Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#21 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 December 2006 - 11:10 PM

Zato ker se mi je ko sem temo odpirala zdelo, da spada tja. Če moderatorki mislita drugače naj prosim temo prestavita.
  • 0

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 December 2006 - 04:47 PM

Freya, vprašanja se postavljajo v tole temo, ne pa pri ocenah izdelkov - sem tvoj post z vprašanjem tam zbrisala. Kar se pa tiče Essie izdelkov - prodajajo jih samo v internetni trgovini Čarodejka.

http://www.carodejka.si/essie/
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#23 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2006 - 06:27 PM

A so embalaže WnW lakov take v resnici?

IPB Image IPB Image
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 December 2006 - 07:30 PM



Ja!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 07 February 2007 - 03:48 PM

Am..Imam Dikla utrjevalec nohtov, zdej me pa zanima, kolikokrat si ga ve mažete po nohtih? Vem da je za MC 2000 blo rečen,da prvo plast prvi dan, drugo drugi, tretjo tretji, pol pa odstranit in spet na novo. ker meni se ta Diklin utrjevalec začne "krušit" z razcepljenih delov nohta (zgornjih) že kakšen drugi dan. Kaj potem ga moram vsak drugi dan mazat na novo? Ker če ne nevem kako nej bi pomagal... hmm.gif biggrin.gif
  • 0

#26 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 February 2007 - 06:58 PM



Jaz Dikla utrjevalec uporabljam večinoma kot podlak, nimam glede njega nobenega posebnega postopka. Dočim pri MicroCell2000 pa se probam držat - najprej ena plast, potem druga in potem vse jovo na novo, čeprav ne vedno. Ponavadi si takoj namažem 2 plasti, drug dan 3 in potem imam to včasih tudi po cel teden. Sicer pa ga tudi sedaj uporabljam za podlak. Se pa vsaj po mojih izkušnjah Dikla in MicroCell2000 ne data primerjati, ker je slednji neprimerno bolj učinkovit! Jaz sem si ga zdaj ponovno kupila, tokrat v MATT verziji in me je ponovno navdušil.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#27 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 07 February 2007 - 07:41 PM

mene je tud minilo začetno navdušenje nad Diklo. Sj mam bol trde nohte sam se velikrat zgodi da se mi na robu odlomi in adijo noht cry.gif. Morm res tole sprobat ker mam trenutno nohte čist v k**cu
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#28 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 February 2007 - 08:32 PM



Ma saj ta Dikla ni slaba, ampak ni pa za neko kuro, za resnejšo učvrstitev nohtov. Je bolj švoh. Sprobaj, jaz mam z MC super krempeljce, pa še marsikdo, klko berem drugod!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#29 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 07 February 2007 - 10:03 PM

Sem imela 2 plasti Dikle namazane, pa se mi je kakšen dan kasneje vseeno olupla skor cela plast nohta z utrjevalcem vred, ker sem neki čudno prijela.. Tko da že mal dvomim o kakšnem učinku tega...Samo po ocenah sodeč, očitno ni tok slaba stvar...Ah..Bom še mal vztrajala, če ne pa bo treba res probat MC... Sam kaj, ko pa imam doma že celo morje "utrjevalcev" ki pomagajo za en... biggrin.gif
  • 0

#30 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 February 2007 - 09:23 PM

Jaz zmeraj namažem dve plasti utrjevalca Microcell, še nikdar nisem sledila navodilom, pa imam ful uredu nohte. Diklo uporabljam zgolj kot nadlak, ker odlično zavaruje lak spodaj, ali pa na nožicah.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#31 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 05 March 2007 - 09:50 PM

V čem je sploh štos, da moraš tretji dan vse dol sčistit? Ni to samo marketinška poteza, da se ga več porabi? Se začne krušit in ne zavaruje več popolnoma nohta?
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#32 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 March 2007 - 07:48 PM



Jaz si razlagam to tako, da pač noht "posrka" iz laka vse vitamine in ostale sestavine, ki pripomorejo k trdoti. IPB Image


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#33 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 March 2007 - 07:55 PM

Mogoče... hmm.gif Bom probala najprej 1. dan eno plas, 2. dan drugo plast in pol pustit tak dolgo, dokler se ne začne dol krušit. Mi nekako ne diši tako pogosto odstranjevanja laka. Se bojim, da si jih še bolj uničim.
Če ne bom vidla nekega napredka, se začnem ravnat po navodilih.
Hvala!

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 March 2007 - 08:59 PM


Jaz sem se na začetku ravnala, pa tak tu pa tam, sicer pa bolj uporabljam kot podlak ali pa če samostojno, namalam takoj dve plasti, pa je.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 March 2007 - 09:57 PM

V primeru, da ga uporabljaš samostojno, daš čez še Diklo? Se mi zdi, da je noht popolnoma gol...
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 March 2007 - 10:01 PM



Ne, ne dam Dikle. Pač, takšnega mam. =) Čeprav priznam, da je Dikla dobra ideja. Še dobro, da sem jo pustila v Lj. mad.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 April 2007 - 05:49 PM

Adriane, jaz ga uporabljam samostojno pa sploh ni panike. Si pa navadno namažem še drugo plast po kakih treh dneh (imam vedno občutek, da se vsak lak nekje po treh štirih dneh začne krušit), za boljšo obstojnost. Plasti si odstranim po kakem tednu in pol, včasih dveh.
Kure kot sta jo opisovale zgoraj (torej 1. dan 1. plast; 2. dan 2. plast; 3. dan vse dol) ne prakticiram ker mi je preveč potratna in "krneki".
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#38 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 30 May 2007 - 02:46 PM

A utrjevalec nohtov Dikla vsebuje Formaldehid?
  • 0

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 May 2007 - 03:21 PM

Ne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 30 May 2007 - 10:02 PM

Tenk ju smile.gif Zadnič sem se skor zadela s tem lakom(seveda nenamerno) in sem mogla it ven na zrak se predihat. Sumljiv mi je nekam ermm.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users