Jump to content


Photo

Inštruktor vožnje


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Bea

Bea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 302 posts
  • Gender:Female
  • Interests:music, animals, travel, books, computers, shopping ;-)

Posted 17 August 2015 - 03:42 PM

Sredi maja sem začela vozit v avtošoli. Inštruktor je bil prijazen, lepo razložu stvari, vse sva delala po onem programu. Vse kar me je opozarjal, so bila ogledala in mrtvi koti. Govoril je, da  vredu vzim, da bom kmalu na izpitni...Ko je tistih obveznih 20 ur minilo, se je čisto spremenil. Vsakič najde nekaj narobe, me nadira (ja kaj pa delaš???...), zavija z očmi... Ure pa se nabirajo, imam jih že 33. Vsakič ko vem, da se približuje vožnja, postanem bolj živčna, se sprašujem kaj mu spet ne bo prav... Ko vozim, pa me nadere, se toliko zažvciram, da potem pa res začnem delat neumne napake. Je to normalno, taka sprememba odnosa inštruktorja? Volja in samozavest glede vožnje sta že čisto dol padli. Naj ga menjam?Je krivda v meni? Ne vem, dvomim da bi jaz po 20 urah vožnje kar naenkrat začela vozit toliko slabše kot v prvih 20 urah.


  • 0

#2 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82478 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 August 2015 - 06:32 PM

Menjaj inštruktorja.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2015 - 06:40 PM

To jaz precej pogosto slišim, ko se pogovarjam s kom, ki dela izpit... 

 

Da so minimalne ure prijazne in dokaj ležerne, s kupom zagovotil, da jim gre dobro, potem se pa kar naenkrat plošča obrne in ne znajo več vozit. Pa pripombe v smislu dvoma, če bo sploh šlo narediti izpit v prvo, se baje tudi vrstijo...

 

Če pomislim za nazaj, je tudi pri meni bil pred prvim izpitom odnos s strani inštruktorice vse prej kot vzpodbuden. In vedno bolj nesramna je postajala... Več ur, kot sem imela, "slabše" sem vozila. 

 

Ne vem, zakaj je to tako, ampak je pa FUL grozno. :(


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users