Jump to content


Photo

BabyLove - WaschBalsam


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (2 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 September 2006 - 11:33 PM

IPB Image

Odličen, nežen gel s pantenolom in vitaminom E, z 1/3 otroškega losjona. Ne vsebuje mila, vsebuje pa visok odstotek losjona, kot že prej napisano. Na vsake toliko časa si ga privoščim... sedaj, ko se bližajo spet hladnejši dnevi, je nakup neizbežen. Uporabljam ga za umivanje obraza (ker pa je res izredno nežen in namenjen otroški/občutljivi koži, ne pričakujte temeljite odstranitve hardcore mejkapa), telo in tudi za moje brutalno občutljive roke. Kože niti malo ne izsuši, se mi zdi, da jo celo rahlo nahrani. Von je ljubek, dojenčkast. Ena plastenka traja dolgo (je sicer tudi še kar lepa na pogled, rumena), saj je kar velika, 400ml, stane pa okoli tisoč sit. Na voljo po DMih.


Ocena: 5



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 27 September 2006 - 06:50 PM

Se strinjam da je ta kremni gel zelo prijeten in zelo nežen ( težko bo najti kaj bolj nežnega od tega razen kakšno olje za tuširanje se lahko kosa z to zadevo) z nežnim vonjem. Se mi zdi dokaj gost,res kremast-ne da je samo takšne barve kot velikokrat pri drugih izdelkih ki obljubljajo navlažitev oz nežnost. Skratka vse fajn ampak ni mi pa všeč da se slabo peni-oz se je treba dobro potruditi da se vsaj malo speni.Jaz uporabim gobico za tuširanje ki reši ta problem in ustvari zelo nežno,puhasto kremo ki se že pod tušom čuti da ne bo izsušila kože ampak jo celo nekoliko navlažila. Za zelo suho kožo, je super ampak brez losjona ali kreme pa vseeno verjetno ne bo šlo,vsaj pri meni ne gre.
Cena je normalna oz ugodna glede na kvaliteto.
Ocena: 4 zaradi slabe penljivosti


  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users