Jump to content


Photo

Zara ličila


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#21

  • Guests

Posted 22 February 2008 - 02:47 PM

laugh.gif


Sem že slišala za ta ličila, sam nisem še sprobala. V bistvu sploh ne poznam trgovin Zara.

En OT. A je nabiranje senčke v gubo dost pogost pojav, al je to bolj redko? Mislem...a se to dogaja velikem puncam, al ne glih?
  • 0

#22 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 22 February 2008 - 04:36 PM

Senčka gre v gubo praktično vsem. Nekaterim bolj, drugim manj, kar je odvisno od maščenja kože, od kakovosti senčil, od tega, če se pred ličenjem namažeš s kremo. Ampak ta problem (meni je res grdo videti pri kateri, če je vso senčilo v gubo zapacano) se reši recimo z mazilom od naprimer ArtDeco-ja, ki si ga namažeš pred nanašanjem senčil in ti potem senčilo zdrži na svojem mestu praktično cel dan. wink.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#23 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 February 2008 - 04:58 PM

OBUJAM. joj, kot da niste pogruntale.
  • 0
Viens, reste ici!

#24 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 February 2008 - 05:00 PM

Ne, jaz nisem pogruntala. tongue.gif

Meni pa senčka praktično nikoli oz. nič ne gre v gubo. Res redkokdaj no po res ful urah mogoče. Najbolj odvisno je pomoje od podlage, kaj daš pod senčko. Pa ne uporabljam nobene podlage ala Artdeco, UD Potion,...
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#25

  • Guests

Posted 22 February 2008 - 05:03 PM

Meni ne grejo nikoli v gubo...zato pa sprašujem. Jaz sploh nisem vedela, kaj to pomeni, ko sem prvič brala o tem. Tudi, če zaspim z ličili, se zjutraj zbudim brez, da bi šle v gubo. Sam razmazana so...itak.
Al pa, če mam cel dan gor senčilo...isto.
Niti ne uporabljam baze velikokrat (misllim ta prave baze), ampak uporabljam razne svinčnike, ki so mastni. Tud šminko sem že dala spodi, pa ni šlo v gubo. Edino, ko sem enkrat dala vazelin, ki je namenjen, da bleščice gor držijo, je šlo. Najbrž mam tolk presuhe veke.
Res nisem vedla, da je to tak splošen pojav, zato sem vprašala.



Ne bom več OT- jev pisala....časna Titova.
  • 0

#26 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82473 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 February 2008 - 09:09 PM

Meni tudi nikoli v življenju niso šle v gubo (še kremne minimalno, ampak teh itak ne uporabljam skor nič), niti mi ni jasno, kako je to mogoče, če spodaj uporabiš puder in /ali bazo. blink.gif huh.gif


Mene zanima, če imajo v Zari v BTC-ju še vedno kozmetiko, ker je v centru že lep čas ni, sem ful razočarana. ermm.gif Imam dva njihova eyelinerja in gloss, pa je vse super.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#27 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 February 2008 - 09:15 PM

V BTCju? Mislim da sem jo vidla lih konec tedna, ampak se nisem ustavljala. Nekaj so že meli gor, vem pa da je v centru ni.

Meni se senčka nabere v gubo, oz. bolje rečeno se mi malo razmaže v gubi, sploh če so zraven kake bleščice, mat senčke so se mi redko. Je pa res da dajem vedno spodaj podlago (btw Art Decojev EB je sranje - dlje ko ga uporabljam slabši je down.gif), zadnje čase zgolj tekoči puder. To pa že zato da se mi žile ne vidijo (kot Frankensteinova nevesta zgledam, če pozabim dat puder na veke ermm.gif).

Vprašite Saharo, ona bi znala vedet.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#28 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 24 February 2008 - 09:35 PM

ja, je še kozmetika v BTC-ju. men je ene par ful lepih barv senčk, sam jim kr ne zaupam. rajš kupujem ličila od proizvajalcev, ki se sam temu posvečajo. ne vem no... čeprov pravjo da niso tok švoh...
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#29 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82473 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 February 2008 - 09:41 PM

O, fajn da je še. smile.gif

Crna, daj si še puder v prahu, brez je pri meni grozno. Nisem pa še nobene baze sprobala, niti je ne mislim.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#30 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 February 2008 - 09:45 PM

Pa če ne nucam pudra v prahu ermm.gif Že par let ne več, ker mi je useless. Itak imam bolj suho kožo in se tudi s tekočim pudrom pozimi redkokdaj svetim, prav mastnega sijaja pa nimam nikoli. Pa bolj obstojen je. No, sej ne vem , počasi bom mogla nabavit nov puder, pa sploh ne vem katerega rolleyes.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#31 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82473 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 February 2008 - 09:47 PM

Jaz ga samo za veke uporabljam, v bistvu samo potapkam z blazinico, ki je noter.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users