Jump to content


Photo

zmenek na slepo


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 03 November 2005 - 04:58 PM

Imate kaj izkušenj s tem? Ste bile razočarane nad novim znancem ali je bilo po pričakovanjih? Na takšen zmenek sem šla že nekajkrat, samo nikli zares z namenom, da bi pa zdaj bila skupaj (kao ženitna posredovalnica), pač pa bolj prijateljsko, pa vseeno z odprtimi možnostmi za marsikaj laugh.gif Izkušnje so že dobre pa tudi slabe, do nadvse komičnih...
  • 0

#2 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3144 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 03 November 2005 - 05:16 PM

sicer mislim da je taka tema že bla ampak vseen...

Ja jst sm mela precej zmenkov na slepo, ki so bli večinoma porazni razen zadnjega. Sem tipa spoznala prek neta in sva se odločla da se enkat srečava pa sva se ful ujela pa bla skupi osem mescov... sam škoda da se je končal na tak način kot se je sad.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#3 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 03 November 2005 - 05:29 PM

Tema že obstaja? Že drugič mi je to uspel ušpičit, pa vedno v iskalniku preverjam vse podobne, da ja ne bom enake teme dala evil.gif

Jst sem tut ta zadnjega fanta spoznala preko irca, k sem bila gor prvič in zadnjič, pa sma se full uštekala, nadaljevala na msnju, čez par dni v živo srečanje, en čas prjatla, zdej sma pa že kako leto skupaj. Zaenkrat je luštno.
  • 0

#4 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 03 November 2005 - 06:10 PM

Sem bla na slepem zmenku... 1x... 5 let nazaj... In še vedno sem z njim... IPB Image
  • 0
user posted image

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 November 2005 - 06:17 PM

Moji zmenki so bili večinoma vsi slepi. Ker sem osebo prej spoznala na netu. Zgodi se pa marsikaj - od totalno tumastega tipa do zdajšnjega dragega. smile.gif Vse sorte ljudi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 03 November 2005 - 06:35 PM

Zaupate kakšen spicy zadevce, kak je bilo, kadar zmenek ni bil dober? laugh.gif :laughing8:
  • 0

#7 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2005 - 06:59 PM

Tip mi je po petnajstih minutah, ko je končno malo prišel do zraka, povedal vse, od tega, da nosi tangice do tega, da je spal s petimi puncami in mu družba dela krivico, ko ga označuje za babjeka. laugh.gif
Jaz sem se seveda kar hitro spomnla milijon nujnih opravkov zaradi katerih se mi res mudi... laugh.gif
Pa mislim, da je drugače simpatičen fant (there was no second date), samo pristop še mora malo izpilit.
  • 0

#8 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29010 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 November 2005 - 07:08 PM

men so zmenki na slepo nekakšen hobi ... od tega, da ne zna folk treh stavkov povedat povezano do fenomenalnih debat, izzivanja ... emmm, seksa. wink.gif posledice: dve uspešni razmerji, par zbrisanih številk, prijateljstva ... men so kul, v glavnem. 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 November 2005 - 08:51 PM

.

Jaz sem skeptična do tega in nočem tvegat. In se jih ne poslužujem.

Ene par ljudi sem spoznala prek neta - s tem da so mi nujno mogli sliko poslat prej. twisted.gif Pa so skos ta lepi poslali na mojo srečo ta pravo sliko. biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 03 November 2005 - 08:53 PM

[quote=Jenna].

Ene par ljudi sem spoznala prek neta - s tem da so mi nujno mogli sliko poslat prej. twisted.gif Pa so skos ta lepi poslali na mojo srečo ta pravo sliko. biggrin.gif



.

Kaj si hotla s tem povedat....da si imela srečo, da nisi narajmala na nbenga grdega? Oz zateženga?
  • 0

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 November 2005 - 08:55 PM

.

Ja.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 03 November 2005 - 08:58 PM

Lucky you wink.gif Pri meni je bilo vedno obratno, vedno so bili na videz slabši kt na fotki...samo vseeno so potem prevladale druge lastnosti
  • 0

#13 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2005 - 10:26 PM

Dobila sem se s fantom, ki sem ga spoznala preko neta (obala) - njegove slike nisem vidla prej... Od dneva, ko sva šla 1. ven sva se videvala praktično vsak dan :love6:

:love5: :love5: V soboto bo eno leto odkar sva skupaj :love5: :love5:
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#14 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 03 November 2005 - 11:03 PM

no da potegnemo črto

-----------------------------------

90% vas je preko neta zašlo v resno zvezo biggrin.gif fajn fajn kdo bi si mislu k se je prvič priklopil na internet da ga na drugi strani čaka bolša/slabša polovica.

