ma fen en glup nastavk za IOne? Ja no..mi mamo doma tak fen in čist nč ne pomaga, tko da ne vem kašne lase mate vi...Jst mam dolge, barvam si jih in če si jih pofenam ni nobene razlike a je s fenom k ma Ione alpa z navadnim 10 let starim..js mislm da je to še ena modna muha...edina stvar k jst verjamem da je res, je to da se lase po tem mn elektrijo, temu da so lase bolj mehki pa ne vem kwa pa čist nč ne verjamem, zato ker na men ne deluje.
  • 0

#29 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 06 February 2006 - 01:58 PM

itak morm nov fen kupit, ker mi je star crknil, pa če pomaga tale ion vsaj malo pri elektrenju las, bom ful happy, ne pričakujem pa nekih čudežev, itak da ne wink.gif
  • 0

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 February 2006 - 02:04 PM

Baje je fora ionov ta, da razbijejo tiste kapljice vode, ki so na laseh na zelo, zelo majhne delce, zato se potem lasje hitreje posušijo, fen ni treba, da je tako vroč, torej v bistvu lase manj časa mučiš s toploto, pa tudi tako vroče ni. Pa baje res pomaga pri naelektrenosti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 February 2006 - 02:06 PM

Chandra

Jst sem tud pred kratkim kupovala nov fen na ione. Sem mela ful ogledanih, tud tega Brauna. Na koncu sem kupila tega, ker je bil lih v akciji. Ni pa nič slabši od Brauna. Bil pa je 8 čukov se mi zdi. Je pa ful v redu in sem zadovolna. biggrin.gif

Jst nevem, al je to zarad ionov al pa česar kol, ampak jst res nimam več naelektrenih las odkar s temu fenam.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#32 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2006 - 03:20 PM

jst si občasno sušim lase s fenom, ki je tak:

IPB Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#33 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 February 2006 - 10:03 PM

jst ga ne uporabljam.... sm si kupla uno debelo krtažo pa sm probala se navit s fenom in krtačo pa sm žiuce zgubla kej je nemogoče biggrin.gif tkoda sm kupla najbl debelo električno krtačo kar sm jih najdla pa si s tem sušim/navijam biggrin.gif
  • 0

#34 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14739 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 February 2006 - 10:36 AM

Vedno se fenam, če pustim da se posušijo naravno se mi lasje prej zmastijo, nevem kje je tu logika:) No, tale zadevca na ione pa dejansko deluje, pri starem fenu sem imela po fenanju izsušene in štrenaste lase, sedaj si fenam s ta ogromno krtačo&tanovo mašinco, malo paste za oblikovanje, sprej ki ščiti lase pri toplotni obdelavi(oboje avon, avon rulz smile.gif ), in mi rata ven shiny f00l kool čupca smile.gif, sem blazno zadovoljna, še bolš se porihtam ko me pri frizerju 8)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#35 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 02 March 2006 - 08:44 PM

evo, pa mam nov fenček :cheers: philips jet set control Ion 2000 wink.gif sprobam jutri wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 March 2006 - 01:30 PM

Dečve dejte mi tiste, ki ste si kupile nov fen na ione malo povedat, kako ste zadovoljne.

Jaz ga namreč tudi kupujem, ker sem ugotovila, da imam lepšo frizuro, če si lase posušim s fenom, samo si nočem sušit s tem ki ga imam zdej in bi rada ionskega, ker baje dosti manj škoduje.

Fino je tudi, če ima fen zraven dušilec in te zadeve ... pa več toplotnih stopenj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 March 2006 - 02:17 PM

Meni je dober, sem zadovolna z njim.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#38 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 07 March 2006 - 03:19 PM

tudi jaz sem ful zadovoljna s tem svojim, ima več stopenj, vklop in izklop Ion verjante, nastavitev temperature...fajni je v glavnem, las nimam nič naelektrenih, pa tudi izuši jih ne tak kot navaden fen.
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#39 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 March 2006 - 04:06 PM

Ja men je full všeč ta z ioni. Kar se naelektrenosti tiče meni full pomaga in tudi lase bolj zravna, da se ne vihajo prov defektno.

Mam pa zraven še nastavitev temperature in hitrosti pa še neke dodatne turbo hitrosti in neko hladitev. Dušilca sicer nima, ampak se niti ne dere tolk.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#40 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 07 March 2006 - 08:27 PM

jst mam fen s tremi nastavki za toploto. En je pa tko čist posebj in če douh tist gumbek držim ven piha mrzu zrk...

sicr se pa fenam sam takt k se mi km mudi. drgač mam pa kr mokre idin smotan je k se mi poj douh sušijo k mam zlo douge.
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users