Jump to content


Photo

Uničeni nohti od gela


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 June 2009 - 07:41 PM

Gel sem dala dol, sedaj imam super uničene nohte.... Kaj ste punce, ki ste dale gel dol naredile z nohti? Kakšna posebna nega, izdelki?


Vem, da sem o tem že pisala, ampak sedaj ne najdem. Pa tudi stvari, ki so mi pomagale bi kupila, samo me zanima, če je kaj novega na tržišču.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 June 2009 - 08:13 PM



Mene najbolj preseneča sledeče dejstvo: po narav imam totalno nikakve, uboge nohte. Sem pa bila medmes nekaj časa brez gela in sem imela enake, kot pred geliranjem ... torej čisto nič bolj nikakve, kot sicer že po naravi. Sicer je tale moj prispevek neuporaben, ampak sem vseeno mogla to presenečenje natapkati.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 June 2009 - 08:19 PM

Pr men so čist preveč spiljeni, zato sem te tudi sprašvala kam ti hodiš to delat... Sem se pa sedaj odločila in jih dala dol... sledila je pa ta katastrofa, da so tok tanki, da je kr hudo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#4 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 07 June 2009 - 08:32 PM

Pomoje ni kkšnih posebnih opcij ker je noht itak spiljen po površini, tko da pač maš šanso sam da počakaš da preraste. ermm.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#5 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 07 June 2009 - 08:36 PM

Jaz bi priporočila kak utrjevalec:

Microcell Nail repair 200
Mavala Scientifique (nekaterim pomaga, meni ni)
Dikla

pa dober vlažilen stick z oljem za nohte
ali pa krema za nohte


  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 June 2009 - 10:23 PM




Verja,
ja, žal je tako, da 90% kozmetičark preveč spili nohte in je potem katastrofa. Sem res imela megalomansko srečo, da sem naletela na kvalitetno profesionalko.

Jaz na začetku, ko so vsi bogi, niti ne bi priporočala kakšnega urjevalca.
Bolj olja, kreme.

Drugače pa, kot je že Nincha omenila, počakaj, da preraste, pa bo. Saj najbrž si nisi dala gela dol dan, dva po tem, ko ti jih je na frišno naredila, ne? Najbrž si si ga dala dol, ko si mela že nekaj "narastka" ... tako da niti nimaš celotnega nohta preveč spiljenega.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 08 June 2009 - 05:58 AM

Ja, dala sem si dol skoraj dva tedna po mini korekturi, tako, da imaš prav ob korenu nohta ni uničeno.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#8 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 08 June 2009 - 06:02 PM

Pomoje je to tisti dodatni efekt, ker ko maš gel maš dokaj debele in se ti potem tvoji zdijo še bolj ekstra tanki.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 08 June 2009 - 06:22 PM

Ne pomoje pa ni to. Ker itak čutiš kako boli, če pritisneš na noht. Tam kjer je tanjše ful bolj boli.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 June 2009 - 06:31 PM


Jaz bi na tvojem mestu pač mazala s kakšnim oljem, bolj pazila na njih, preraslo bo pa itak ful hitro.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 08 June 2009 - 06:34 PM

Imam doma še nekaj tega Mavala Scientifique utrjevalca nohtov in si ga 2x na dan dajem gor. Morm rečt, da me ne peče tok hudo, kot me je kakšne dve leti nazaj, ko sem imela tudi uničene.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#12 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 08 June 2009 - 06:40 PM

No ja, jst jih nimam od marca pa se mi glih zdej na parih nohtih še vedno vid ta "lunca" na belem delu nohta. Sam itak se mi te moji zdej spet ful lomjo, kljub enim čist hudim utrjevalcem pa nevem kaj, tko da bom šla zdej za polet pomoje spet lepo delat nohtke.
  • 0

After all this time?

Always.


