Jump to content


Photo

Tigi izdelki za kodranje las


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 February 2006 - 12:08 PM

Tigi Catwalk Curls Rock Curl Amplifier

Ingredients: Water, VP/DMAPA Acrylates Copolymer, Cyclomethicone, Polyquaternium-11, Polyqauternium-37, Styrene/Butadiene Copolymer, Parfum (Fragrance), Polysorbate 60, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cetearyl Alcohol, PPG 1 Trideceth 6, C12-15 Alkyl Benzoate, Helianthus Annuus (Hybrid Sunflower) Oil, Panthenol (provitamin B5), Bacopa Monniera Extract, PVP/Dimethylaminoethylmethacrylate Copolymer, Cinnamidopropyl Trimethyl Ammonium Chloride, Chitosan, Butylene Glycol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Acid, Methylisothiazolinone, Methylcholoroisothiazolinone

IPB Image

Tigi Catwalk Curls Rock Curl Booster:

Ingredients: Aqua, dimethyl ether, methacrylolyl ethyl betaine/acrylates copolymer, parfum (fragrance), quaternium-52, PEG-12 demethicone, isopropyl C12-15-pareth-9 carboxylate, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, PPG-5-ceteth-20, tetrasodium edta, methyl gluceth-20, panthenol

IPB Image


Tigi Catwalk Curls Rock Leave-In Moisturizer

Ingredients: aqua, amodimethicone, polyquaternium-11, polysorbate 20, dimethicone peg-9, meadoxfoamate, guar hydroxypropyltrimonium chloride, glycerin, panthenol, cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed collagen, trideceth-12, glycine soja (soy), bean oil, myrtus communis (myrtle) oil, lavandula angustifolia (lavender) oil, thymus vulgaris (thyme) oil, eugenia caryophyllus (clove) flower oil, sulfur, cobalt chloride, sodium chloride, magnesium gluconate, managanese, retinyl palmitate, thiamine, riboflavin, pyridoxine hydrochloride, ascorbic acid, tocopherol acetate, folic acid, inositol, hydrolyzed soy protein, hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed oat protein, saccharide hydrolysate, sodium pca, cetrimonium chloride, citric acid, parfum (fragrance), limonene, methylparaben, propylparaben, phenoxyethanol, benzalkonium chloride, ci 42090 (blue 1)
(upam da so sesavine pravilno napisane, ker je na flaski zelo droben tisk in me ze kr oci bolijo)

IPB Image

Tigi Catwalk Curls Rock Conditioner

Water (Aqua), Cetyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Fragrance (Perfume), Glyceryl Stearate SE, Quaternium-52, Stearyl Alcohol, PEG-7Gylceryl Cocoate, Bis (C13-15 Alklxy) PG Amodimetheicone, Glycern, Acetamdopropyl Trimonium Chloride, Dimethicone, Dimethconol, Phenoxethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Panthenol, PPG-2 Myrstyl Ether Proponate, Pentaerythrtyl Tetracaprylate/Tetracaprate, Tetrasodium EDTA, D-Limonene

IPB Image

Tigi Catwalk Curls Rock Shampoo


Ingredients: aqua, , ammonium lauryl sulfate, ammonium laureth sulfate, cocamidopropyl hydroxysultaine, sodium lauroyl sarcosinate, cocamidopropylamine oxide, glycol distearate, propylene glycol, wheat amino acids, peg-120 methyl glucose dioleate, silicone quaternium-8, polyquaternium-7, guar hydroxypropyltrimonium chloride, panthenol, citric acid, disodium edta, methylparaben, peg/ppg-18/18 dimethicone, amodimethicone, tetradibutyl pentaerythrityl hydroxyhydrocinnamate, c11-15 pareth-7, laureth-9, trideceth-12, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfum (fragrance), benzyl alcohol, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, limonene, linalool

IPB Image

hvala, LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2006 - 12:12 PM

http://www.lepa-si.c...tigi curls rock

http://www.lepa-si.c...tigi curls rock


Tle sta dve zadevi ... druga pa žal tudi sama ne najdem. Sem gledala na netu za sestavinami pa nisem našla.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 05:06 PM

Prvi je torej ocenjen.

Tigi Catwalk Curls Rock Conditioner: zelo dober balzam, vlažilen, ampak edino parfum je previsoko na seznamu. Sicer v redu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 February 2006 - 11:40 PM

Jst mam Tigi Catwalk Curls Rock Curl Booster:

Sestavine - Aqua, dimethyl ether, methacrylolyl ethyl betaine/acrylates copolymer, parfum (fragrance), quaternium-52, PEG-12 demethicone, isopropyl C12-15-pareth-9 carboxylate, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, PPG-5-ceteth-20, tetrasodium edta, methyl gluceth-20, panthenol

Osebno sem kar razočarana, ker dobiš videz zmečkanega kodrasto-valovitega gnezda, ki izgine po kakih dveh urah. (aja, drgače mam po pranju lase kr dost valovite, samo se zravnajo na suhem zraku, vetru, pod fenom, ali če grem spat) in sem stvar kupila, da bi malce bolj povdarila valovitost, pa mi ni.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 February 2006 - 08:20 AM

V temle ni nič pametnega. Pa še zdaj nisem pogruntala, kaj je dimethyl ether. Preveč parfuma, nekaj sestavin za oblikovanje las in to je to. Ni vredno denarja.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 11:07 AM

crna, hvala, ker si si uzela cas in prepisala sestavine, ceprav sem nad komentarji malo razocarana ermm.gif sad.gif sej vrejetno bi slo tudi brez boosterja ane? tko da dam sampon, balzam, pol un balzam brez izpiranja gor, pol pa kr amplifier? ma bom vidla, mogoce mi bo pa booster odgovarjal in na mojih laseh naredil cudeze biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 11:50 AM

