Jump to content


Photo

hujšaj z mano:)


  • Please log in to reply
2378 replies to this topic

#81 Kyara

Kyara

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 100 posts
  • Location:SV
  • Interests:razno

Posted 19 April 2006 - 05:54 PM

Živjo, pri hujšanju se vam pridružujem še jaz. Sicer bo malo bolj težko, ampak ve ste fajn punce in upam, da mi boste pomagale na trnovi poti, če se bom kje izgubila.
Sem bolj majhna, okrogla in neokretna. Rada bi shujšala, pa ne gre.
Imam probleme s ščitnico in nehala sem kaditi, pa koleno sem si poškodovala. Zato sem manj gibljiva. Me čaka artroskopija kolena.
Ampak pogum velja in naj vam povem, da sem začela nekje na začetku aprila in do sedaj izgubila 3 kg.
Jem malo manj kruha in omak, pa več sadja in mesa, hehehehe. Pijem veliko vode, gibam pa se bolj slabo. Malo potelovadim, ampak to je sedaj brez veze, ker bo po OP kolena potem boljše.
Moj zdravnik mi je rekel, da je uspeh že to, da se ne zredim, ker več ne kadim.
Upam, da bo počasi šlo še dalje s kg dol, bom vstrajala, da bom potem lažje hodila in kolesarila. ermm.gif
  • 0

#82 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 02 June 2006 - 08:30 PM

QUOTE(sajk)
... pred zajtrkom in greš 20-25min hodit - na tešče pred zajtrkom. Pulz držiš na okoli 70. Ta komplikacija zato, ker je to edini način topljenja maščob ne da bi izgubljal še vsaj nekaj mišične mase.  :D


Res?
Večina ljudi, ki se hoče znebiti odvečne maščobe, prakticira jutranji kardiotrening na tešče. To počnejo v najboljši veri, da bodo tako »napadli« maščobne zaloge in prisilili telo, da jih uporablja kot vir energije. Takšna prepričanja izhajajo iz zastarelih raziskav, v katere so bile vključene izključno debele osebe, in ne športniki, katerih odstotek maščobe je veliko nižji kot pri debelih ljudeh, in temelji izključno na meritvah maščobe, ne pa tudi čiste mišične mase.

Ne pozabite na zajtrk.

Kompleksnejše raziskave so pokazale, da jutranja vadba na prazen želodec povzroča predvsem veliko razgradnjo mišic in šele nato nekaj malega maščob. Takšna praksa je pravzaprav pot v napačno smer, saj prazen želodec povzroči upočasnjevanje presnove in s tem nalaganje maščobe namesto izgorevanja.


ermm.gif:
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#83 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 02 June 2006 - 09:56 PM

To je res v primeru previsokega pulza. biggrin.gif

Aja ... sedaj že slab mesec to počnem in se stanje ne slabša, pač pa se počasi izboljšuje ... kaj pa vem. Za preverit je vseeno, teorij je tako ali tako malo morje, verjetno je tudi nekaj od posameznika odvisno.

P.S.: malo za šalo, malo zares ... tiste ki trdite da tek ojača stegna - in pa seveda boke biggrin.gif - tecite na tešče. Zgleda kot win-win situacija za vas twisted.gif
  • 0

#84 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 03 June 2006 - 09:13 PM

Ja, čaki, a pol je treba držat pulz na 70 al ka? to pomeni za mene minimalno miganje, pri taki kondiciji ko jo mam biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#85 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 June 2006 - 09:16 PM

Jaz u izi tečem z dvojim pulzem glede na to kar si napisala, pa se ne sekiram, paše in nič se mi zaradi tega ne nabira twisted.gif
  • 0

#86 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 03 June 2006 - 09:21 PM

Oookej. Želim ti srečno življenje z 0% podkožne maščobice biggrin.gif wink.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#87 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 25 June 2006 - 04:15 PM

