Jump to content


Photo

Mleko/lotion - L'OCCITANE Eau des 4 Reines - Rose Body Milk


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2011 - 05:26 PM


IPB Image


Sestavine: water, vitis vinifera (grape) seed oil, glycerin, peg-100 stearate, glyceryl stearate, myreth-3-
myristate, isononyl isononanoate, dimethicone, cyclomethicone, fragrance, phenoxyethanol, oxybenzone,
polyacrylamide, cetyl alcohol, beeswax, tocopherol, xanthan gum, citronellol, c13-14 isoparaffin,
methylparaben, benzyl salicylate, alpha-methyl ionone, laureth-7, tetrasodium edta, ethylparaben,
butylparaben, linalool, geraniol, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, helianthus annuus (sunflower)
seed oil, isobutylparaben, propylparaben, eugenol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde.


S testerji (vsebnost 8 ml, kar mi ravno prav zadošča za celo telo) tega mleka me skoraj vsakič založijo, ko
obiščem njihovo trgovino. Vendar ne ravno na moje veliko veselje, saj mi predvsem pri tem izdelku ne odgovarja
vonj. Vonj se meni zdi neposrečen, zadušljiv, preagresiven. Napadalni vonj po vrtnicah. Dislike. Sicer ima odlične
sestavine, kar se odraža tudi na koži, ki je ravno prav nahranjena, za mojo suho kožo je dovolj. Je lepo
razmazljiv, vpija se meni nekoliko dlje, nikoli ne čisto popolnoma, film, ki ostane na koži, ni nadležen. Jaz ga
uporabljam pred spanjem in nekoliko potrpim glede vonja, kupila ga pa nikoli ne bi. Pred nakupom obvezno
temeljito testirajte vonj oz. si nabavite kakšen tester ali dva. Embalaža je meni med njihovimi gršimi, res mi ni
všeč, še manj pa cena, ki je v mojih očeh previsoka.

2/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 December 2011 - 07:54 PM

IPB Image

zdaj se omenjeno mleko za telo dobi v embalaži kot je na sliki zgoraj. osebno imam do vrtnične linije rahel love/hate odnos, mi zna presedati, vendar ne v večini. imela sem mleko za telo in gel za tuširanje, še par kapljic EdT v potovalni različici imam, nagibam se k nakupu full size EdT-ja. ko bo par deset € odveč.

mleko je precej redke, tekoče konsistence, zlahka se ga razmaže, ne pušča zaznavnega in neprijetnega filma, kožo zgledno navlaži in se precej hitro vpije. sestavine so OK.

od ponovnega nakupa me odvrača cena (22€ za 250 ml, medtem, ko je, btw, EdT (75 ml) 39€). za to ceno kupim samo njihovo sproščajoče mleko za telo, pri katerem mi je tudi vonj zelo ljub.

tudi jaz svetujem temeljito testiranje vonja pred odločitvijo za nakup, ker gre za precej odišavljeno zadevo.

ocena: 3/4, v anketi 3 (se da zlahka dobit boljše, količinsko in sestavinsko bogatejše izdelke za (precej) manj denarja - ampak vonj .... smile.gif).

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users