Jump to content


Photo

Obrvi


  • Please log in to reply
217 replies to this topic

#81 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2008 - 08:48 PM

Saj pravim, jaz sem reskirala in sem potem šele ugotovila, da sem zapravila lepe, zdrave lase za nekaj, kar ni bilo niti malo podobno mojim osebnim preferencam, še najmanj pa meni sami. Resnično sem žalostna, ker tako slabih las, kot jih imam sedaj, še v življenju nisem imela... cry.gif cry.gif in čeprav vem, da Dilema ve, kako je če si dolgotrajno beliš lase, sem jo rajši hotela še 1x opozoriti, ker nažalost skurjenemu, scvrtemu lasu ne pomaga nič kot le samo še škarje. In bi mi je bilo žal, ker je taka lepotička smile.gif
  • 0

#82 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2008 - 08:51 PM

Tisto blondes have more fun ni nič splošnega, jaz sem rekla, da velja zame osebno - pač zato, ker sem si blond precej bolj všeč in sem potem tudi bolj samozavestna - tle ne gre za nobeno čarovnijo.

Sem pa šla že 3x iz temno rjave na platinasto blond v enem koraku in se popolnoma zavedam vseh posledic na laseh. Je pa fajn, kot si rekla, da te še kdo kdaj opozori kako je s tem, da ne pozabiš oz. da si v glavi podzavestno ne omiliš negativnih posledic, ker te lahko potem kruta resnica ornk prbije. Je pač dejstvo, da naredi beljenje iz še tako močnih in zdravih las na koncu presušene in slamnate štrene.

QUOTE(ciara @ 22. 3. 2008 - 20:43) View Post

Poživi blond barva, res.
Se mi pa zdi, da temni lasje bolj polni, gosti pa svetleči zgledajo. Vedno.


S tem dvojim se tudi ful strinjam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#83

  • Guests

Posted 22 March 2008 - 08:51 PM

Micna, sej lasje rastejo. Bojo kmal zrastli, pa spet lepi. console.gif


Se mi zdi, da je bolše pramene dat, če maš temne, pa potem počas tako pridet do blond. Ker jaz nimam občutka, da mi jih je fejst uničlo. hmm.gif
  • 0

#84 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2008 - 08:56 PM

QUOTE(ciara @ 22. 3. 2008 - 20:43) View Post

Naivno bi bilo pričakovat, da se lasje pri blanžiranju ne bodo uničili. Pa čeprav postopoma svetliš lase...nikakor ne morejo ostat isti.



Tole je pa meni res eden največjih absurdov in prav raz***ana sem, ker vem, da frizerji govorijo take bedastoče - češ, da če svetliš postopoma, pa lasje ne bodo poškodovani. To SPLOH ni res, govorijo pa to samo zato, da bi se namesto enkrat ali dvakrat, prišel svetlit k njim 6x zaporedoma ali pa še večkrat in seveda pustil pri njih ful več denarja. Je res, da če posvetliš v enem šusu, je na laseh še več škode, nikakor pa ne bistveno več - v obeh primerih je las konkretno uničen.

Mična, ti si zdej spet čisto črna?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#85 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 25 March 2008 - 02:52 PM

kakor je meni razložila moja frizerka je problem rdečega pigmenta v tem. ker ko se delajo prameni na folijo, folija učinkuje na lase tako, da las pride platinast. in to tudi uniči pigment (rdeči). če pa se direkt barvaš, pa se rdeči pigment ne uniči tako in potem si res lahko oranžen oz. rumen.
koliko je na tem sicer ne vem. mi je pa povedala primer ene znanke, ki je temnolasa originalno, trenutno pa ima na laseh takšno pepelnato blont, da sta do tega prišli s parmeni, ker ko je enkrat probala jo barvat je prišla ven rumena kot kanarček.
  • 0

#86 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 March 2008 - 03:47 PM

Jaz sem vedno prišla ven rumena ko kanarček, pa mi je dala potem pač čez nek preliv za nevtralizacijo rumenega pigmenta in rezultat je bila tista prava platinasta, belo blond barva - brez pikice rumene.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#87 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 May 2008 - 07:00 PM

