Jump to content


Photo

Poroka - obleke, frizure, čevlji...


  • Please log in to reply
1368 replies to this topic

#81 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 03 April 2006 - 12:53 PM

[quote=DiLeMa][quote=Špela]men so pa vse te torte tok nagravžne, že zgledajo mi čisto anti, kamoli, da bi si to tlačila v usta ... biggrin.gif preveč kičasto.

Te torte po večini tudi okusa nimajo dobrega. Niso niti malo sočne, ampak čisto suhe kot treske, ker pač morajo bit kompaktne, notri je polno masla in takih zadev, da lepo stojijo in na sploh zato niso okusne ... je itak 90% samo izgled.[/quote]

jaz sem že vidla, da so meli kao torto za slikat...v kuhinji pa so meli ta drugo torto, ki pa so jo potem dejansko razdelili med goste in je bla za pojest biggrin.gif
  • 0

#82 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 03 April 2006 - 12:56 PM

Kok sta lušne te dve punčke.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#83 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2006 - 08:16 PM

QUOTE(TASH)
Haha, Kalypso biggrin.gif
IPB Image
lool biggrin.gif


ooo, božanskoooo wink.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#84 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 April 2006 - 08:26 PM

QUOTE(bellini)
jaz sem že vidla, da so meli kao torto za slikat...v kuhinji pa so meli ta drugo torto, ki pa so jo potem dejansko razdelili med goste in je bla za pojest biggrin.gif


to se mi ne zdi slaba ideja. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#85 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 04 April 2006 - 06:27 AM

QUOTE(Princeska)
QUOTE(TASH)
Haha, Kalypso biggrin.gif
IPB Image
lool biggrin.gif


ooo, božanskoooo wink.gif


Se strinjam, božanskoooo je.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#86 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 April 2006 - 09:32 AM

Meni tudi samo eno napakca je ... vrjetno bi se na poroki zgrmadlo na miljone radovednega folka, ki bi zijal in grrr... eh sem se že odločla. - Ko se bom jaz poročila bom rezervirala celi otok (Havaje, Dominikansko republiko?) prebivalce pa za kaki tedn evakuirala .. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#87 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 04 April 2006 - 10:30 AM

Najbrž bi blo res veliko firbcev.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#88 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 04 April 2006 - 11:10 AM

Pa sej to bi eno tako bolj samotno plažo, ne bi se kr tkole, kje je en kup folka tongue.gif biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#89 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 07 April 2006 - 07:02 PM

QUOTE(DiLeMa)
Nekaterim pač poroka pomeni ogromno in so zanjo propravljeni odštet nepojmljive vsote. Ne rečem, da je s tem kaj narobe ... saj ne gre denar iz mojega žepa. Jaz samo pravim, da je absurdno reči, da so izposoje poročnim oblek POCENI, ker nikakor niso. Dati 60k samo zato, da lahko enkrat oblečeš tisto obleko in jo potem vrneš nazaj, se mi zdi ogromno. In to, da se nekomu zdi taka stvar poceni, se zdi meni prav smešno. Lahko kvečjemu rečeš, da se ti ne zdi škoda denarja, ker gre pač za poseben dogodek, to razumem. Ampak da se ti zdi pa prav poceni, tega pa ne zastopim.

ja izposoja oblek ni pocen, pa če je 40k al pa 100k. Gre za to, da je ponudba (in s tem cene) takšna kot je in znotraj tega se potem oblikujejo "poceni" in "drage" izposoje

defenitivno je izposoja še vedno cenejša varianta kot da si jo kupiš ali daš naredit (razen če si izbereš nek poceni material... samo to takoj ne zgleda več svečano) in nima obleka nobenih posebni dodatkov gor.

Imaš pa folk, ki nima več oblečenih nekih tradicionalnih poročnih oblek, ampak čist simpel kostime, tko da je tud to varianta.

Sam ko si enkrat na tem da se ženiš, pol si rečeš da je to "once in a life time" in daš tistih 50k pa maš fajn obleko, pa še izbereš si eno tako, da jo imaš lahko gor cel večer in je to-to.

  • 0
Posted Image

#90 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 07 April 2006 - 07:15 PM

[quote=_M_]No, ker smo v eni x temi pošteno zašle, odpirava z Verjo tole temo, kjer naj se nadaljuje debata o poročnih obleka, frizurah...

