Jump to content


Photo

Krema/serum - ALVERDE Tagescreme Wildrose


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (9 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (6 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [11.11%])

    Percentage of vote: 11.11%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [11.11%])

    Percentage of vote: 11.11%

  4. 2 (slabo) (1 votes [11.11%])

    Percentage of vote: 11.11%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 May 2007 - 06:35 PM

IPB Image

Krema me je v prvi vrsti navdušila s tem, da ni težka - sem bila rahlo skeptična, ker so kreme Alverde rade mastne, sploh za suho kožo (tale je namenjena suhi koži). Tale je sicer hranilna in tudi nasploh sestavinsko zelo kvalitetna (polna AOK... rastlinskih izvlečkov), a vendar ni mastna (sicer vseeno za mastno kožo ne bi bila primerna, ker tako lahka pa še zdaleč ni). Jaz jo uporabljam za čez noč - pred spanjem namažem tanek sloj, zjutraj je koža gladka, nahranjena, navlažena, sijoča. Vpije se kar precej hitro, a ostane nekakšen zoprn sloj, ki pa za razliko od npr. njihovega Aloe Vera fluida čez čas izgine. Bala sem se tudi, da bo krema smrdela (kot npr. njihov vrtični tonik), pa ne... vonj je prijeten, a sicer sličen (čeprav sličen, je korak med prijetnostjo enega in neprijetnostjo drugega zelo velik), naraven. Čez dan bi zame bila bolj primerna za hladnejše mesece, tako pa sedaj pride v poštev za ponoči. Embalaža klasična njihova 30ml tuba (ta pa še pakirana v škatlico), za malo nad 2 eur (tako je cena nadvse dostopna in ugodna). Priporočam za kvalitetno in poceni razvajanje kože.


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 13 May 2007 - 12:58 PM

meni je ta kremica izredno všeč. na njo sem naletela po naključju, ampak jo bom kar obdržala. je kvalitetna, hitro se vpije in zelo poceni. tudi vonj je meni izredno všečen. mažem se z njo zjutraj in zvečer, mi sploh ni pretežka, čeprav nimam suhe kože, temveč bolj normalno do celo mešano. je pa res, da si čelo namažem po potrebi. moti me edino embalaža, jo je na koncu težko iztisnit ali pa je ven priteče preveč pa je potem ne moraš dat nazaj not biggrin.gif . pa tudi vsebina 30ml mi je malo premalo. sam potisk na embalaži pa mi je izredno všeč, zgleda tak naraven.

ocena 4/5 izključno zaradi embalaže in male vsebine. v anketi sem jo ocenila s 5, ker sem to oceno pisala po glasovnju in krema kot taka si tudi zasluži petico.


edit: krema mi je mašila pore, sem jo nehala uporabljat. škoda, pa tak poceni je bla.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#3 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 23 November 2007 - 05:59 PM


Tole je moja trenutna najljubša krema. Krema naj bi bila namenjena suhi koži, jaz imam normalno in mi v tem že dokaj zimskem vremenu zelo paše. Za razliko od Aloe fluida iste firme mi kože ne zmasti, fino se vpije. Sestavinsko je odlična, ocenjena z sehr gut na Öko testu. Vonj je tak poseben, na vrtnice mene ne spominja, a se ga navadiš. Ugodna cena, pri embalaži pa spet kritika glede pokrovčka.

5/5
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 December 2007 - 08:53 AM

Tudi moja najljubša krema. Tudi sama imam normalno kožo in je ravno prav vlažilna. Kože ne masti, hitro se vpije in lepo diši. Nevsiljivo. Ni komedogena in je popolnoma naravna.
cena je okoli 3€ za 30ml, kar je za naravno kremo zelo malo. Priporočam tistim z normalno kožo.
5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5

  • Guests

Posted 13 December 2007 - 09:43 PM

Par mesecev ze uporabljam tole kremo. Razen tega, da smrdi in da se mi zdi malo slabo mazljiva - mogoce ker si je ne nanesem ful veliko- nimam pripomb.
Ena redkih krem, ki mi ne povzroca nobenih ekscesov na obrazu, veliko boljsa kot razlicica z aloe vero, ki mi je na obrazu pustila film, pa se mozoljava sem postala cela vsakic, ko sem jo uporabila. Vsec mi je, da je precej naravna in da cena ni zasoljena in jo bom ziher se kupovala. Dobro se obnese tudi kot krema za okrog oci, jaz za to nimam posebne kreme, pa se mazem s to, ker mi je ravno prav mastna, pa nic ne pece ce je slucajno dobim kaj v oci. Jo pa uporabljam samo pozimi, za poletje mi je obcutno premastna, kar pa ne pomeni, da je zaradi tega kaj slabsa.
Skratka, podeljujem ji 5/5.
  • 0

#6 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 17 February 2008 - 09:49 PM

krema mi je mašila pore, koža na obrazu je zgledala pusto, zame torej neuporabna. edino vonj mi je zelo všeč.

2/5
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users