Jump to content


Photo

Brazgotine od mozoljev na obrazu


  • Please log in to reply
82 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 April 2005 - 11:18 AM

Ciao, bi katera morda vedela kaj pomaga proti brazgotinam na obrazu (razen lasarja)? Nimam jih sicer veliko vendar tudi tisto kar imam me moti.

lp Verja
  • 0

#2 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 April 2005 - 03:10 PM

tud jst mam kr veliko twisted.gif brazgotin evil.gif po faci twisted.gif zaradi mazoljev in bi bla res hvaležna če kkšna pozna kkšen recept vsaj za zmanjšanje blink.gif
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 April 2005 - 07:47 PM

Ne prčkaj s prsti po obrazu. Pa ne stiskaj mozoljev. Brazgotine bodo sčasoma izginile, če pa boš preveč stikala s prsti po obrazu, pa utegnejo brazgotine ostati za vedno.
Pomagajo pa tudi sadne kisline.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 14 April 2005 - 08:28 PM

laser pa nek poseben piling kjer se odstrani povrhnjica kože,samo to je full drago,sem gledala na tv zadnjič
  • 0
LP,Sanja

#5 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 14 April 2005 - 08:50 PM

pojdi v kozmetični salon in se pozanimaj če izvajajo kemični piling z aha kislinami. jz sm to fantu delala na obrazu in po hrbtu pa ful pomaga. v salonih ne pride tolk drago
  • 0

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 April 2005 - 06:31 AM

No, sej pravim. Aha kisline so sadne kisline. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 April 2005 - 07:16 AM

A za kakšno kremo pa nobena ne ve? Slišala sem, da naj bi neko olje vitamina E od Fruit of the earth, pomagalo proti majhnim brazgotinam. Ima kdo že izkušnje s tem?

lp Verja
  • 0

#8 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 15 April 2005 - 09:48 AM

pojdi v dm al pa kako bolje založeno drogerijo in povprašaj za kremo od afrodite z aha kislinami (krema s tekočimi kristali ali pa vlažilni fluid). s tem se namažeš vsak večer in zjutraj spereš z obraza ker s tako kremo (ki ima aha) ne smeš na sonce.
sonchika jaz ne uporabljam izraza sadne kisline ker NISO vse aha kisline sadne kisline. (npr mlečna)
  • 0

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 April 2005 - 10:16 AM

Hvala za nasvet, ampak ali je to o.k. za suho kožo??
  • 0

#10 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 15 April 2005 - 10:18 AM

imaš suho kožo potem vzemi: AFRODITA PROFESIONAL AHA REGENERATIVNO NAVLAŽEVALNA KREMA
  • 0

#11 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 April 2005 - 06:15 PM

Liniji Afrodita AHA, ne držijo ne v DM-mu, ne v Muellerju. Baje se dobi samo v kozmetičnih salonih. Ali morda katera ve, kje v Ljubljani bi jaz lahko stavhala to linijo???

Verja
  • 0

#12 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 15 April 2005 - 07:09 PM

Za profesiponalne izdelke od Afrodite se lahko obrneš kar na njih v Rogaško.

LP J
  • 0

#13 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 23 June 2005 - 08:36 PM

QUOTE(Martina)
AFRODITA PROFESIONAL AHA REGENERATIVNO NAVLAŽEVALNA KREMA


Spet odpiram to temo.
Sem mela to kremo, mi ne odgovarja.Peče me po obrazu.
Sem hodla h kozmetičarki na biološki piling, mi tudi ne odgovarja, pa še željenih rezultatov ni bilo.Ali obstaja mogoče še kakšna druga krema, ki bi pripomogla, da bi se te brazgotine malo zmajnšale?
Da omenim še to: mam ful nekvalitetno kožo, nekatere brazgotine imam že celo življenje, in nič se mi ne zaceli normalno. sad.gif
Najrajši bi se naročla k plastičnemu kirurgu na presaditev kože evil.gif
  • 0

