Jump to content


Photo

Iscem sestavinsko kvaliteten gel za tusiranje z "moskim" vonjem


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 15 May 2008 - 12:28 PM

hej,

ze nekaj casa iscem podobno temo na forumu pa je nisem nasla zato odpiram novo, ce sem kaj spregledala pa naj prosim moderatorka tole izbrise in prikljuci ze obstojeci temi.

Iscem sestavinsko kvaliteten gel za tusiranje za svojo boljso polovico. Po telesu ima normalno kozo, edino po hrbtu se mu masijo pore in pojavljajo mozolji, torej naj bo gel nekomedogen (ce sploh lahko to lastnost pripisemo kaksnemu gelu za tusiranje), s svezim, "moskim" vonjem. Dosedaj sem mu kupovala razne gele od Axe, Nivee, Old Spice ipd., sedaj pa sem se odlocila, da ga zalozim s cim sestavinsko kvalitetnejsim. Sam se s tem ne ukvarja kaj dosti, njemu je ena plastenka enaka drugi. smile.gif Edino vonj mora biti v mejah necesa priblizno vsakdanjega, ker, ce bo kaj zelo izstopajocega, drugacnega, bo vihal nos. smile.gif


  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#2 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 15 May 2008 - 04:04 PM



Morda Lush The Olive Branch, katerega vonj potegne tudi malo na moško?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 15 May 2008 - 05:50 PM

Moj fant ima od Sante Moška skrivnost.
Tuki je ocena: KLIK
Vonj je pa tak kot vsak drug moški gel za tuširanje.
  • 0

#4 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 May 2008 - 06:24 PM

Al pa Lavera za moške? Poglej na strani tm-shop, kjer lahko pogledaš vse izdelke in tud naročiš.
  • 0

#5 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 17 May 2008 - 10:41 AM

Hvala punce! Mu bom dala za preizkusiti enega po enega pa bomo videli, kateri mu bo najbolj pri srcu. smile.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users