Jump to content


Photo

Senčilo - ARTDECO Eyeshadow


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 01 October 2007 - 08:16 AM

Kvaliteta + cena = zelo zadovoljivo

To da se senčke nabirajo v gubo ni "kriva" senčka, temveč tehnika nanosa !
  • 0

#22

  • Guests

Posted 23 October 2007 - 07:56 PM

Senčke so super. Zelo pigmentirane, velika izbira barv, cena ni pretirana.
Malo me moti embalaža, ker je majhna in se čudno odpira.
Trenutno imam 2 senčki, in sicer črno s srebrnimi bleščicami (311), ter v barvi jajčevca (mogoče mace svetlejša), ki je mat (95).
Nameravam jih kupiti še nekaj, ker so res obstojne.

5/5
  • 0

#23 nanka

nanka

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 16 February 2008 - 11:06 AM

imam 4 senčke AD in vse so naravnost fantastične!

lepo se nanašajo in kar je najpomembnejše, obstojne so cel dan, brez eyeshadow base. meni se nič ne nabirajo v gube, zdržijo pa cel dan, kar mi skoraj nobene druge senčke ne.

navdušilo me je tudi to, da je izbira barv res ogromna, od mat do shimmrastih senčk vseh možnih odtenkih. vsakič ko grem v Mullerja me prime, da i si še kakšno kupila.

cena se mi ne zdi pretirana -5eur za eno senčko, saj se je porabi zelo malo in ob kombiniranju zdržijo celo večnost.

res pa je, da embalaže praktično ni. sama se nikakor nisem mogla sprijazniti, da bi tisti plastični pokrovček natikala na senčke vedno znova, zato sem pač 'vnovčila' še nekaj evrov in si kupila čudovito črno magnetno škatlico za tri senčke, pa še ogledalce ima. in sedaj notri kombiniram senčke, odvisno od tega, katere potreujem.

jaz jim dam čisto petico
  • 0

#24 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 23 May 2008 - 02:53 PM

Sicer imam samo en odtenek, ki pa niti slučajno ni takšen kakršen bi moral biti. Senčka izgleda močne ciklam barve, ko pa jo nanesem na veko, pride zelo rahlo rozasta. Zdaj ne vem ali je to odvisno od odtenka do odtenka ali pa so vse tako slabo pigmentirane. Izbira barv je sicer velika, ampak vsakdanja. Tudi embalaža ni najbolj priročna, sploh če nimaš še velike palete kamor jih zlagaš. Morda bom v prihodnosti kupila še kakšno in jim dala drugo priložnost. Zaenkrat pa res ne vem kaj naj delam z njo.

2/5
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#25 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 25 November 2008 - 10:20 PM

Sem prav presenečena nad vsemi pozitivnimi kritikami na to senčko. Sama jo imam v treh odtenkih, bolj intenzivno uporabljam le enega - 288, to je taka vijolčno-črna, ma ful lep odtenek. Je pa obstojnost tako na nuli, da se ne da povedat. Po parih urah senčke na moji veki NI, kot da je nikoli ne bi bilo.
Uporabljam jo zgolj zaradi čudovitega odtenka, vendar za kake priložnosti, ki dlje trajajo, vsekakor ni. Se prehitro izbriše.

3/5 (katastrofalna obstojnost, okej nanašanje, super odtenki, srednja cena)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users