Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
121 replies to this topic

#21 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 05 October 2006 - 08:43 AM

Najbljiza trgovina The body shop se nahaja v avstriji - Celovec,Seiersberg in Graz Center.Nevem kako je zalozeno v Seiersbergu ampak v cetru imajo vse kar lahko vidis na s.s: thebodyshop.com
Copici za sencila so 7-9eu,za usnice 6eu,za blush 14.90eu in ta najvecji ki je za make-up pa 17eu.Niso dragi.Pravzaprav so cene skoraj enake kot v Mullerju (zal nevem kako se imenujejo te copice) ampak meni ful niso vsec.


IPB Image
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 October 2006 - 08:07 PM


pinkystar,
še tukaj eno opozorilo. Tvoja ocena tukaj je za nikamor in nobeden si z njo ne more nič pomagati. V bodoče pobrišem takšne ocene, ki to sploh pravzaprav niso.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 October 2006 - 12:49 AM

no,sj tud luminelle ni briljantno opisala izdelka laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#24 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 23 October 2006 - 04:05 PM

ups,sorry,mislen je blo za o.b. pro comfort mini in za normalne o.b. smile.gif
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 November 2006 - 08:46 PM

Anja88, ti si v temi o tistih Nivea obližih za ogrce spraševala, kako to, da mi zdej več ne nastajajo - kaj pa vem, pač sm jih s temi obliži spucala in potem sm nadaljevala z dosledno nego, pa se niso več pojavljali. Seveda je kdaj kakšen, ampak ni omembe vredno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 December 2006 - 12:01 AM

Mene zanima če bi se v tej temi lahko ocenjevale tudi razne napravice a la brivniki, depilatorji, kodralniki in ravnalniki las ipd.?
  • 0

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 December 2006 - 12:05 AM

Mislim, da to ne bi bilo slabo. Konec koncev to so dodatki za lepotičenje in nego.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 December 2006 - 12:08 AM

Superca. smile.gif
  • 0

#29 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 17 December 2006 - 09:33 AM

to se tud men zdi zlo zlo dobra ideja smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#30 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 March 2007 - 11:27 PM

Tia, Remington 1032 je širok okoli 5/6cm. Las mi ne trga.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#31 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 18 March 2007 - 06:00 PM

Ok hvala. Ja tisto vprašanje sem dala pod napačno temo oops.gif


  • 0

#32 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 March 2007 - 10:22 PM

Jaz se odločam malo obnovit svojo "zalogo" čopičev za ličenje, sem si malo ogledovala tle pa jih je bolj malo ocenjenih. Kateri se vam zdijo uredu, katere uporabljate?

Piko*Biko, če se ne motim imaš ti Sephorine, aneda? A si zadovoljna z njimi? Se mejbi spomneš približno cene, če je bila normalna cena ali ...ker nebi dajala ravno 20€ za en čopič. biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2007 - 12:59 PM



Sem slišala, da ima The Body Shop ful dobre čopiče (sicer z njimi sama nimam izkušenj), samo so še kar dragi. Ampak upravičeno.




  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#34 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 March 2007 - 02:06 PM

Ja, to sem slišala tudi jaz ja. Ampak mi je The Body Shop tako rekoč nedosegljiv, nikoli ne grem v Avstrijo. A je ta trgovina tudi v Italiji? Se bom pozanimala, ampak so najbrž too much dragi.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#35 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 20 March 2007 - 07:33 PM

Je v Italiji.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2007 - 10:55 PM


Jih je zgoraj že luminelle opisovala, pravi, da niso dragi. No ja, kakor za koga in klko jih uporablja. ;p


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 March 2007 - 11:02 PM

QUOTE(luminelle @ 5. 10. 2006 - 8:43) View Post

Copici za sencila so 7-9eu,za usnice 6eu,za blush 14.90eu in ta najvecji ki je za make-up pa 17eu.[/img]


Pa res šele zdaj sem to vidla, haha. No okej, niso tako strašno cene navite, sem mislila da bo bolj. Tnx za info!

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 June 2007 - 02:58 PM


Immortelle,
tvojo oceno za balzam za noge sem premaknila v podforum Nega telesa (ocenjevanje), kamor spada. wink.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 03 June 2007 - 04:05 PM

QUOTE(Jenna @ 3. 6. 2007 - 15:58) View Post

Immortelle,
tvojo oceno za balzam za noge sem premaknila v podforum Nega telesa (ocenjevanje), kamor spada. wink.gif


Hvala Jenna! smile.gif
Sem prepozno ugotovila, da bi res bilo boljše dat oceno v nego telesa. oops.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 June 2007 - 04:42 PM



Np. wink.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users