Jump to content


Krema za okrog oči


  • Please log in to reply
406 replies to this topic

#1

  • Guests

Posted 21 April 2005 - 03:15 PM

Zivjo!

Mene pa zanima, kaksne kremice uporabljate za okrog oci. Jaz se namrec konstantno smejim laugh.gif in so me rahlo zacele skrbeti gubice. Sicer niso grozne, ampak vseeno mislim, da bi bilo fajn malo navlazit ta predel obraza.
Aja, pa se to - zanimajo me bolj naravni izdelki, brez kaksnih hudih umetnih snovi ipd.

Drugace sem pa nova tukaj in sem vesela, da sem nasla tale forum. Marsikatero tezavo sem ze resila z vaso pomocjo. Hvala!

Pa-pa,
Katie
  • 0

#2 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 April 2005 - 05:15 PM

Dobrodošla Katie.smile.gif
Slišala sem, da je kar dobra kremica za okoli oči tista od Alverde.

Jaz bi tudi potrebovala kaksno kremico za učke, sam imam tako grozno suho in občutljivo kožo okoli oči, da mi nobena krema ne paše oz. ne pomaga. Potem imam pa skoz rdeče fleke okoli oči, pa kože je nagubana in luskasta. cry.gif Že dostikrat sem bila pri zdravniku in dermatologu, pa sta mi oba znala povedat le to, da naj se mažem z Bepanthenom. Sej na začetku mi je Bepanthen malce omilil zadevo, zdaj pa čisto nic ne pomaga (mogoče je koža malce manj suha).
Ali je imela mogoče že katera kdaj podobne težave in ali ima kdo kakšen nasvet? Ta koža me že cisto v obup spravlja! :sad1:
  • 0

#3 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 21 April 2005 - 05:38 PM

Ola!

Tud jaz sem mela podobne probleme:koza je bla suha in kar sem dala nase je bilo grozno(uporabljala sem namrec kar kremo za obraz). In ker sem uporabnica lec sem poskusila od Vishy-ja,ki je menda zelo blaga krema in primerna za nositelje lec. Rezultati pa porazni:srbecica,rdecica,...
Sedaj testiram od Juvene (Rejuven ulti-max) in sem kar zadovoljna.Res da ne zmanjsa tistih smejalnih gubic,ne odpravi crnih kolobarjev,ampak je pa zelo neznain kozo vlazi cel dan,ne glede na vremenske razmere.
  • 0

#4 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 April 2005 - 07:29 PM

Jaz imam Age Fitness od Biotherma, pa sem zlo zadovoljna. Tole imam že drugič zapored, mi je fajn. Fino navlaži kožo okoli učkov, no gubic pa jasno da ne odpravi. Sicer jih pa itak nimam (še) veliko oz. so bolj neopazne. Mogoče bo pa preventivno delovala krema? tongue.gif
  • 0

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 April 2005 - 08:57 PM

js kremce za okol oči (še?) ne uporabljam, se mi še ne zdi potrebno. ne vem, to se men zdi, da je treba uporablat šele v dobi zrele kože. ne vem ... oops.gif
  • 0

#6

  • Guests

Posted 21 April 2005 - 10:37 PM

Hvala, punce!
Pa saj ne mislim tistih kremic, ki so ze prav proti gubam (sem se premlada za to), ampak samo tako, da pac neguje ta predel obraza. Ker je definitivno koza okrog oci drugacna, tanjsa, bolj obcutljiva ...
Bom preizkusila vase predloge ... Hvala se enkrat!

Katie
:wav:
  • 0

#7 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 April 2005 - 06:53 AM

QUOTE(kaya)
Jaz imam Age Fitness od Biotherma, pa sem zlo zadovoljna. Tole imam že drugič zapored, mi je fajn. Fino navlaži kožo okoli učkov, no gubic pa jasno da ne odpravi. Sicer jih pa itak nimam (še) veliko oz. so bolj neopazne. Mogoče bo pa preventivno delovala krema?  :P


Kaya, koliko pa stane ta kremica?
  • 0

#8 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 22 April 2005 - 07:09 AM

Jaz sem zelo zadovoljna z Jojoba Kremo od Alverde!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#9 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 April 2005 - 12:35 PM

[quote="sammy"Kaya, koliko pa stane ta kremica?[/quote]

Sammy, kremica je kar draga, okoli 8.000 SIT za 15 ml, ampak jaz jo imam za približno 4 mesece, tako da kar gre.
  • 0

#10 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 April 2005 - 03:57 PM

men je mami glihkar rekla, da je ona začela uporabljat kremo za okoli oči šele pri štiridesetih, tko, da mam saj še mal fore ....
  • 0

#11

  • Guests

Posted 22 April 2005 - 10:45 PM

Kaya, tale tvoja kremica je pa res draga! Uf, si bom kaksno cenejso varianto mogla umislit ...