Tut jst se prvič dobil z eno bejbiko brez slik in podobnih zadev prej brez kakršnihkoli pričakovanj.No pa sva se tut ujela in bla parček za par mesecev potem pa ni šlo več. Drugače sm pa še kr nekaj ljudi spoznal takole čez in morm rečti da imam same pozitivne izkušnje nikoli razočaran še vedno z vsemi v navezi in smo dobri kolegi v dobrem in slabem. wink.gif
  • 0

#15 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23575 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 04 November 2005 - 08:17 AM

Tudi jaz sem jih ne par spoznala - ponavadi ni šlo za zmenke. Nekaj časa sem veliko preklepetala na chat-it, pol te pa zamika da bi se kdaj spoznal s kom.
Ker se z nikomur nisem dobila na prvo žogo (takoj, ko sva se začela pogovarjati), nisem bila nikoli razočarana: razen enemu sem morala iz avta uidt, da sem celo kožo odnesla! ermm.gif

Na tak način sem tudi našega Sajka spoznala! Za priporočila na ZS! wink.gif tongue.gif tongue.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#16 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 November 2005 - 11:56 PM

Moje izkušnje? rolleyes.gif Slabe.
Enkrat me je kolegica hotela spravit skupaj s od njenega tipa sošolcem. In ker sem ga vidla na sliki, kjer je zgledal čisto ok, sva šla na eno kavico, na kateri pa sva ugotovila, da nimama nič, absolutno nič skupnega.
Ko pa sem se z enim tipom zmenla za pijačo preko neta pa je bila čista polomija. Za moralno podporo je s seboj privlekel kolega in potem si lahko predstavljate kako je bilo. Po pb. 20 minutah sem se izgovorila da imam nujne opravke. Od takrat naprej me zmenki na slepo več ne zanimajo.
  • 0

#17 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 05 November 2005 - 12:18 AM

sm se že dobula z nekaterimi z neta- ne kot zmenek ,ampak čist prjatlsko
zaenkrat dobre izkušnje, ampak ostal kolegi in nič več, sm p spoznala zlo dobre prijatelje v njih
še vedno kofetkami, čvekamo in se smejimo in jokamo skupi
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#18 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 November 2005 - 12:42 AM

Ena je bla dolga zveza, ki je je zdej konec. Druga dva "zmenka" sta pa bla polomija. Zakaj? Zato, ker moreš človeka zelo dobro poznat že iz neta...
  • 0

#19 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 November 2005 - 02:07 AM

1 krat sem se dobila ampak čist prijateljsko ... sva si prou povedala, da se dobiva čist tko u izi in to (na kavici) zato, ker sva padla v debate na netu,ki so nama skupne in sva se res zaštekala, pol sva se še klicala predn sva se dobila in pol sva šla na kavico v staro ljubljano, po tem sva si pisala še sms-e, se poklicala občasno, se še kdaj slučajno vidla kje zunaj ... on je med tem dobil punco in mi čist prijateljsko kaj pove kako se mata in tko... smile.gif .Se pa zdaj že kaki 2 leti nisva nič konkretno slišala.

Naletela pa sem tudi na enega tipa, ko sem bila stara 16 in sva bla skoz na chatu ... pol sm pa jz skiznla za kšn let,dve dol, in, k sm spet uletela je bil on še vedno gor in sva se spet full pogovarjala ... 1krat sm bla pa mal pržgana in sva se pol vidla za 2 minuti biggrin.gif nekje v mestu (bla sm s prjatlco) po tem, sva se še skoz sms-ala (bl po njegovi želji laugh.gif ) in 1krat dobila na kavi, od takrat pa mi tip skoz 'teži', tko na kšna 2 mesca dobim sms ....' ****, kdaj bova šla na kavo?' no sms-e u tem stilu biggrin.gif pa sj model je smešn ... pa skoz mi je hotu mobi račun polnt, zato, ker, ko mi je poslal sms sem jaz vedno z maminga nazaj poslala in je reku, da hoče,damu kdaj tud iz svojga pošlem ... in je model kr polnu ... ok ... no ampak zarad tega se pa tud še ne mislm dobit na kavi (in se tud nisva)biggrin.gif
No,šla pa ne bi prou na dejt....res ne
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2005 - 03:52 AM

.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users