Jump to content

Photo

Mozolji

• Please log in to reply
1790 replies to this topic

#1781 tasika

tasika

Sassenach

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12478 posts

Posted 26 September 2019 - 03:57 PM

Sestra ma precej mozoljev po celu in sem ji mislila svetovat da poskusi z Cosrx BHA losijonom ali lakticno od The Ordinary. Stara je 23, bo to prevec?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]

#1782 _Planet_

_Planet_

human search engine of cudovita.si

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19885 posts

Posted 05 November 2019 - 10:11 AM

Je pa za madeze najboljsi LAA. SAP ne bo dal tako dobrih rezultatov. Jaz uporabljam 30% LAA od TO zjutraj na neumit obraz kot masko in imam dobre rezultate pri bledenju. Nic iritacij, ker tudi absorpcija ni najboljsa zaradi konsistence.

Podgana (ali kdo drug : )), kaj je LAA?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1783 tasika

tasika

Sassenach

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12478 posts

Posted 05 November 2019 - 11:29 AM

L-Ascorbic Acid, oblika vitamina C. 

• 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]

#1784 _Planet_

_Planet_

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19885 posts

Posted 05 November 2019 - 11:41 AM

Ah, nisem pomislila, hvala!
  • 0

#1785 bellini

bellini

gobezdalo

• Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 12 November 2019 - 01:36 PM

Jaz bi še eno pomoč glede mozoljev. Sestra ima res grozne mozolje na bradi, licih in okoli ust. Kolikor mi je znano pri negi uporablja TO kozmetiko (Niacianamid) + tetra force + airol, pa ni nekega učinka. Kaj še (razen mazil na recept) bi lahko vključila oz. spremenila. Sem nekje brala,da Tetra force zna mašit pore, sam pri njej so po moji laični oceni to akne. Stara je pa 29 let. Bi še morala kaj s salicilno uporabljat? Nimam idej, ker sama tega nikoli nisem imela.

• 0

#1786 Podgana

Podgana

Miss Havisham

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11018 posts

Posted 12 November 2019 - 02:23 PM

Ce je tako grozno in Airol ne pomaga, je naslednji korak Roaccutane. Brez mlecnin je ze probala? Mogoce se to prej, ker je na takih mestih.

Na Zalno sem se spomnila zdaj. Tretinoin kot Airol, ampak z dodatkom antibiotika. Na recept. To bi se jaz prej probala. In nezno cistilo in obvezno soncna krema ob tem.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

Tumblr

#1787 bellini

bellini

gobezdalo

• Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 12 November 2019 - 03:00 PM

Ce je tako grozno in Airol ne pomaga, je naslednji korak Roaccutane. Brez mlecnin je ze probala? Mogoce se to prej, ker je na takih mestih.

Na Zalno sem se spomnila zdaj. Tretinoin kot Airol, ampak z dodatkom antibiotika. Na recept. To bi se jaz prej probala. In nezno cistilo in obvezno soncna krema ob tem.

Ne pije mleka že več let, edino kar zaužije so manjše količine predelanega mleka pri kuhanju (smetana, sir itd). Je že nekaj časa nazaj uporabljala tudi Belakne, sam se stanje ne umiri. Torej bo potreben spet obisk pri dermatologu.

Pa kako je s temi aknami. A ni že "prestara" za to :)

• 0

#1788 Frida

Frida

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6783 posts

Posted 12 November 2019 - 03:07 PM

Jaz sem pri 29ih sla na Roaccutane, ker mi nic drugega ni pomagalo. Probala sem pa vse, od krem do izlocanja hrane. Mi ni zal niti malo in ce bi se mi akne ponovile, bi jih takoj sla spwt iskat.
  • 0

#1789 Podgana

Podgana

Miss Havisham

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11018 posts

Posted 12 November 2019 - 03:56 PM

Ja, saj ta hrana je bolj majhno upanje, da se bo izboljsalo.
Bellini, ni starostne omejitve. Vecina tudi vec let probava kaj drugega preden se za drasticen korak odloci in si kmalu 30+ in s hudimi aknami.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

Tumblr

#1790 Peteršilj

Peteršilj

čvekalo

• Člani
  • Pip
  • 450 posts

Posted 17 December 2019 - 01:20 PM

Mislite, da je mozno, da mi je tochopherol v gelu za ciscenje naredil mozolje? Tochoperol mi vedno povzroca necisotoce, ampak sem predvidevala, da v gelu ne bi smel biti problem, glede na to, da ga izperem.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#1791 _Planet_

_Planet_

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19885 posts

Posted 17 December 2019 - 02:17 PM

Ni enako, ampak meni je enkrat maska za obraz s capric/capry. trigliceridom naredila grde mozolje (pustila sem jo učinkovati 10 minut), pa sicer nisem nagnjena k mozoljem, ampak te sestavine moj obraz očitno res ne prenese.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users