Jump to content


Photo

Koliko otrok si zelite!


  • Please log in to reply
358 replies to this topic

#1 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 03 April 2005 - 04:38 PM

Ce jih sploh imate rade,pa kolk si jih zelite imet...Jaz sem nora na otrocicke tako,da ne vidm ure,kdaj bova imela kaksno majhno strucko!!! biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#2 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 03 April 2005 - 04:45 PM

Jst mam ful rada otročičke, ful so luškani.. Pa zlo rada popazim na kako malo sestrično, nečakinjo, sosedo.. tongue.gif tongue.gif

Mislim, da je še dolga doba, do tega, da bom imela svoje otroke, a sedaj je moja želja, da bi nekoč imela dve punčki in dva fantka.. Da bi se punčki ko odrasteta med sabo pogovarjali o ženskih zadevah in si zaupali, fantka pa o moških zadevah.. biggrin.gif
Poleg tega je pa treba mal skrbet za dvig slovenske natalitete, mar ne? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 04:47 PM

Že nekaj let odločena, da nočem imeti otrok.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 03 April 2005 - 04:49 PM

To se mi zdi pa zlo zanimivo, ker se malo žensk odloči za to.. Zakaj pa taka odločitev-če smem vprašati oops.gif
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 04:53 PM

QUOTE(*simoncy*)
To se mi zdi pa zlo zanimivo, ker se malo žensk odloči za to.. Zakaj pa taka odločitev-če smem vprašati oops.gif

Zakaj pa je tako samoumevna nasprotna odločitev?
Nimam potrebe/želje po otroku. Ga spravljat na takšen patetičen in beden svet. Poleg tega pa ga ne mislim imeti samo zato, ker me je strah biti sama na stara leta... ker družba od mene to pričakuje, ker tak pač enostavno mora bit in če ni tak, si čuden, ipd. zadeve, zaradi katerih se folk odloča imet otroka...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 April 2005 - 04:54 PM

hmm...pumoje sam 1ga.. zaenkrat si jih še ne želim tok. čeprow jih mam rada (moje bratrance & sestrične). bomo vidl!
  • 0

#7 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 03 April 2005 - 04:58 PM

Nene, ne me narobe razumet: nimam nič proti takim odločitvam, vsak ma pravico do tega, da dela po svoje, kar se njemu zdi najbolje.. Če si se ti tako odločila, nič hudega..

Jaz pač želim imet otroka, ker se mi zdi zmožnost da spraviš na svet živo bitje, neki posebnega, neki neverjetnega, neprecenljivega-pač nora sem na otroke..

Vendar vsak ima svoje želje, ki jih je potrebno spoštovati.
  • 0

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 05:07 PM

QUOTE(*simoncy*)
Nene, ne me narobe razumet: nimam nič proti takim odločitvam, vsak ma pravico do tega, da dela po svoje, kar se njemu zdi najbolje.. Če si se ti tako odločila, nič hudega..

Jaz pač želim imet otroka, ker se mi zdi zmožnost da spraviš na svet živo bitje, neki posebnega, neki neverjetnega, neprecenljivega-pač nora sem na otroke..

Vendar vsak ima svoje želje, ki jih je potrebno spoštovati.

Se strinjam. Vendar se mi te stvari zdijo, kot je to, kar sem označla z rdečo, pretiravanje. Glede na to, da lahko to zadevo udejani takorekoč oz. skorajda VSAK, se ti pridevniki nekako razvodenijo.

Pa dovolj o tem. Nočem v kakšno poglobljeno diskusijo, ker je moje razmišljanje glede teh stvari precej drugačno od večine... raja pa rada laja skupaj, tak da... bo kar dovolj. :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 April 2005 - 05:13 PM

Tudi jaz ne želim imeti otrok. Same obveznosti so z njimi. Pa dojenčki se mi sploh ne zdijo sladki in oh in sploh. Pravzaprav, sama bi ga zlomila, ker sem bolj štoraste sorte.
No ja, morda pa me bo še kdaj materinski čut prisilil v to.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 03 April 2005 - 05:16 PM

Nikita,vsak ima pravico izrazit svoje mnenje,jaz nimam nic proti parom ki si jih ne zelijo imet,raje tako kakor,da bi otrok trpel.Imam prijateljico,ki jo spravi ob zivce sam, da otrok zacne jokat.
No, tudi midva se že velik pogovarjava o otrocih,glede spola mi je vseen,sam da bo zdravo,imela bi najprej enga potem pa bova videla. biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#11 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 03 April 2005 - 05:32 PM

IPB Image

trenutn se s tem vprašanjem neukvarjam ....hmnja....upajmo da bo kej....vsaj 2 oops.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#12 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 03 April 2005 - 05:49 PM

Definitivno si cez nekaj let zelim otroka. Po studiju naprimer.
Rada imam otroke, rada se igram z njimi, dobro se razumemo, vse super.
Zelim pa enega ja. Ali pa 3 laugh.gif laugh.gif
  • 0

#13 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 03 April 2005 - 05:54 PM

jaz tud nočem otrok
sej so lušni pa vse ,samo jaz jih ne bi mela ermm.gif
  • 0
LP,Sanja

#14 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 April 2005 - 05:55 PM

Jaz bi tudi rada imela otroke, ampak ne vem kdo jih bo rodil biggrin.gif


lp N
  • 0

#15 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28966 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 April 2005 - 08:33 PM

se podpišem pod nikitine poste ...
  • 0

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2005 - 08:58 PM

Definitivno si nekoč želim otroka. Z otroci se že na splošno super razumem, nikoli mi ni bilo težko popazit na mlajšo sestrično, večkrat sem skrbela zanjo po več dni in uživala ... Mislim, da je vez med otrokom in mamo nekaj najmočnejšega in najlepšega in zelo rada bi to nekoč tudi sama doživela.

Imela bi pa dva otroka ... po možnosti dve deklici. wink.gif
  • 0

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 09:45 PM

No, jaz, če bi že mogla izbirati oz. bi lahko izbirala, bi imela rajši fantka, kot punčko.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 04 April 2005 - 07:29 AM

uf jst se tud zelim druzino za zacetek enega cez par let pol bomo pa vidl laugh.gif
  • 0

#19 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 04 April 2005 - 08:52 AM

Meni je pa vseeno, ce je fantek ali puncka. Imena so ze itak izbrana oops.gif laugh.gif
  • 0

#20 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28966 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 April 2005 - 10:18 AM

meni je tut full imen všeč .... še dobro, da jih bom lahko po mili volji dajala mojih mačkam ... vsaj dve bosta kraljevali v mojem bodočem domovanju .... pa še noben se ne bo norca delal, ker ne bo otroku ime npr. veerle, ampak samo mački ... smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users