#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 June 2009 - 07:45 PM

Verja, jaz ne bi te Mavale gor dajala, ker ima dosti formaldehida, ki pa je strup v pravem pomenu besede. Zdej ko maš tak tanek noht, se pomoje vpije tudi v kožo pod nohtom, pa posebej gor piše, da se daje zadeva samo na belo konico nohta, nikakor pa ne na cel noht. Itak ti to ne bo odebelilo nohta, samo trdi bodo bolj, s tem pa tudi manj prožni. Jaz bi na tvojem mestu poslušala Flafijin nasvet in raje uporabljala razna olja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 June 2009 - 08:02 PM




Uh, niti jaz ne bi MS dajala gor ... saj lepo piše, kot je že DiLeMa povedala, da se to daje samo na konico nohta ... ti pa to daješ na ves bogi, tanek noht?! Po moje si večina žensk sama še bolj dodatno razdraži in poslabša stanje že tako ubogih nohtov ... z napačnimi prijemi.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 08 June 2009 - 08:05 PM

Jst sm tut zdej uporabljala utrjevalec z formaldehidom LNC (1,5% formaldehid), je pa res da mam samo še tam na konici nohta uno lunco do kjer sem imela včasih umetne. No, zdej po 4 tednih une kure sem pa ta utrjevalc nehala uporabljat. ermm.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#16 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 July 2009 - 11:17 AM

Punce izdelek Nailner Care je super. Meni je odlično pomagal je pa res, da ne smeš imet nalakiranh nohtov, ko ga uporabljaš. Polek tega uporabljam še keratinske kaplice od Manikire.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#17 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2009 - 02:23 PM

Jaz sem imela pred slabim mesecem gel nohtke prvič gor, pa so me potem začeli motit in sem si jih dala dol. Mi jih je pa tako spilila, da me konice prstov prav bolijo.

Že med samim izdelovanjem nohtov mi je s pilico nesla kožo ob nohtkih dol, da sem bila vsa krvava.

Pa danes sem si dala nov lak gor in so mi solze tekle od bolečine, saj so moji nohti na nekaterih mestih tako stanjšani, da imam občutek, mi je lak prišel do tkiva pod nohtom in peče kot da bi si na živo rano nalila kislino. cry.gif

V glavnem: nohti so res lepi, ampak za mene niso vredni vsega tega trpljenja, ki spremlja izdelavo... down.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#18 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 17 August 2009 - 02:35 PM

Še mene je bolelo, ko sem brala cry.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 August 2009 - 05:12 PM

QUOTE(Immortelle @ 17. 8. 2009 - 15:23) View Post
V glavnem: nohti so res lepi, ampak za mene niso vredni vsega tega trpljenja, ki spremlja izdelavo... down.gif


Ti si pač še ena izmed mnogih, ki si imela nesrečo pri izbiri kozmetičarke. Moja se samo križa, ko ji pripovedujem boleče zgodbe. Če ti že med samim izdelovanjem teče kri, OMG, jaz bi ponorela.
Ne morem povedat, kako sem vsakič, ko kaj takšnega slišim, prav srečna, da sem naletela na zares fenomenalno kozmetičarko, kjer je izdelovanje in sama nošnja nohtov (pa tud takrat, ko sem bila brez gela (a nisem si ga potrgala dol, kot nekatere, ki si ga potrgajo (pa še malo nohta poleg), potem pa začudeno jamrajo, od kod neki jih vse boli) nekaj časa, so bili nohti popolnoma enaki, kot pred delanjem geliranjem) prava pesmica.
V glavnem, sočustvujem. :s
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 17 August 2009 - 11:49 PM


Kako kratke nohte pa ti lahko naredijo z gelom? Kolegica je bila pri kozmetičarki in je rekla, da ji naj naredi nohte kolikor se da kratke, ampak so bili kjub temu dolgi. Tudi jaz bi rada imela gelirane nohte, ampak imam pač raje krajše nohte in me zanima ali je to sploh mogoče?
  • 0
Never be embarrassed about something you like.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users