*pokica* to moraš sama probat ... in ne, ni potrebe, da bi uporabljala naenkrat Booster in Amplifier, ampak samo enega. Pa jaz bi dala na tvojem mestu kr tako amplifier, brez onega balzama brez izpiranja ... ker bi znal mogoče mal obtežit lase.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 11:59 AM

DoLeMa biggrin.gif tam sicer pise, da je treba uporabljat enega za drugim za optimalne rezultate smile.gif ampak mas prav, brezveze use naenkrat pacat na glavo smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 12:00 PM

QUOTE(*pikica*)
DoLeMa


biggrin.gif biggrin.gif Enega za drugim? Ja pol pa napacaj vse gor pa boš vidla ... verjetno že vedo, kaj govorijo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 12:03 PM

ma ja, bo treba probat kr use mozne kombinacije, samo tako bom vedla kaj mi najbolj ustreza biggrin.gif

ce sem jaz *pokica* si ti DoLeMa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 12:04 PM

QUOTE(*pikica*)
ce sem jaz *pokica* si ti DoLeMa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Sploh nism opazla, da sm se zmotla. biggrin.gif Torej *pokica* in DoLeMa. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 February 2006 - 05:00 PM

Okej, *pokica* in DoLeMa - prosla bi da magar povesta kaki so bili rezultati po preizkusu teh stvari, mamo kr dost interesentov na forumu biggrin.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 05:03 PM

DoLeMa ni sprobala, *pokica* bo pa v kratkem in bo poročala! biggrin.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 06:03 PM

ja, js bom sprobala cez par urc, se moram prvo se pofarbat, potem pa porocam, ce bo ratal, dobite se slikco biggrin.gif

ej DoLeMa, sem prej nekaj gledala KMM na PL, pa sem vidla tvojo oceno za barvo "švarckopf" Poly Blonde, pravis da si bla oranzna? me je zacel kr mal skrbet, ker sem si tut js kupla to barvo par dni nazaj :S v to, da bom oranzna ven prisla ne dvomim (ker mam zdej temno rdece lase), ampak upam da ne bom kot kak korencek ermm.gif no pa sej to je itak sam zacasno... (sem namrec prisla do sklepa, da ce bo podlaga bolj svetla, se mi bo naslednjic tudi rdeca barva bolj prijela biggrin.gif)
aja se to, a bi bla tok prjazna, pa mal pregledala sestavine sampona pa tistga balzama brez izpiranja? LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 07:58 PM

Torej *pokica* ... ne vem kako bo barva izpadla na tvojih laseh, na mojih rjavih je bil rezultat živo korenčnovo florescentno oranžna. biggrin.gif Sicer je res, da sem imela temno osnovo, ampak druge barve mi tega kljub temu niso naredile. Je pa res, da ti bo potem rdeča naslednjič bolj prijela.

Curls Rock Shampoo:


Odličen šampon, sicer vsebuje čistilec, ki baje spada med agresivnejše (čeprav sem nekje brala, da ni res) ampak se mu to gladko oprosti, ker je drugače super. Vlažilen, z aminokislinami in provitaminom B5. Tale šampon mene resno mika. biggrin.gif

Curls Rock Conditioner:

Tudi odlična in učinkovita vlažilna zadeva s silikoni in metasulfati, malo prehitro ima sicer parfum, ampak mu to glede na splošno kvaliteto odpustim.

Curls Rock Leave-In Moisturizer:

Super stvar, zelo silikonska, z balzamom in provitaminom B5, z veliko naravnimi negovalnimi olji, proteini ... fantastično.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 09:08 PM

vav, hvala DoLeMa wink.gif no, se moje porocilo... barva je po pricakovanjih izpadla oranzno, proti konicah vedno bolj temno oranzna, medtem ko je pa prvih par cm las cist blond (narastek mojih naravnih temno rjavih las) ermm.gif no, ampak sej to je sam zacasno, tko da ni panike wink.gif naprej k Tigiju biggrin.gif sampon je fajn, lepo disi, krasno se peni skratka super. balzam se bolj disi je malo redkejsi od O&H, ampak vseeno kar dost koncentriran, lase lepo navlazi wink.gif z leave-in moisturizerom sem imela kar nekaj tezav pri doziranju ermm.gif ta pumpica je cudno narejena, tko da je treba pazit kako jo uporabljas ohmy.gif ko sem ga razmala po rokah, sem mela tak cuden obcutek, kokr da so taki mikro delci not, kot en piling ermm.gif sam sm ugotovila da to ni nc, ampak se je sam men tko zdel rolleyes.gif disi pa fantasticno, tak pomaranckast vonj, meni je ful znan, ampak nevem od kje smile.gif booster mi je po pricakovanjih malo zlepil lase, ampak ni hudega smile.gif amplifierja pa se nisem sprobala, ga bom jutri, preden se odpravim ven, za piko na i wink.gif koncni rezultat: lasje fenomenalno disijo, se svetijo, kodrcki so lepo valoviti, nevem pa kok cajta bojo zdrzal smile.gif to je to, ce se kero kej zanima, pa nej kar vprasa wink.gif LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 09:12 PM

No, lepo, da si zadovoljna ... me veseli! wink.gif A zdej si misliš že kr takoj na glavo pocnat še rdečo farbo? Joj prejoj, uboge tvoje ščetine! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 09:17 PM

ah, kr takoj lih ne biggrin.gif bom pocakala ksn teden, mogoce 2 8) biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 09:23 PM

Ja, ja ... zihr nauš dva tedna zdržala! biggrin.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 February 2006 - 11:29 PM

Pokica ( wink.gif ) kake lase pa maš ti (mislim oblika, ne barva)? I'm all ears.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users