Um, girls, help. Danes zjutraj sem se slučajno pogledala v ogledalo in skoraj umrla od šoka.
Meni so kar izginile dlačice z začetka obrvi, wtf?!! Pravo pustoto imam tu na začetku, ni mi jasno zakaj.
Zgleda približno takole (samo da je 10X hujše, ker imam drugačno obliko obrvi in je še bolj očitno):

IPB Image

S čim naj to zakrijem? ohmy.gif

  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#88 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 May 2008 - 07:06 PM

S svinčnikom ali senčko, v barvi tvojih obrvi seveda.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#89 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2008 - 07:08 PM

Veš kaj probi, če nimaš nobene barvice za obrvi. Poglej če imaš med svojo al pa mamino zbirko mat senčil kakšno, ki bi pristajalo k obrvem in si s čopicem al pa "gobico" nekak zariši manjkajoči del. Glih velik truda pomoje ne bo treba vložit, edin problem bo najdit pravo barvo, pa problem se bo pomoje navadn, če ne bo tako kot je bilo prej.

Zakaj pa jih nimaš več pa nimam pojma. To je res čudn. Pa si jih res nisi nič pulila?

Cocooo, da nisi včer mal preveč popila in ko si se vrnila domov mal uredila obrvi, zdej se pa nič ne spomniš??? spank.gif

wink.gif

Povej kako se je izšlo
  • 0

#90 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 May 2008 - 07:27 PM

Zgodi se včasih da malo bolj izpadejo na kakem mestu, pa več ko si ih drgneš, čupaš, pipaš, več jih gre. Bojo zrasle nazaj.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#91 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 May 2008 - 08:22 PM

Ma nisem nič čupala in kaj posebej šlatala po obrveh. hmm.gif
So pa mi, ko sem bila bolna in sem jih nežno podrgnila, kar izpadale, po pet, šest dlačic mi je ostalo na prstu. Ampak to iz cele dolžine obrvi, ne samo iz tega predela.

Evo, zdej sem pogledala fotke od prejšnjega tedna in te puščave ni. Upam da res zraste, ker 1.) senčke nimam nobene sploh, 2.) jaz sem tak talent da bi izbrala popolnoma napačen odtenek in bi izpadla kot klovn.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#92 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 May 2008 - 08:24 PM

Ja pol si jih pa pusti tako kot je, in čakaj da zraste. Ali si jih malo počesi, ne vem, s kako prozorno maskaro or something.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#93 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 May 2008 - 08:29 PM

pa kaj da počešem če ni ničesar?! laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#94 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 May 2008 - 08:31 PM

Ne pretiravaj. tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#95 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 May 2008 - 08:35 PM

Resno pravim. huh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#96 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 May 2008 - 12:03 PM

IPB Image

Sej tudi take obrvi so lepe tongue.gif , tko da se nimaš kej sekirat Cocont.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#97 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 02 May 2008 - 08:01 PM

Hahahaha thumbup.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#98 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 02 May 2008 - 08:39 PM

Coco probaj si jih res malo dorisat, sej če bo katastrofa lahko še vedno zbrišeš... Alpa si naredi frufru, ki pride čez obrvi tongue.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#99 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 02 May 2008 - 08:52 PM

In potem bom mogla lase umivat vsak dan. ;D Si bom narisala veliko rdečo piko sredi desne ličnice, da preusmerim pozornost. laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#100 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 19 May 2008 - 05:33 PM

Tole pinceto z lučko se že da kupit pri nas in me zanima če jo ker ima in kako se obnese pri oblikovanju obrvi? Imam vedno probleme pa bi jo preizkusila vendar mi zgleda dokaj štorasto hmm.gif

Tweezlight® je patentirana pinceta (v ZDA, na Kitajskem …) z LED svetilko (diodo). Vsaka pinceta ima 1-letno garancijo, možnost ponovnega brušenja ploskvic, lahko se jo dezinficira, baterije se enostavno menjajo in večina modelov ima tudi priložen usnjen etui ter dodaten komplet baterij.

Svetloba, ki jo oddaja LED svetilkica je modrikasto bela in omogoča izjemen pregled nad dlačicami.

Držalo je oblikovano tako, da se pinceta ne prevrača med prsti, tudi če so prsti nekoliko vlažni ali mastni od kreme.

Na voljo je več modelov in 9 barv: rumena, bela, roza vijola, modra, zelena, črna, srebrna, zlata.

Cena na internetu je 9,90 €

IPB Image
  • 0
We must let go to live on.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users