Okej, odlocla sm se shujsat ene 4 kilce, odkar so te izpiti sm ratala taka bajsika evil.gif kera je z mano? Za jamrat kok tut njo mika cokolada, in kok ji une talepe hlace se zmeri sploh niso prou, in kok je bla zanc zmatrana k je sla laufat, in da ji jogurti in solatke ze rahlo najedajo, pa, takle mamo, kaj cmo, bomo uztrajal naprej, a?
C mon, rabm! biggrin.gif
Torej...jutr zacnem :thumleft:
  • 0

#88 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 25 June 2006 - 04:17 PM

powerpuff: jst bi hujšala, samo ne vem kako biggrin.gif
ne resno! rabim nasvet .. kako naj v roku 1 mesca shujšam 4 kg?
sej vem da je to mišn imposibl samo useeno računam na nasvete rolleyes.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#89 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 25 June 2006 - 04:40 PM

men se ta zdi zanimiva
http://www.planet-le...pic.php?t=13964
mogoce zgleda mau zahtevna,ampk ce si res zeliiiiim no smile.gif
sej tko naizi, pa se kksn tek, smarna gora usake tok casa, tko da nimas lih filinga kok samo stradas, misice pa zgublas.
Js bi tut ene 4 kilce dol sla evil.gif
zdej rabm sam se ksnga sotrpina za motivacijo wink.gif
  • 0

#90 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 25 June 2006 - 05:19 PM

tista dieta mi deluje ful larifari
rolleyes.gif

eno vprašanje: če zmanjšam obroke in pijem več vode (ponavadi spijem 2 l na dan), v kolkem času lahko pričakujem vidne rezultate?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#91 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 25 June 2006 - 06:35 PM

Lari fari u kansm smislu?
Ves ti za ksno zanimivo ucinkovito dieto?

un tvoj uprasanje je prevec nedefineran, odvisno kaj jes, ce misls zmansat obroke...
  • 0

#92 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 25 June 2006 - 09:43 PM

Ma brezveze, ker bojo kile s5 pršle nazaj
moh, hranim se dokaj zdravo, le s količino pretiravam FUL preveč oops.gif se u bisvtu jem ene 2- 3× na dan, s tem da se za vsak obrok nažrem
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#93 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 26 June 2006 - 06:31 PM

jah...še ena tistih k bi rade shujšale...pa se lotm pa grem spet nazaj...neznam ustrajat...kwa nej nardim glede tega...um... hmm.gif
  • 0

#94 HANNA

HANNA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 120 posts
  • Location:Anna Urajevskaya's land:)
  • Interests:Moda, kozmetika, zivalce, branje..

Posted 31 March 2007 - 02:03 PM

Punce, ste za obnovitev te teme? Poletje se bliža hmm.gif
  • 0
Take my hand, take my whole life too..

#95

  • Guests

Posted 31 March 2007 - 02:34 PM

Ja.... yahoo.gif
Jaz še moram kakšnih par kilc dol spravit biggrin.gif
  • 0

#96 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 31 March 2007 - 03:16 PM

Mhmm.. Pa glih so mi moj casual lauf travnik pognojili, prasci eni. Ma pujse žalim s tem ko jih primerjam z njimi. Res en, ma niso normalni..
Sicer pa ja, poletje. biggrin.gif Bomo bomo že nekaj naredili.
Zdej mam pa kosilčka, piščančja nabodalca&stroči fižu&paradajz v solatki. Njomi.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#97 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2007 - 03:21 PM

U ja, še dobro, da si se tako kmalu spomnila =) Mi ni na misel prišlo, da bi se tudi med zimo rekreirala zgolj zaradi zdravja.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#98 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 31 March 2007 - 04:09 PM

? A to name leti? Sej ne laufam zarad poletja, niti ne laufam od danes naprej, ampak že kar lep čas, no, januarja sem bolj malo, in prejšnji teden, ker je blo vreme v k*.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#99 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2007 - 04:13 PM

ne, Cvetkič, ni nate letelo...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#100 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 31 March 2007 - 04:20 PM

Ok. happy.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users