Jump to content


Photo

VICHY


  • Please log in to reply
114 replies to this topic

#41 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 January 2006 - 10:23 AM

Mleko Lipidiose skoraj 3k, krema za tuširanje pa 1900 al neki takga.
  • 0

#42 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 January 2006 - 12:18 PM

Jst pa razmišljam, da bi si kupila Dercos šampon proti prhljaju za suhe lase. Prej sem uporabljala en šampon od Herbal Essenses in sem dobila ful prhljaja... sej zdej je mal bolš k uporabljam H&O ampak še vedno se ga nisem čist znebila. Sem slišala, da naj bi pomagal tale šamponček. Je to res?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 January 2006 - 12:23 PM

Kaj je to H&O? Misliš Oatmeal & Honey? Če ti je naredil en šampon ful prhljaja, se ga pomoje ne boš znebila čez noč ... jaz bi nadaljevala z O&H in pomoje bo čez čas bolje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 January 2006 - 12:28 PM

Ja sorry zmotila sem se O&H. biggrin.gif

Ja sej vem, da ne. Sej zato bi pa probala kej prot prhljaju, da se ga prej znebim. Sej zdej ga nimam velik, se skor ne opaz. Razn, če ful pogledaš. Ampak mene mot... ne maram ga. :crybaby:
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 January 2006 - 12:31 PM

miss*sixty pomoje je bolš, če ostaneš kar na O&H ... je nežen šampon z naravnimi olji, ki poleg las neguje tudi lasišče. Tvoje lasišče je pa dobilo prhljaj zato, ker si ga razdražila z agresivnim šamponom ... počakaj, da se umiri.

Ta Dercos šampon je menda precej močen in je za ljudi, ki imajo resne težave s prhljajem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 January 2006 - 12:31 PM

QUOTE(miss*sixty)
Jst pa razmišljam, da bi si kupila Dercos šampon proti prhljaju za suhe lase. Prej sem uporabljala en šampon od Herbal Essenses in sem dobila ful prhljaja... sej zdej je mal bolš k uporabljam H&O ampak še vedno se ga nisem čist znebila. Sem slišala, da naj bi pomagal tale šamponček. Je to res?


mogoče bi si omislila kak kvaliteten šampon proti prhljaju (ti ne bi znala svetovat, katerega, sama nimam težav s tem, na srečo! wink.gif ) in ga uporabljala kot kurativo - enkrat na teden bi si s tem umila lase, kolikokrat si pa pač še umivaš, pa s kakšnim drugim, ki ga že uporabljaš (omenila si tigijev o&h). tko so meni še zmeraj rekli, ko sem spraševala o šamponih proti prhljaju: da se ga ne uporablja potem kar za vsako umivanje.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#47 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 January 2006 - 12:37 PM

Ja ja... sej tko sem tud jst mislila. Ne skoz. Sam vmes kdaj, da se stanje izboljša mal hitreje.

Ker tega O&H ne bi nehala uporabljat, ker mi je res ql.

Ja a bi pol recimo pomagal, če si balzam vmasiram tud v lasišče? Nimam mastnih las pa tud prhljaj mam suh.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 January 2006 - 12:39 PM

Jaz si vedno ta O&H regenerator vmasiram tudi v lasišče, ker imam že od nekdaj suho lasišče (sploh odkar se barvam) in nobenih težav z mastenjem ... mi je fino, ker tudi lasišče potem vsrka malo teh naravnih olj iz regeneratorja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#49 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 March 2006 - 08:53 PM

Punce, če katero zanima:

V novi Evi je kuponček, ki ga izpolnete in greste z njim v lekarno, kjer ga zamenjate za paketek vzorčkov Vichyjevih izdelkov za obraz. smile.gif
  • 0

#50 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 March 2006 - 09:07 PM

QUOTE(_M_)
Punce, če katero zanima:

V novi Evi je kuponček, ki ga izpolnete in greste z njim v lekarno, kjer ga zamenjate za paketek vzorčkov Vichyjevih izdelkov za obraz. smile.gif

To je samo za linijo Normaderm.
  • 0

#51 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 04 March 2006 - 11:50 AM

