Jump to content


Photo

Revlon Nail Enamel


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (4 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 June 2007 - 09:33 PM

Že večkrat sem slišala pohvale glede Revlonovih lakov za nohte, zato sem se zadnjič med slučajnim sprehodom po eni izmed drogerij odločila, da tudi sama preizkusim enega od njih. Izbrala sem odtenek 002 Sheer Peach, ki ima za moje pojme precej zgrešeno ime, namreč nikakor odtenek ni breskove barve (kakršnakoli že pač ta naj bi bila - oranžno rdečkasta?), ampak gre za čisto nude barvo, primerno za french manicure, torej odtenek je nekako mlečen s samo hintom nežno rožnate in z ultra, ampak res ultra drobnim shimmrom v enakem odtenku. Je polprekriven in po dveh nanosih izredno polepša vsak noht. Maže se krasno, je dokaj redek, ampak nikakor ne preveč, čopiček je zelo kvaliteten, nanos z njim pa otročje lahek. Ne pušča brazd ali črtic, posuši pa se res zelo hitro, jaz sem bila presenečena - mislim, da zadostujeta kakšni 2 minuti maximalno. Obstojen je (po dveh nanosih, brez nadlaka) zgledno, na mojih nohtih se obdrži brez problema tri do štiri dni, kar je zame velika redkost (večinoma se mi skoraj vsi laki začnejo luščit že 2. dan). Ovojnina je meni zelo simpatična, taka stabilna, spodaj razširjena steklenička z zelo radodarno količino laka, kar 14,7ml. Cena je glede na količino in kvaliteto zelo ugodna, približno bivših 1500 tolarjev.

Zelo priporočam, vsekakor bom še kupila kakšen odtenek in verjetno tudi (prav tako zelo pohvaljeni) nadlak.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 August 2007 - 01:16 AM



Tale lak sem čisto po sreči našla v mamini omari (včasih se najdejo tam super presenečenja ;-) ) in sicer v očarljivem odtenku 920 Cherry Blossom, v katerega sem se v trenutku zaljubila (in ga mami nekako odtujila ;-) ). Gre za prečudovit dokaj prosojen nežno roza lak, pod določenimi koti ima tudi viola-modrikasti odblesk. Barva doseže svoj vrhunec ;-) pri treh nanosih, sicer je preveč prosojna. Poleg barve me je presenetila tudi šokantna obstojnost - lak mi je praktično trajal cel teden, brez nadlaka - velik uspeh. Poleg tega se tudi izredno hitro suši (na nohtih, kajpak ;-) ) - zame izjemno pozitivna lastnost. Sicer pa čopič glih prav, držalo je prijetno za uporabo. Embalaža je meni čisto všeč - sicer ni višek elegance in prefinjenosti, ampak zagotovo pa ni grda ali cheap. Lak, kot že omenjeno, je, upoštevajoč vse njegove kvalitete, cenovno ugoden... jaz bom šla še ta teden gledat za kakšnimi drugimi odtenki... mika me kak lep temno rdeč (Vixen mi je všeč, klko sem zdaj pogledala na njihovi internetni strani). Zame eden izmed boljših lakov, zagotovo.

Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 11 August 2007 - 01:49 PM

To so moji najljubsi in od zdaj naprej edini laki. Odtenki so klasicni - rdece,roza ter mat barve. Glede na ceno so ugodni kajti kolicina je skorajda 15ml. Po dveh nanosih pridejo barve do pravega izraza. HItro se susi ter tudi pri meni je brez nadlaka zdrzal celih 6-7 dni. V omari se najde tudi do leto dni star lak in je se vedno brezhiben. Krtacka je udobna in nanos hiter.Ne pusca sledi, kot so crtice, mehurcki, itd...
Najljubsi odtenek : bordo z drobnim zlatim simrom, ki se opazi samo pri doloceni svetlobi.


5/5
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#4 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 04 October 2007 - 04:43 PM

Super lak. smile.gif Z vsem se strinjam s predgodnicami. Sama ga imam v rdeči barvi, in je res ful kvaliteten. Veliko cenejših se mi odlušči že 2 dan, ta pa brez nadlaka drži 3-4 dni. Sam lak je dokaj tekoč, vendar ne preveč. Čopič je super in omogča zelo lahko ter precizno nanašanje. Embalaža je meni zelo lušna, masivna steklena steklenička s črnim pokrovčkom in zlatim Revlon napisom. Cena za tako kvaliteto ugodna, sama bi bila zanj pripravljena odšteti več. smile.gif Po vsej vrjetnosti ga še kupim v kakšni drugi barvi, če ne pa še sigurno v rdeči. cool.gif

5 !
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users