Katie
  • 0

#12 marjetica

marjetica

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 22 April 2005 - 11:21 PM

ali je katera ze imela kremo za oči od kozmetike Kahne? ali pa od Niveje (mislim da je plava kremca) ali pa od Avona. jaz mam gubice zato, ker ne nosim soncnih ocal pa potem skoz skilim v sonce. :)
  • 0

#13 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 24 April 2005 - 12:38 AM

jst mam trenutno od loreala Visible results, ki naj bi preprečevala prve znake staranja obenem pa še prekriva podočnjake.

kar se tiče prekrivanja podočnjakov se mi zdi ful dobra krema, ker vsebuje te neke pigmente ki potem odbijajo svetlobo in prec bolš zgledaš. Glede preprečevanja znakov staranja pa nism tko zlo sigurna da kej deluje. ermm.gif

V planu mam nakup Diorjeve kreme za okrog oči. Sicer je draga - 9500 sit, ampak je baje ful dobra za mlado kožo pa še sploh jo ni potrebno uporabljat vsak dan - baje je 2x na teden čist dovolj in baje tud ful pomaga. kar se tiče krem okrog oči se mi zdi da res ni dobr preveč šparat, sploh ko si star že čez 20 .... takrat še dobr zgleda, ampak mislm da pol pr 30, 35 letih začneš že mal razmišljat kok bi bolš zgledu če bi uporablju kkšno kvalitetno kremo biggrin.gif ne vem, najbrž smile.gif

ciao
  • 0

#14

  • Guests

Posted 24 April 2005 - 09:27 PM

Tipokvnica, se strinjam s tabo glede tega, da je treba ze zgodaj poskrbeti za ta predel. S primerno nego se mogoce izrazite gube pojavijo kasneje kot bi se brez nje. Ko pa enkrat imas gube, pa itak nimas kaj. Vsekakor pa sem proti agresivnim sredstvom, ki so namenjena ze bolj zreli kozi, zato me res zanimajo kremice za okrog oci, primerne za mlajso kozo.
Boljsa preventiva kot kurativa ...

Lp,
Katie
  • 0

#15

  • Guests

Posted 25 April 2005 - 05:35 PM

QUOTE(Marjetka)
Jaz sem zelo zadovoljna z Jojoba Kremo od Alverde!


Marjetka, sem si kupila tole kremico in se mi zdi res fajn! Brez parfumov, konzervansov in se za obcutljivo kozo je (mene drugace kar oci pecejo).
Imam pa se eno vprasanje: a ti si cel obraz z njo mazes? Ker pise, da je tudi za vrat in dekolte, samo glede na to, da je tubica precej majhna, kremice verjetno kar hitro zmanjka. ermm.gif:

Drugace pa res najlepsa hvala za nasvet!

Katie
  • 0

#16 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 25 April 2005 - 05:39 PM

katie,jaz si sam okrog oci sedaj mazem,in je super ,kupila sem jo v DM!Stane pa ne velik,to pa je res,da je kar majhna tubica.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#17

  • Guests

Posted 25 April 2005 - 05:44 PM

Ja, tudi jaz sem jo kupila v DM. smile.gif Res je fajn, kar bolj fleksibilna sem okrog oci zdaj se mi zdi. Zdaj se bom se bolj z veseljem smejala! laugh.gif Pa cena je tudi ok, ja.
Lp, Katie
  • 0

#18 vipercat

vipercat

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts
  • Location:lj

Posted 26 April 2005 - 07:31 AM

jaz uporabljam kremo za okoli oci z retinolom. zadnovana je tako, da ne drazi obcutljive koze okoli oci, uporabljam pa jo vsak vecer pred spanjem. cena je cca. 2300sit
  • 0
here I am! now what are your other two wishes?

#19 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 April 2005 - 02:10 PM

danes mi je v l'occitanu povedala, da uporabo kreme za okoli oči priporočajo že po petindvajsetem letu starosti. hm, bo treba v nabavo. ena njihova stane mal več kot 5 jurjev, se mi zdi mal velik, čeprav se je res minimanlo porabi in jo maš kar za neki časa. marjetka, kolko stane kremca od alverde, ki jo kupiš v dm? pa a se to mažeš samo pod očesom al tut po veki? oops.gif sm še začetnica, kar se tega tiče in bi vsak nasvet prišel prav. smile.gif hvala!
  • 0

#20 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 26 April 2005 - 04:35 PM

Kaksne kreme pa naj uporabljamo tisti,ki se nimamo 25 let? Meni se zdi,da navadna krema za obraz ni dobra za ta predel. Te kremice so pa lahko hiter preagresivne,ker gubic se ni,...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users