Navdahnila pa nas je seveda naša Tanjči... tongue.gif[/quote]
ojla... IPB Image

mislim sramota ni kej... edina (se mi zdi) ki se tuki ženim, pa opazim temo ko ste že na 6. strani oops.gif IPB Image

preden preberem kaj ste kaj napisale sam še tole odgovorim

[quote=miss*sixty][quote=Tanjci][quote=Verja]Sej ne vem, a si to že kje napisala, ampak me zanima kolk si dala za izdelavo obleke?[/quote]
[size=9]ja res smo OT, ampak sam še tole: obleko sem si sposodila v Salonu Hollywood v MB izposoja je pa 55k, kar je tako ugodno, da se ženske iz LJ vozijo sem biggrin.gif nadražja izposoja je 60k
55 čukov za izposojo? blink.gif Men se pa to zdi drago. Sej tok stane obleka, če jo kupiš pa da ti jo nardi po meri.[/quote]
prijateljica si je dala delat obleko in je ze 60k dobila tko neki simpel obleko. Poročna ja pač tolk bolj posebna obleka, da vzame veliko časa za izdelavo. Če ima gor razne detajle (kakšne kamenčke, kaj izvezenega, našite čipke ipd.) pol takoj pride drago, če ti neko dela to ročno, ker vzame velik časa. Če pa kupiš poročno je pa takoj čez 150k. Baje je material zelo drag, vsaj če je kolkor tolko dober.

Point je bolj, da za iste cote v LJ daš za izposojo skor enkrat več kot v MB


Največja žalost so pa čevlji. Sami BEDNI!!!! So pa brez izjeme med 25-30k. Žalost. Takoj bi dala 30k, sam če bi mi bil res sanjski čevelj. Tko so pa vsi gladki, pa brez ene pikice ali kamenčka gor... za zjokat IPB Image

  • 0
Posted Image

#91 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 April 2006 - 07:15 PM

Ej, Tanjči, tongue.gif sm brala nekje, da je v Avstriji ena trgovina, kjer stanejo poročne obleke okrog 200 eurov.
To se mi zdi ful ugodno, a?
  • 0

#92 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 07 April 2006 - 07:45 PM

QUOTE(Anaa)
IPB Image


ja po tem kar sem jst probala, če si suh pa to, ta oblika najlepš izpade, al pa kej tazga

IPB Image
IPB Image

une krinoline nej imajo une ki so bolj "obložene", da jih zategnejo čez pas, pa porinejo joške ven. Prav je da poudariš svoje adute z obleko in ne da jih skriješ...

  • 0
Posted Image

#93 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 07 April 2006 - 07:49 PM

QUOTE(_M_)
Ej, Tanjči, tongue.gif sm brala nekje, da je v Avstriji ena trgovina, kjer stanejo poročne obleke okrog 200 eurov.
To se mi zdi ful ugodno, a?

a za kupit?
če je tko, pol je to ZELO ugodno...

zdele sem se ukvarjala z iskanjem enih oblekc, da vam jih pokažem... men so takšne oprijete obleke ful lepše kot une puhaste

IPB Image
IPB Image

tidve bi takoj imela:
IPB Image
IPB Image

  • 0
Posted Image

#94 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 08 April 2006 - 05:26 AM

IPB Image

Men je tole dobro, ker ni čisto bele, bele barve.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#95 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 April 2006 - 09:35 AM

men pa take oblekce ful neki starinsko zgledajo ermm.gif mi je leps, ce je obleka cist snezno bela wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#96 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 08 April 2006 - 10:49 AM

-------
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#97 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 08 April 2006 - 11:02 AM

sem tudi že videla čb kombinacijo, pa sivo in ful hudo izpade. Ne vem zakaj bi bilo neprimerno se poročit v taki barvi, dan danes ni več nekih omejitev. To je tvoj dan, oz. vajin dan in go for it. Ne oziraj se na druge.

Ej Tanjci, kaj pa če bi midve kaj pogruntale okol tvojih čevljev in probale kake dodatke gor pripopat, kupiš ene čist simpl, pa pol najdeva kaj in dava gor? To bi tudi bila verjanta wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#98 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 April 2006 - 11:20 AM

Moja teta se je poročila v rjavo-bakreni obleki in je bila ful lepa. Stric pa je imel rjavo obleko, kravata pa se je ujemala s tetino obleko. Ful sta bila dobra.
  • 0

#99 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 08 April 2006 - 11:52 AM

QUOTE(Chandra)
sem tudi že videla čb kombinacijo, pa sivo in ful hudo izpade. Ne vem zakaj bi bilo neprimerno se poročit v taki barvi, dan danes ni več nekih omejitev. To je tvoj dan, oz. vajin dan in go for it. Ne oziraj se na druge.



heh..sej maš prou ja!!! biggrin.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#100 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 April 2006 - 12:18 PM

Ja, tudi jaz mislim, da ni omejitev, samo vedet moraš, kaj ti je všeč in kaj si želiš... pa imet dovolj jajc, da si upaš. biggrin.gif

Sm videla tud že nevesto v škrlatno rdeči barvi obleke, pa tudi obleka sama ni bila klasična, ampak malo poseben kroj - korzet in krilo.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users