Jump to content


Photo

Lesk las - Satinique


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 02 September 2005 - 08:21 AM

Vem da je bilo že nekaj povedanega o izdelkih za lesk las pod temami za posamezne firme izdelkov (Tigi, Joico, itd), vendar znamke Satinique še nismo obdelale. Gre za Amwayev izdelek, imajo pa poseben serum za lesk las. Naročila sem sicer en drug izdelek (za zaščito las), ker se mi je zdelo, da ima podoben učinek in je bil v večjem pakiranju. Kakšne so vaše izkušnje s tem izdelkom? Oziroma kaj priporočate na splošno za lesk in nego - mislite, da se splača investirat v posebne tovrstne izdelke ali zadostuje dober regenerator oziroma maska? Imam dolge in ravne lase drgač. smile.gif
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 September 2005 - 01:14 PM

QUOTE(Eni)
Oziroma kaj priporočate na splošno za lesk in nego - mislite, da se splača investirat v posebne tovrstne izdelke ali zadostuje dober regenerator oziroma maska? Imam dolge in ravne lase drgač. smile.gif


Vse je odvisno od stanja las ... če so lasje normalni, potem zadostuje dober šampon in balzam, za obnovitev leska in večjo voljnost las. Če pa so lasje zelo suhi ali uničeni, potem pa so pač potrebni še dodatni preparati v smislu intenzivnih regenerativnih mask, raznih serumov za lasne konice in podobno.

Po moje se investicija glede teh stvari vedno splača, ker se dolgoročna ignoranca glede nege las (ali kože oz. telesa na splošno) sigurno pozna.

Drugače pa sama z omenjenim izdelkom nimam izkušenj oz. ga ne poznam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 03 September 2005 - 09:05 AM

Ja, se mi zdi da zdaj lasje potrebujejo malo več nege, moji so bili čist uničeni od sonca pa morja. Običajno sicer uporabljam le blagi šampon za pogosto pranje pa balzam, maske se mi ne da čakat. Sem bila ravno pri frizerju da mi odstriže konice, in so mi rekli, da naj dajem na konice raje malo voska kot pa peno. No, še tale sprejček pa upajmo da se bodo lasje spet svetili smile.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users