Jump to content


Photo

Piling - MANTRA Bright Friction Peeling


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2007 - 06:20 PM

IPB Image

(se opravičujem za slabo slikco, ko najdem boljšo, jo zamenjam)

MANTRA piling za odstranjevanje odmrlih površinskih celic pospeši mikrocirkulacijo in koži podari svež in sijoč videz. Z antimikrobnim delovanjem dokazano zmanjšuje aknavost kože.
Zrna zmlete OREHOVE LUPINE odstranijo odvečno povrhnjico, izvleček GINKA izboljša barvo kože, izvleček GALANGE pa jo posvetli in deluje protimikrobno.
Bright Friction Vam pomaga odstraniti odmrlo ali poškodovano kožo, da boste zasijali kot še nikoli.


Tole je pa eden najboljših pilingov, kar sem jih imela!
Popolnoma izpolnjuje obljube!

Po uporabi je koža super gladka in nežna, polt pa enakomerna, čudovita.

Vonj ima po dišečih palčkah, kar bi lahko koga motilo, a meni je všeč!

Porabi se ga zelo zelo malo, saj se lepo nanese po celem obrazu.
Zato bo eden zadostoval po mojem za celo leto.

Cena je okrog €5, kar se mi zdi poceni za tako dober izdelek.

Kupi se ga v Mercator Centru, baje po novem tudi v DM-u ali prek spleta - tukaj!

Ocena: 5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2008 - 07:32 PM



Zaradi dobre ocene tukaj na forumu in finega opisa sem si tudi jaz kupila ta piling za obraz.
Mislim, da kar izpoljnjuje obljube v opisu! Vsebuje zmleta zrna orehove lupine, ki bi znala ob bolj grobem drgnjenju morda poškodovati kožo, a z nežnim masiranjem jo zelo lepo spilingirajo, naredijo gladko. Sicer pa je piling nežno rjave barve, precej gost, a se ob stiku z vodo lepo razmazuje. Po spiranju je koža gladka, mehka in nič izsušena.
Embalaža je enostavna bela plastenka z etiketo, estetsko nič dovršenega, je pa priročna za uporabo, drži pa kar 150 ml.
Vsekakor moram omeniti vonj, ki je kar malo moški, vsekakor nenavaden, poseben, meni ni preveč všeč, a na srečo se piling spere in itak ga uporabim približno 1x na teden.
All in all, dober in kvaliteten piling, ki izpoljnjuje obljube, in mi bo taka količina tudi zelo dolgo trajala. In iz tega razloga ga verjetno ne bom ponovno kupila =)
Mantra ne testira na živalih, izdelek ima tudi oznako Vegan, je brez parabenov, mineralnih olj in kemičnih barvil. Piling se kupila v dm-u za 5€ - ugodno za učinek.

4/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 May 2008 - 12:47 AM



Iskala sem en piling za obraz in se ustavila pri Mantri. Še nikoli nisem nič preizkusila od te znamke, zdela se mi je precej zanimiva in je romal z mano tale piling. Njegove lastnosti je v uvodnem postu navedla že Immortelle. Zrna bi morda utegnila biti rahlo pregroba za kakšno občutljivejšo kožo na obrazu, a meni so všeč rahlo bolj groba tudi za na obraz. Zrna so gosta, tako da res učinkovito spilingira kožo, katera je po uporabi gladka in mehka. Sam piling je kar masten, tako za kakšno mastno kožo ne bi bil, saj se mi zdi, da pusti na koži en tak rahel masten film, ki pa ni neprijeten. Jaz imam normalno kožo na obrazu in me ne moti. Piling uporabljam tudi po telesu in tukaj mi je to celo dobrodošlo, saj imam tam izredno suho. Je rjavkaste barve in se nič ne peni. Porabi se ga malo, ker, kot že prej povedano, je precej gost. Vonj mi ima po kakšnem moškem balzamu za po britju, a me to ne moti. Embalaža je meni všečna, preprosta, postavljena je na glavo, flip-flop pokrov, vsebnost 150ml. Cena je glede na kvalitetne lastnosti ugodna, okoli 5eur v DMu. Mantra tudi obljublja, da njihovi izdelki nikoli ne bodo testirani na živalih. Vsekakor prijetna obljuba.


Ocena: 4
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users