Jump to content


Photo

apotheker scheller


  • Please log in to reply
163 replies to this topic

#41 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 October 2005 - 05:56 PM

Jaz pa dvomim, da gre samo za zamenjavo embalaže, ker točno piše, da gre za odprodajo zalog, ker se program ukinja. Ne vem, no.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#42 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 October 2005 - 06:00 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz pa dvomim, da gre samo za zamenjavo embalaže, ker točno piše, da gre za odprodajo zalog, ker se program ukinja. Ne vem, no.

ma sj v končni ni ravno važno,kaj bodo naredili,pač je zdaj full poceni v dm-u in to je to.
Dilema,kaj pa si si kupila?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 October 2005 - 06:19 PM

QUOTE(rea)
Dilema,kaj pa si si kupila?


Schellerjev mineralni gel ... biggrin.gif biggrin.gif ... pa kremico Clinians Jabolko, barvo za lase Safira (btw: fenomenalna barva) in še nekaj malenkosti.

Sonchika mogoče bodo v DM res odrezali Schellerja, v Tuševe drogerije bodo pa prišle prenovljene embalaže ... linijo Scheller bodo prodajali še naprej. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 17 October 2005 - 11:26 PM

a je mogoče kakšna tuš drogerija kje v centru??? al pa vsaj v bližini??

hvala za odg. smile.gif
  • 0

#45 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 October 2005 - 07:09 AM

Ena je pri Ruskem carju, druga pa na Zaloški - pri tržnici.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#46 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 October 2005 - 07:53 AM

Pa še na Viču, v Šiški, poglej si na tej strani: http://www.tus.si/index.php?NivoId=101
  • 0

#47 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 October 2005 - 08:28 AM

Na Viču ni drogerije.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#48 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 October 2005 - 08:30 AM

QUOTE(sonchika)
Na Viču ni drogerije.


rolleyes.gif Tuš je na Viču. A je to drugač od drogerije?
  • 0

#49 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 October 2005 - 09:32 AM

Ja. Ločeno je Tuš trgovina in Tuš drogerija.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#50 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 October 2005 - 08:47 PM

Dans sm šla v miler za hev pogledat kok so cene od as. Pa se mi zdi,da je kr draži kt u dm,a ni?
recmo še predn je bla v dm-ih akcija,je bla tam krema za 300,400 sit manj kot sm dans vidla v milrju,sm kr pobulla blink.gif .Zdj,ne vem,upam,da nism kej pomešala,sam se zdi,da mam kr prav,no.Kaj ve mislte?
A v tušu majo podobne cene AS kot v dm?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#51 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 October 2005 - 09:12 PM

QUOTE(rea)
Dans sm šla v miler za hev pogledat kok so cene od as. Pa se mi zdi,da je kr draži kt u dm,a ni?
recmo še predn je bla v dm-ih akcija,je bla tam krema za 300,400 sit manj kot sm dans vidla v milrju,sm kr pobulla blink.gif .Zdj,ne vem,upam,da nism kej pomešala,sam se zdi,da mam kr prav,no.Kaj ve mislte?
A v tušu majo podobne cene AS kot v dm?


ja, čist prou si vidla .... dm je mel najceneje AS. v drogeriji tuš, kolker sem vidla, je samo malenkost dražje kot v dm.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#52 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 April 2006 - 02:34 PM

Moram tle malo pokomentirat Scheller zadeve, kolikor jih pač poznam. Je dost zanimanja za te stvari, pa so komentarji nametani po vseh možnih temah.

Aktivna Vlažilna Krema S Korenčkom In Pomarančo SPF 10

Tole se mi zdi super kremica, je zelo fajn teksture, ki se čudovito razmazuje, v mojo mešano kožo se vpije v trenutku in jo naredi izredno mehko. Ima zaščitni faktor 10, kar je tko bolj za silo ... za poleti se mi ne zdi dovolj, bi lahko imela SPF 20 ... to se mi zdi pa tudi edina pomanjkljivost te kreme. Je pa drugače nekomedogena in polna AOK.

IPB Image

Matirajoča Vlažilna Krema Z Ananasom

Tle pa ne vem kaj bi povedala ... krema je prav tako fajn teksture in se zelo lepo maže, meni se resnično zdi, da nekoliko matira in je zato fajn. Je tudi polna AOK in nekomedogena, me pa moti, da potrebuje več časa, da se vsrka in prvih 15 minut po nanosu imam tak malo čuden občutek na koži, kot da mi jo nekoliko zateguje ... ampak potem ta občutek izgine in ostane samo mehka in navlažena koža. Krema na žalost nima zaščitnega faktorja, zato jo uporabljam za nočno nego.

IPB Image

Dnevna Krema Proti Gubam Z Ginsengom In Belim Čajem

Odlična krema, nekoliko bolj mastna, a se izvrstno vpije (tudi moja mešana koža jo super prenaša) in res izjemno navlaži in nahrani kožo, ki je po uporabi zelo mehka in svilnata. Krema je prav tako polna AOK in je nekomedogena. Vsebuje tudi zaščitni faktor.

IPB Image

Balzam Za Obnovo Zelo Suhe Kože

Nekakšen losjon za nego zelo suhe kože, ki vsebuje proteine ovsa, karitejevo masko in mandljevo olje. Kljub temu, da naj bi bil glede na sestavine zelo masten, ga koža v trenutku posrka in po nanosu ni lepljiva ali mastna, ampak lepo mehka, vidno nahranjena in navlažena. Zadeva je dobesedno nasičena z AOK in sploh sestavinsko izredno kvalitetna.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#53 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 25 April 2006 - 04:28 PM

Ful hvala Dilema za izčrpno poročilo glede teh kremic. Mene si že navdušila s prvo kremico (korenček in pomaranče), tako da me že ima, da bi si jo šla nabavit.
  • 0
IPB Image

#54 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 April 2006 - 02:39 PM

jas uporabljam schellerjev gel za umivanje obraza z limono in meliso. zdi se mi da mi pomaga pa še kožo mi izsuši kr mam zlo mastno.tak da mam jas z tem samo dobre izkušnje... tongue.gif
  • 0

#55 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 April 2006 - 03:50 PM

Ej, DiLeMa ti si imela tut tisto od Cliniansa z jabolki a ne?

A lahko mal primerjaš s ananasovo pa korenčkovo kremco?
  • 0

#56 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 April 2006 - 03:55 PM

Cliniansova je bolj lahka ker ne vsebuje olj in je super za mastno kožo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#57 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 26 April 2006 - 04:05 PM

prvič čujem za to firmo.
sem za svetom ne?
  • 0

#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 April 2006 - 04:06 PM

Sade ... kot, da si iz najbolj zakotnega konca Somalije. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#59 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 26 April 2006 - 04:13 PM

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
si me nasmejala laugh.gif
  • 0

#60 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 27 April 2006 - 11:45 AM

kateri schellerjevi proizvodi pa so najboljši za mlado nečisto in mastno kožo? uporabljam že čitilni gel z limono in meliso pa me zanima če bi bilo potrebnega še kaj drugega?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users