Jump to content


Photo

Cadey - Bilba Impacco rigenerante ai semi di lino


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#1 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 17 February 2008 - 04:40 PM

aqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, linum usitatissimum, stereamidopropyl dimethylamine, myristyl alcohol, glycertl stearate, dicaprylyl ether, cetereth-25, ceramide 3, ceramide 6 II, lauryl alcohol, phytosphingosine, cholesterol, sodium lauroyl lactylate, tocopherol, phenyltrimethicone, hydroxypropyltrimonium hydrolyzed wheat protein, xanthan gum, methylparaben, propylparaben, parfum, disodium edta, citric acid, methyldibromo glutaronitrile, phenoxyethanol

IPB Image
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 February 2008 - 06:52 PM

Vlažilna maska z balzamom in nekaj malega proteini. Noben presežek, je pa OK.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 17 February 2008 - 07:03 PM

no meni pa jo je frizerka tako priporocila, kot da bi bila ne vem kaj...pa se embalaza je 500 g huh.gif ...a ta linum usitatissimum ni torej nic posebnega... pa ceramidi??
ker smo kar precej mask obdelale pa je ta delovala sestavinsko super....no bom vidla ucinek kasneje.
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 February 2008 - 07:42 PM

Prvič slišim za firmo Cadey, pa da jo uporabljajo pri frizerjih. Kakšna je pa cena?

Linum usitatissimum je, kolikor je meni znano, laneno seme.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 17 February 2008 - 07:48 PM

v Barceloni pri frizerju sem jo dobila smile.gif...sicer pa to firmo poznam ze ful let, je italijanska.

a tudi tebi DiLeMa ni nic posebnega tale maska?
  • 0

#6 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 18 February 2008 - 05:01 PM

od silikonov je samo phenyltrimethicone (v 4. vrstici), tko da najbrz nekega velikega vpliva nima ali pac??
  • 0

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 February 2008 - 05:07 PM

Ne, nima. Mislim, da je tole čisto zgledna maska in jo lahko z veseljem uporabljaš. Me pa zanima, kako se kaj obnese, kako je gosta, kakšen vonj ima?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 18 February 2008 - 05:11 PM

glede vonja moram rect, da se nisem vohala boljse maske...tak po cingumih...a hkrati ne prevec sladek...uglavnem ce ne drugo, jo bom zaradi vonja uporabljala...
je pa ful gosta, bolj kot ostale, kot nekaksna krema mi deluje...zato jo ful zagrabim...konec koncev je pakunga pol kilska, tko da ne sparam...cena tuki v Barceloni je 20€ (kot ze receno za 0,5 kg)
  • 0

#9 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 February 2008 - 05:17 PM

Ja to je italjanska firma, pri nas se ne dobi teh zadev.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#10 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 27 February 2008 - 03:00 PM

Js sem jo vidla včerej in je bla mislim da 5 eur. Lahko malo več.
  • 0

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 February 2008 - 03:44 PM

5€ za 500g? blink.gif Kje si jo pa vidla?

Exotica, a bi se tebi dalo napisat oceno te maske?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 27 February 2008 - 08:27 PM

V Italiji v Gorici. Morm it pogledat še enkrat, da se prepričam. smile.gif
  • 0

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 February 2008 - 08:32 PM

A to si vidla v Gorici v kakšnem frizerskem salonu, al v trgovini?

I have a question. oops.gif Če je res tolk poceni (lahko tudi kakšen € več) in če boš še hodila kej naokoli, bi mi jo bla pripravljena kupit in poslat? Lahko ti tudi denar za masko in poštnino vnaprej pošljem, ko boš vedela, kolk točno je. Sej sm že pisala na forum, da desperately iščem eno novo masko, ki je še nisem sprobala in mi tale deluje dost obetavno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82472 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 February 2008 - 08:44 PM

To bi bla poštnina dražja od maske. huh.gif biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 February 2008 - 08:46 PM

Zakaj? Poštnina bi pršla pomoje maksimalno 3€, pa če je maska 5€, je to vse skupi 8€ za pol kilograma kvalitetne maske - se mi zdi, da se splača.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82472 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 February 2008 - 08:49 PM

Ne vem, pred podražitvijo je blo za 100g 1€, se mi zdi. hmm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 February 2008 - 08:54 PM

Sem pogledala na stran od pošte, od 500 do 1000 gramov je 3,71€.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 27 February 2008 - 08:56 PM

Do 500g je poštnina 1,75€. Ampak to bi najbrž ravno za las padlo v naslednji tarifni razred, ki pa je 3,71€. (od 500g - 1000g)

EDIT: No, ste že ugotovile.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 27 February 2008 - 09:31 PM

malce cudno se mi zdi, da bi bila samo 5€ hmm.gif
tukaj sem dala natanko 19,70€...boo no se bolse za vas...

no naj povem, da si zdaj ze 2. teden pacam to "kremo" na glavo...in sicer kar 3x na teden po kako uro na oprane lase...
maska je kot sm ze povedala kot ena krema, ful gosta, kompaktna, tako da si jo ponavadi ful na debelo privoscim zato da jo cimprej porabim, sploh ker je 500g...ne vem zakaj se mi zdi, da je ta maska mogoce en pikic premalo hranilna za moje lase (blond prameni po celi glavi ze 5 let smile.gif)... ze med spiranjem opazim, da lasi niso ful zmehcani, svilnato gladki, kar so mi ponavadi ze po kakem povprecnem balzamu...kar pa sem opazila je to, da mi spice izgledajo tako neverjetno zdrave, lepe...isti efekt kot da bi dala kak silikon...to me res presenetlo...se mi zdi, da bi bla ta maska idealna za kake nebarvane lase...

ce te se kaj zanima DiLeMa o tej maski prasaj...nisem lih vesca pri tem ocenjevanju kozmetike in preparatov oops.gif

ce ni druge ti jaz kupim nekje na poti iz letalisca (Venezia) proti domu pa ti posljem
  • 0

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 February 2008 - 09:39 PM

Nanaša se lepo? Kaj pa vonj, je na laseh obstojen?

To mi je res nenavadno, da bi 500 gramov maske nekje stalo 5€, drugje pa skoraj 20€. Upam, da se bo še Baby kej oglasila in povedala malo bolj točno (je napisala, da se mora še prepričat).

Kdaj pa greš ti proti domu? Mislim, če bi te morda pobarala za tole masko ..
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users