Jump to content


Photo

Ležišča Dormeo


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 May 2006 - 10:06 PM

.
Jaz pa nikoli nisem imela povštra in že od nekdaj spim z valjarom. Katerega si dam tako lepo pod vrat. :clown:




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28932 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 May 2006 - 10:11 PM

QUOTE(Jenna)
Jaz pa nikoli nisem imela povštra in že od nekdaj spim z valjarom. Katerega si dam tako lepo pod vrat. :clown:


pod valarjem pa nož v pesti, a? biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#43 Zasanjana

Zasanjana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 452 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:drsanje, umetnost

Posted 13 May 2006 - 03:28 AM

[quote=Špela][quote=Jenna]Jaz pa nikoli nisem imela povštra in že od nekdaj spim z valjarom. Katerega si dam tako lepo pod vrat. :clown:[/quote]

pod valarjem pa nož v pesti, a? biggrin.gif


HAHAHAHA biggrin.gif

v drugi roki pa kuhalnico biggrin.gif laugh.gif
  • 0

#44 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 27 May 2006 - 12:07 AM

Helou...
no z mojim dargim sva dobila doremo jogi in en vzglavnik...

moj najbolši nakup!! Res tok dober spim, kot že dolgo ne biggrin.gif sama sebi sva se zjutraj smejala, ko sva si začela opisovati, kako se počutiva...sva bla kot uni iz reklam..."se tko prilega"...res super! priporočam! Pa tudi vzglavnik je super!!
  • 0

#45 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 29 May 2006 - 03:30 PM

QUOTE(loris)
Helou...
no z mojim dargim sva dobila doremo jogi in en vzglavnik...

moj najbolši nakup!! Res tok dober spim, kot že dolgo ne biggrin.gif sama sebi sva se zjutraj smejala, ko sva si začela opisovati, kako se počutiva...sva bla kot uni iz reklam...\"se tko prilega\"...res super! priporočam! Pa tudi vzglavnik je super!!

no hvala... jst sicer ne vem, kdaj si bom to privoščila, samo premišljujem pa, da bi si to zaželela kot poročno darilo (folk me že sprašuje) biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#46 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 07 June 2006 - 08:36 PM

Jaz zdaj dobim novo sobo in si bom kupila Dormeo vzmetnicooo komai čakammm biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#47 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 July 2016 - 03:27 PM

Ima katero Dormeo odejo ali vzglavnik?


  • 0
Viens, reste ici!

#48 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25663 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2016 - 03:44 PM

Jaz imam tiste odeje, ki so jih pred leti prodajali v Mercatorju. Pa en njihov najcenejši povšter. Kaj te zanima?
  • 0

#49 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 July 2016 - 03:48 PM

Kako si zadovoljna, če moram na kaj posebej pazit?

 

Sicer ne iščem nič posebnega, ker nisva s fantom občutljiva... Malo sem brala na njihovi strani in dosti odej je "primernih za vse leto", ampak si ne predstavljam čisto, kako bi imel isto odejo za zimo in poletje - izkušnje?

 

Imajo pa zdaj par odej znižanih za 50% - recimo tole, ki sem jo že prej gledala.

 

http://www.dormeo.ne...atherapy-dormeo

 

Ampak me pa bega to, da je odeja velika 140 x 200 (z eno osebo to), posteljnina, ki jo gledam pa 150 x 220 ... to ne bo ok ne?


  • 0
Viens, reste ici!

#50 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25234 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 04 July 2016 - 04:17 PM

Jaz imam idejo in vzglavnik, ki sta prisla skupaj z posteljo in vzmetnicami:

 

DormeoTrendSetGreen-_27774060.jpg

 

Odeja mi je ok (sicer se poleti ponavadi samo z rjuho pokrijem), docim vzglavniki ob minimalni uporabi postajajo grudasti notri (polnilo lahko po zelji odvzames ali dodas). Sem pa ful zadovoljna s tistimi, ki so bili lani poleti v akciji na Petrolu - iz mehke pene (Hitex - MemoDream Classic). Sem jih kupila za vsepovsod in jih ne menjam  :D

 

Za velikost posteljnine ti pa sirina ne stima, za dolzino je pa odvisno, kako postiljas. Na NL so recimo navajeni, da so posteljnine nekoliko daljse, da jih lahko zataknes pod spodnji rob vzmetnice (ponavadi se tudi nic ne zapnejo, je spodaj kar odprto):

 

auronde_04_2.png?itok=OdGj86qp


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#51 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25663 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2016 - 04:19 PM

Ne, posteljnina mora biti iste velikosti, drugače je ful bedno.

Jaz sem bolj tople sorte in mi zadostuje ista odeja čez celo leto, fant pa menja pozimi za debelejšo, ker so najine (baje) bolj letne.

Glede kvalitete pa nimam pripomb.
  • 0

#52 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 July 2016 - 04:19 PM

Ampak če je širina na vsaki strani 5cm več, je najbrž ok? Dolžina pa je res predolga ja... bedno :/ .


  • 0
Viens, reste ici!

#53 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30585 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 July 2016 - 06:55 AM

Tisti višek se ti bo lepo porazporedil, ni panike. 

Jaz imam drugačen problem, ker imam "kovtre" iz Ikeje in so 150x200, pri nas pa takih prevlek skoraj ne dobiš, ker so povečini 140x200 cm. Tako da imam po sili razmer vse prevleke potem kar Ikeine. Eno sem kupila pri nas, pa so poleg tega, da so preozke, tudi malo prekratke, pomoje sploh ni dolga 200 cm. 


  • 0

#54 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 July 2016 - 08:53 AM

Jaz še vedno ugotavljam kaj naj. HM Home ima ful različnih dimenzij prevlek, Zara Home pa samo eno in se to je cudna.
  • 0
Viens, reste ici!

#55 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30585 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 July 2016 - 11:16 AM

Ma pomoje z odejo 140x200 nič ne zgrešiš. Potem lahko tudi Ikeino posteljnino normalno uporabljaš. Imava pa midva kovtre iz Ikee med drugim tudi zato, ker so bili poceni in lahko si je vsak izbral sebi primerno varianto. Jst mam tako bolj toplega, A.pa cisto tankega, ker ga nikoli ne zebe.
  • 0

#56 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82146 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 July 2016 - 04:49 PM

Meni grejo te nestandardne mere ful na živce, sem nazadnje ponorevala, ko sem iskala novo lepo posteljnino. Jaz imam še povšter malo večji od običajnega in nisem nič pametnega našla.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users