Jump to content


Photo

barvanje trepalnic


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 22 March 2008 - 07:02 PM

Potem jo spereš (se mi je zgodilo enkrat). V tem primeru malo peče, vendar nič bolj, kot če ti pride v oči kaka druga stvar. Poleg tega se mi je to zgodilo tudi, ko mi jih je barvala kozmetičarka. Celo večkrat. Sama imam vseeno boljši občutek glede tega kako blizu lahko grem s paličico(sicer si pa barvam večinoma samo konice).
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#22 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 22 March 2008 - 07:06 PM

QUOTE(Suzyka @ 21. 3. 2008 - 9:20)  

Trepalnice si lahko pobarvaš sama - jaz uporabljam komplet za barvanje obrvi in trepalnic Swiss-o-Pair (včasih so ga prodajali sam v Müllerju, zdaj pa ga majo že v DM-u in še kje). Meni je fajn ... stane pa manj kot 10 EUR, pa maš za večkrat.



QUOTE(crna @ 22. 3. 2008 - 12:28)  

A ni treba še nekega razvijalca zraven kupit?
Si ne predstavljam čisto kako samo barvanje zgleda, daj opiši oops.gif . Sicer sem prvič hotela prav v salon da sploh vidim a je kaj efekta, pa konico bo počasi treba dat stran (se btw ful lepo držijo).


Če jaz odgovorim namesto suzyke...jaz tudi uporabljam ta paket. Razvijalca ti posebej ni treba kupit, je vse kar potrebuješ noter. barvanje pa traja samo nekaj minut. Najprej greš z eno tekočino prek trepalnic in nato s priloženim glavničkom naneseš neko kremo/gel in spereš. in to je vsa umetnost.
jaz imam kar svetle trepalnice (pač blondinka smile.gif ) in meni da ful taki naraven izgled. ni pa tu primerjave z maskaro. normalno da jih bolj poudariš z maskaro

  • 0

#23 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 March 2008 - 07:12 PM

Super, bom šla kupit to yes.gif . Če mi pa ne bo ok efekt (z maskaro seveda nisem priočakovala da se bo primerjal), bom pa magari prodala kateri ki bi še probala.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#24 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2008 - 08:44 PM

Jaz si jih tudi sama barvam. Dobre barve za barvanje trepk so Swiss o par in Ciloreal (od Loreala).

  • 0

#25 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 02 April 2008 - 07:39 AM

Ampak je pa res, da je Swiss-o-Par mal težje nanest, ker je preveč tekoč ... morš pazit, da se ne našmiraš preveč okrog smile.gif

Aja, pa hvala, da si odgovorila namesto mene Bootylicious.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#26 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 03 April 2008 - 12:23 PM

QUOTE(crna @ 22. 3. 2008 - 20:12)  

Super, bom šla kupit to yes.gif . Če mi pa ne bo ok efekt (z maskaro seveda nisem priočakovala da se bo primerjal), bom pa magari prodala kateri ki bi še probala.


Crna, kako se je potem končal tvoj poskus barvanja trepalnic? Sem videla, da barvo prodajaš. Nisi bila zadovoljna z učinkom?

  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#27

  • Guests

Posted 03 April 2008 - 12:25 PM

Tudi jaz sem hotela isto vprašat, pa si me prehitela Podgana.
  • 0

#28 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 03 April 2008 - 12:43 PM

Ne nisem bla. Že tako imam temne trepalnice, le na koncih so malo svetlejše. To mi je malo pobarvala barva, a je razlika res minimalna, zagotovo ne opazna.
Problem pri meni je da imam tanke trepalnice in se pač brez MUja slabo opazijo, barva tu seveda ne more nič spremenit.
Jo je pa dost noter (ker naj bi se uporabljala tudi za obrvi, česar pa jaz ne rabim barvat) in bi pri meni zgolj stala nekje v kotu.

Če ima katera od vas svetle trepalnice, ali pa bi barvala obrvi pa priporočam, bi bil efekt zelo dober.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users