Jump to content


Photo

Viktorji


  • Please log in to reply
130 replies to this topic

#41 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2007 - 11:36 AM

Meni je tudi bil Zrnec več, kot odličen - nimam niti ene najmanjše pripombe, totalno je obvladoval sceno in tudi jaz sem se full nasmejala. Totalno brezvezni pa so mi bili kvazi govori podeljevalcev, totalno brez repa in glave ... res krneki.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#42 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 March 2007 - 12:06 PM



Tudi meni so Viktorji letos bili izredno všeč, Zrnec je pač dejansko resnično smešen (čeprav je bojda par for pokradel, ampak hej, če jih ve dobro speljat, zakaj pa ne). Podeljevalski pari pa res, vsako leto eno in isto, prav bedno izpadejo, ko hočejo na silo biti smešni. Všeč mi je blo tudi to, da ni blo nešteto zeeeh glasbenih izvajalcev, scena (100 stopnic) pa je res bla skrajno neprijazna.
Skoraj s fotelja sem padla ob onem filmčku za Goro: klik


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2007 - 12:17 PM

Najbolš je blo, ko je reku Cavazza Zrnecu ''pančku v redu?'' pa mu reče Zrnec ''pa sej veš, hihihi''. laugh.gif laugh.gif pP ko se s hrenovkam božata. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45495 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 March 2007 - 12:20 PM

al pa ko sta s s klobasicami po ličkih tolkla in se tako zaljubljeno smejala zraven. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 March 2007 - 12:23 PM



Meni je blo najbolj smešno, ko so vlakeca se šli in na koncu, ko je vsakega pokazalo... sploh Cavazza, ko je ustnice našobil. IPB Image

Pa oni Golum tudi ni bil od muh, hahaha. IPB Image


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 26 March 2007 - 12:55 PM

Ali pa Umri Predčasno, ko je Zrnec Đurota oponašal! thumbup.gif

Moram priznat, da sem gledala samo zaradi njega (Zrneca, seveda). Pred leti je tako lepo presenetil, sedaj smo vsi veliko pričakovali od njega in uspelo mu je, ponovno! Končno malo osvežitve! smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#47 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 26 March 2007 - 01:07 PM

ja, zrnec in kompanjoni (s filmčkov) so bli hudi, drgač pa kr nekej. kva j bla tista kao fora od alye - ti dam ti dam...mislm, mene je kr sram k vidm kakšne budale eni iz sebe delajo.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#48 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 26 March 2007 - 01:10 PM

men so bli dobri podeljavlaci ko so gor hodli, mislim pop tv jih je končno mal premetal in ni dal vse kot ponavadi skupaj. Tak da nisi točno vedel, kdo se bo skupaj prisvetil!
Oder oz. scena mi je bla tud ok.
Ampak Osenarca je bla pa tak razgaljena omg, sem misla da ji bodo joške ven skočle.
Nataša Pinoza je od trčenega potrča punca? kak je bla nikakva, vsa umetna mi deluje, prisiljen nasmešek, bljak

edit: joj nujno me zanima s kom je siddhartha nastopala oz naslov tega komada, kak so bli dobri!
  • 0

#49 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 26 March 2007 - 01:22 PM

pa še ful je poskakvala osenarca da je ja še bl skakal vse. ja valda, a sta res pinoza pa potrč skupej?!
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#50 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23556 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 26 March 2007 - 01:27 PM

QUOTE(besweety_inside @ 26. 3. 2007 - 14:10) View Post


edit: joj nujno me zanima s kom je siddhartha nastopala oz naslov tega komada, kak so bli dobri!


Verjetno misliš tole:
Sicer pa so Siddharta poskrbeli še za eno presenečenje - čisto na koncu so odpeli duet z zasedbo Dan D in "zlepili" skupaj singla Voda (Dan D) in Male roke (Siddharta).


