Jump to content


Photo

Dermatolog


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26274 posts

Posted 23 January 2009 - 11:53 AM

poznam več ljudi, ki jim je bilo tisto čisto zadosti... sploh če maš po 20 bradavic-virusnih seveda.
  • 0

#22 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 16 April 2011 - 04:45 PM

Mene zanima, če katera ve za kakšnega dobrega dermatologa za odstranjevanje znamenj? Zanima pa me za MB, Celje in okolico ali pa NG, Ajdovščino. Če se da, bi na napotnico, ne samoplačniško.

Brala sem pohvale glede Vujasinovića, ki dela v Zdravilišču Laško, ampak k njemu ne vem če se da na napotnico.
Glede dr. Nežke Bezjak v MB sem brala nekaj pohval, nekaj pa tudi graj, tako da ne vem.
Baje je zelo dober tudi dr. Bartenjev in da je celo hodil vsake toliko na Primorsko, ampak spet ne vem, če se da na napotnico.
Ima mogoče katera izkušnje z dermatologi v Celjski bolnišnici?
Kaj pa v medicinskem centru VID v NG?

Edit: Sem še malo iskala in ugotovila, da tako v Centru VID v NG, kot tudi v Bolnišnici Celje dela mag. Ana Benedičič. Je kar nekaj njenih člankov na netu, sodelovala je na srečanjih,...tako da po prvem vtisu mi deluje, da je strokovna in se spozna.
Ima kdo izkušnje z njo mogoče?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#23 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 19 April 2011 - 07:52 AM

Jaz sem bila pri Bezjakovi in je ful prijazna. Je pa to edina dermatologinja katero sem obiskala, tako da primerjave nimam. Če si želiš znamenja odstraniti z metodo, ko ti jo z žarilno iglico odreže (odžge al kako se tole reče) potem idi k njej, ker dela to na napotnico. Ni to isto kot lasersko odstranjevanje. Meni je tako odstranila dokaj veliko izbočeno znamenje na vratu in se mi danes skoraj nič ne pozna. Edino, če nekdo res blizu pogleda in je svetloba prava, se vidi rahlo svetlejša koža tam, ko je bilo znamenje. Imam namen odstranit še več teh znamenj (baje so starostna znamenja)na trebuhu in bom šla kr k njej. Pri tem posegu dobiš samo obliž, tukaj se nič ne šiva in se mi je hitro zacelilo. Slaba stvar tega je, da ti odrezano tkivo ne da na preiskave, tako kot ti plastični kirurgi pri klasični odstranitvi. Vsaj pri meni tega ni naredila. Je pa rekla, da je nenevarno. hmm.gif
  • 0

#24 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 19 April 2011 - 09:47 AM

Ja, sem brala, da je boljše, če ti ga izrežejo, ker lahko potem to dajo na preiskavo. Ne vem pa, če to vsi dermatologi prakticirajo, ko odrežejo... hmm.gif
Sem se skoraj odločila, da bi šla k tej Benedičičevi. Upam, da ni predolgo za čakat.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users