[quote=Špela][quote=miss*sixty]Jst pa razmišljam, da bi si kupila Dercos šampon proti prhljaju za suhe lase. Prej sem uporabljala en šampon od Herbal Essenses in sem dobila ful prhljaja... sej zdej je mal bolš k uporabljam H&O ampak še vedno se ga nisem čist znebila. Sem slišala, da naj bi pomagal tale šamponček. Je to res?[/quote]

mogoče bi si omislila kak kvaliteten šampon proti prhljaju (ti ne bi znala svetovat, katerega, sama nimam težav s tem, na srečo! wink.gif ) in ga uporabljala kot kurativo - enkrat na teden bi si s tem umila lase, kolikokrat si pa pač še umivaš, pa s kakšnim drugim, ki ga že uporabljaš (omenila si tigijev o&h). tko so meni še zmeraj rekli, ko sem spraševala o šamponih proti prhljaju: da se ga ne uporablja potem kar za vsako umivanje.

Hej
Jaz trenurno uporabljam Vichyjev šampon proti prhljaju in mi je super. Na začetku mi nič pomagal , ker sem si enkrat oprala lase z njim drugič z drugim šamponom...in prhljaj je bil takoj spet nazaj.
Sedaj pa si kak teden dni perem lase samo z Vichyjevim šamponom in prhljaja ni od nikjer.
Druače pa mi je tudi zelo ugajal H&S.
  • 0

#52 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 30 March 2006 - 01:43 PM

QUOTE(_M_)
Punce, če katero zanima:

V novi Evi je kuponček, ki ga izpolnete in greste z njim v lekarno, kjer ga zamenjate za paketek vzorčkov Vichyjevih izdelkov za obraz. smile.gif


To sem šla tudi jaz iskat, čeprav nimam mastne kože. In tukaj sem našla koncentrat za mazole, ki je ful dobr
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#53 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 17 May 2006 - 01:29 PM

Punce: VICHY ŠE VEDNO (KLJUB VISOKI CENI ZA IZDELKE) DELA ZA SVOJE RAZISKAVE P O I Z K U S E N A Ž I V A L I H !!!!! mad.gif

Kar je seveda razumljivo, glede na to, da dajo milijararde za drage reklame povsod, kamor se obrneš in jim ostane premalo sredstev za kvalitetno in naprednejše delo v laboratorijih....
  • 0

#54 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 May 2006 - 01:35 PM

No jaz sem nekje brala, da so v bistvu razne sestavine ŽE poiskušene na živalih in je res redkokatera, ki na živalih še ni bila preizkušena ! Zaradi tega tut npr. AVON ne dela preizkusov na živalih, ker so bile sestavine, ki so v njihovih izdelkih že preizkušene na živalih ..
  • 0
Viens, reste ici!

#55 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 May 2006 - 01:37 PM

To je res. ampak nekatere firme delajo poskuse kljub temu, da so bile sestavine že preizkušene.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#56 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 17 May 2006 - 01:38 PM

Ok, tako daleč se nisem poglabljala, tako da hvala za info!
  • 0

#57 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 May 2006 - 02:46 PM

Ampak, če tako pogledaš sej nimaš več kej dost izbirat, sej jih velika večina dela te poskuse??
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#58 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 May 2006 - 02:47 PM

Jaz priznam, da se na to čisto nič ne oziram oz. sploh pomislim ne nikoli, ko karkoli kupujem. oops.gif
  • 0

#59 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 17 May 2006 - 02:48 PM

ja saj res nimaš dosti za izbirat, samo če ti je res to pomembno potem pač tiste kupuješ, ki ne preizkušajo.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#60 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 May 2006 - 02:52 PM

QUOTE(_M_)
Jaz priznam, da se na to čisto nič ne oziram oz. sploh pomislim ne nikoli, ko karkoli kupujem. oops.gif


Jaz sem velika ljubiteljica živali, samo razmišljam pa tako, da če bi ful ful na to gledala potem nebi smela res nič dat nase (kar se kozmetike tiče), kar se tiče krzna pa sovražim ljudi, ki ga nosijo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users