Jump to content


Photo

Peeling ustnic in njihova nega


  • Please log in to reply
403 replies to this topic

#101 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 January 2012 - 12:02 AM

Meni pri razpokanih ustnicah ne pomaga čisto nič, razen tole:

IPB Image

Vsak večer preden zaspim, si namažem ustnice, zjutraj so vsaj 50% manj razpokane, naslednji dan pa nič več.

Mi zdaj gre že tretji h koncu, moram v lekarno po novega.

Res priporočam. Sem svoj čas imela ogromno balzamov za ustnice, pa se noben ne more primerjati s tem, kar se tiče reševanja razpokanih ustnic. smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#102 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10647 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2012 - 08:43 AM

Hvala lepa.
  • 0

#103 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 20 January 2012 - 10:19 AM

Jaz si jih zvečer pred spanjem kar z Bepanthenom naflosam.
  • 0

#104 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10647 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2012 - 10:24 AM

Men je v lekarni rekel, da Bepanthen krema ni dobra za suhe ustnice, ker izsušuje.
  • 0

#105 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 20 January 2012 - 10:52 AM

Zanimivo, meni lepo zaceli. Je pa res, da si jih čez dan mažem s čim drugim potem.
  • 0

#106 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82674 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2012 - 02:16 PM


Jaz si jih tudi zvečer z Bepanthenom namažem, ampak mi je Nuxe-ov balzam vseeno boljši. Sploh mi je všeč, da je v lončku, ker si ful na debelo.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#107 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 20 January 2012 - 02:18 PM

QUOTE(Jinadaze @ 20. 1. 2012 - 14:16) View Post


ker si ful na debelo.


Ja jaz tud, fant pa ni lih presrečen. laugh.gif
  • 0

#108 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 20 January 2012 - 02:20 PM

Ahaha, tell me about it. laugh.gif
  • 0

#109 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82674 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2012 - 07:27 PM


QUOTE(Immortelle @ 20. 1. 2012 - 0:02) View Post

Meni pri razpokanih ustnicah ne pomaga čisto nič, razen tole:

IPB Image

Sem ga šla iskat, prvi občutek je super, pa ful je poceni, nisem vedela (2,25 €).

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#110 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 January 2012 - 07:32 PM



Jaz sem si zadnjič TEGA ogledovala, pa sem v tistem momentu ocenila, da je predrag za nakup.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#111 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82674 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2012 - 07:35 PM


L'occitaneovi so še par € dražji, pa sigurno manj negovalni. Meni niso nič posebnega njihovi, no.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#112 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 January 2012 - 07:52 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 20. 1. 2012 - 19:32) View Post

Jaz sem si zadnjič TEGA ogledovala, pa sem v tistem momentu ocenila, da je predrag za nakup.


Tega tudi imam, pa mi ni nič kaj boljši kot kak drug povprečen gloss-type balzam. Po mojem sem ga uporabila 2x, pa nisem videla nobenega učinka. down.gif

QUOTE(Jinadaze @ 20. 1. 2012 - 19:27) View Post


Sem ga šla iskat, prvi občutek je super, pa ful je poceni, nisem vedela (2,25 €).



thumbup.gif

Namaži si ustnice tudi pred spanjem, boš videla zjutraj, kako lepe boš imela. smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#113 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 January 2012 - 08:09 PM


Meni trenutno TALE uspešno vzdržuje lepe ustnice. Morda nabavim še tega v sticku, če je tako dober, je poceni.

Ugotavljam tudi, da mi med v izdelkih za nego ustnic le-te izsušuje, ne pa neguje. Zadnje čase mi jih je Nuxe
balzam prav izsušil - če je bilo prej tako, da sem si pred spanjem z njim namazala ustnice in imela zjutraj
vse lepe in pozdravljene, imam zdaj še bolj suhe! Prav tako se medeni vezelin od Burt's Beesa enako odraža.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#114 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25739 posts
  • Gender:Female

Posted 20 January 2012 - 08:11 PM

Ugotavljam, da manj ko uporabljam razne žavbe - boljše je. Letos še nisem uporabila labele/vazelina/whatever.
  • 0

#115 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 January 2012 - 08:12 PM




Super zate, jaz bi tudi. Jaz po moje na ustnicah kože več ne bi imela.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#116 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28989 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 January 2012 - 08:12 PM

podpis pod Ančko. sicer mam 3 odprte in eno še zapakirano žavbo, ampak si žnable mažem mogoče 1x na par dni.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#117 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 January 2012 - 08:13 PM



Še enkrat - srečnici. : )

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#118 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82674 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2012 - 08:14 PM


QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 20. 1. 2012 - 20:12) View Post

Jaz po moje na ustnicah kože več ne bi imela.

Enako. Še veliko bolj občutljive imam, kot roke, mažem si ji celo leto, ne samo pozimi. Pa ne vem, če mi je kaj neprivlačnega od suhih, razpokanih ustnic (pri ženskah in moških cry.gif ).



QUOTE(Immortelle @ 20. 1. 2012 - 19:52) View Post

Namaži si ustnice tudi pred spanjem, boš videla zjutraj, kako lepe boš imela. smile.gif

Bom. -)

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#119 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25739 posts
  • Gender:Female

Posted 20 January 2012 - 08:16 PM

Ma sej to je začaran krog - ko jih enkrat začneš mazat, jih moraš potem nonstop. Če jih nehaš - se poslabša. Kriza je to down.gif
  • 0

#120 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 January 2012 - 08:17 PM



Ja ampak začneš jih mazati z razlogom, ne kar za v brezveze. No, večinoma.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users