Torej - Izvajali so skupaj s skupino Dan D (odličen slovenski bend) thumbup.gif

  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#51 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 26 March 2007 - 01:59 PM

ta komad poznam že kr neki cajta z radia, je res zakon, nisem pa vedla da je izvajalec Dan.D. Drugač pa pohvale enim in drugim biggrin.gif

tnx!

ma ja tale Osenarca, sej kot vodilteljica sploh ni tako slaba, dobro ji leti jezik, ampak tu in tam pa se ji mal obrne, mislim kok je prišla na oder , kot da jih ma sam ona mater, glupača ena
  • 0

#52 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 26 March 2007 - 02:03 PM

men pa niso všeč ne dan d, ne siddharta, še manj pa uni taprvi, ne vem a so da phenomena al kva. mislm kr neki...skupaj sva, sanjava. wtf?pa še tak glas da se ti obrne
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#53 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 26 March 2007 - 02:04 PM

QUOTE(Kami @ 26. 3. 2007 - 14:27) View Post

Torej - Izvajali so skupaj s skupino Dan D (odličen slovenski bend) thumbup.gif


Za razliko od Siddharte. thumbup.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#54 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27065 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 March 2007 - 02:25 PM

Najjači je biu ko je Bradača oponašal, haha biggrin.gif
Še link: http://24ur.com/nasl...09_16175420.php
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#55 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 26 March 2007 - 02:39 PM

QUOTE(sahara @ 26. 3. 2007 - 15:03) View Post

men pa niso všeč ne dan d, ne siddharta, še manj pa uni taprvi, ne vem a so da phenomena al kva. mislm kr neki...skupaj sva, sanjava. wtf?pa še tak glas da se ti obrne


Komad je 1a, sem jih pa sedaj prvič na odru videla in bi blo bolš da jih sploh nebi!
  • 0

#56 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23556 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 26 March 2007 - 02:45 PM

Meni so pa vsi trije full dobri in kar se mene tiče hvala bogu, da imamo končno tudi v SLO nekaj poslušljive muske (malo bolj rockovsko obarvano). sem čisto navdušena zadnje par let. Prej mi je bil edino BFM res dober SLO bend!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#57 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 26 March 2007 - 02:50 PM

QUOTE(Coco* @ 26. 3. 2007 - 15:25) View Post

Najjači je biu ko je Bradača oponašal, haha biggrin.gif
Še link: http://24ur.com/nasl...09_16175420.php


ja, Jurij Garač! biggrin.gif biggrin.gif

dober je Zrnec.
  • 0

#58 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 26 March 2007 - 03:00 PM

Jaz sem začela Viktorje gledat od skeča GORA ZLOMLJEN HRBET thumbup.gif
in jih ne bi do konca, če ne bi bil Zrnec tako posrečen (ja, reklama za Clio) thumbup.gif
in pa duet Dan D in Siddharte thumbup.gif . Tu se strinjam s Kami.

Pa všeč mi je bil voditelj MTV Adrie (Galeb), ko je rekel, da je lepo videt 5 narodov spet skupaj po 20 letih (no, v resnici malo manj).

Okey, minusi: definitivno publika! Kaki zagovedni, zdolgočaseni izrazi na obrazih. Tako nevoščljivo se mi je vse skupaj zdelo. Ko je nekdo dobil viktorja, so eni tako medlo ploskali in bili rresni, down.gif .
Večina podeljevalcev se je trudila, ampak žal ni bilo efekta (pač niste smešni, sprijaznite se).

Scena: bruh.gif Kaj res nimajo keša za malo več glamurja, če se že grejo glamur?
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2007 - 03:22 PM

Meni je blo tam, ko je Jurij oponašal od Galuniča oddajo tak smešno, da sm se skor zadušila od smeha. Sploh tam, ko je povedal tisto šalo o CD plošči in vinilki. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 26 March 2007 - 03:35 PM

QUOTE(sahara @ 26. 3. 2007 - 14:22) View Post

pa še ful je poskakvala osenarca da je ja še bl skakal vse. ja valda, a sta res pinoza pa potrč skupej?!


Anede, ne vidim smisla zakva hudiča se je sploh oblekla?!

Drugač Zorec je itak car, vse je ful zakon izpeljov, pa tist komad od siddharte & dan d mi je ful dobr vn pršu. thumbup.gif

  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users