#14 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 23 June 2005 - 08:41 PM

joj potem pa res ne vem kaj bi lahko. obstaja postopek, ki se imenuje MOLDING in ga izvajajo v določenih koz. salonih. neka stranka mi je pripovedovala o tem in ji je ful pomagalo. to je neke vrste piling ampak vse skupi je ful grobo in če sem prov razumela ti kr nekak povrhnjico odlušči in si po kakem tednu ko nov, mislim da je potrebnih več ponovitev, zadeva pa je tut kr dost draga(okoli 50k)
  • 0
lp, Martina

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 June 2005 - 08:42 PM

Brazgotine ne bodo izginile v kratkem času... Žal.
Fajn AHA izdelek ima tudi Artistry, ampak žal ne vem imena. Sicer pa pusti času čas.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 June 2005 - 08:43 PM

Aja, še to. Pilinge lahko delaš tudi sama - zelo dober je encimski od ArtDeco-ja, ali pa kislinski od Avona. Če imaš pa pod 20 let, pa raje uporabi mehanični piling.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 23 June 2005 - 08:48 PM

za encimskega je napisala da ji ne odgovarja, vpr če ji pa ta. s kislinami pa tut ni blo lih najboljš. mogoče bi blo res najbolš probat še mehanskega.
  • 0
lp, Martina

#18 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 23 June 2005 - 09:26 PM

QUOTE(Martina)
joj potem pa res ne vem kaj bi lahko. obstaja postopek, ki se imenuje MOLDING in ga izvajajo v določenih koz. salonih. neka stranka mi je pripovedovala o tem in ji je ful pomagalo. to je neke vrste piling ampak vse skupi je ful grobo in če sem prov razumela ti kr nekak povrhnjico odlušči in si po kakem tednu ko nov, mislim da je potrebnih več ponovitev, zadeva pa je tut kr dost draga(okoli 50k)


Interesantno. Zaradi brazgotin se zelo slabo počutim, in bi se marsičemu odrekla za to, da bi imela lepo kožo.Resno pa razmišljam o kakem kirurškem posegu.Ve kdo kaj o tem?

Aja, zdaj uporabljam peeling od decleora phytopeel, stara pa sem 21 let.
Hvala za odgovore!
  • 0

#19 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 24 June 2005 - 12:41 PM

kirurški poseg se imenuje dermoabrazija, tko da lahk mal po netu pobrskaš. to je podoben (ampak samo malo podoben) kot tisti molding k sm ga opisala
  • 0
lp, Martina

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 June 2005 - 08:08 PM

Dermoabrazija ... sem brskala po netu in zasledila nek proizvod, ki ima tole besedo notr omenjeno. biggrin.gif

Kaj bi tole sploh naj bilo?

Freeman Botopical Instant Micro-Dermabrasion, Skin Warming Refinishing Scrub.

Botopical Instant Micro-Dermabrasion is the topical alternative to help smooth fine lines and brighten dull skin - instantly!

Formulated with our exclusive DermaCrystal Complex™, Instant Micro-Dermabrasion Scrub warms on application to instantly detoxify the skin, achieving deep-reaching results. This botanical-rich scrub effectively exfoliates to reveal younger looking, brighter skin. Alpha-Hydroxy (AHA) evens out skin tone and minimizes the appearance of fine lines. Antioxidant grape seed extract hydrates and protects the skin from future damage. Your skin will feel smooth and look radiant.

Ingredients:

Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower), Magnesium Sulfate, Polyethylene, Sodium Cocoyl Isethionate, Glyceryl Dibehenate (and), Tribehenin (and), Glyceryl Behenate, Silica, Glycolic Acid, Vitus Vinifera Seed Extract (Grape), Fragrance

IPB Image

Za kaj se to pravzaprav uporablja, kakšni so efekti na koži? Je to primerno za vse tipe kože?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users