Jump to content


Photo

Dodatki/tablete za lepšo kožo


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#1 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 10 February 2008 - 05:59 PM

Ugotovila sem, da še nimamo teme o dodatki za boljšo/lepšo kožo. Naletela sm na tele tablete pa me zanima, če ma kdo že izkušnje s tem al je to spet kr neki? Al pa če ma kdo izkušnjo s kakšnimi drugimi. Mnenja dobrodošla.
DERMABION-KLIK
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 February 2008 - 06:28 PM

i want !!!!
  • 0
Viens, reste ici!

#3 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 February 2008 - 10:16 PM

Pa to so tut ene tablete za lepšo kožo..Skinsublim.
http://www.lekarnar....sublim-kapsule/
  • 0

#4 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2008 - 10:34 PM

Tole je pa zanimivo. No če ima katera že kaj izkušenj s katerimi od teh dvojih tablet naj poroča:)
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#5 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 February 2008 - 10:55 AM

Mal sm pogledala po razičnih forumih in so uglavnem napisali, da jim ta Dermabion ni preveč pomagal. Konec koncov so to samo vitamini.

  • 0

#6 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 February 2008 - 11:14 AM

Evo sem našla še en dodatke za kožo...poleg tega je še za lase in nohte. Sliši se kar zanimivo smile.gif

Perfectil


  • 0

#7 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 11 February 2008 - 11:26 AM

Jaz imam zdaj Dermabion. Samo jih uporabljam šele nekaj dni tako da ne morem govoriti o nekih rezultatih. Sicer se mi v tem času ni noben novi mozolj pojavil samo ne vem če je zdaj to zaradi teh tablet ali česa drugega. Bom poročala ko bom uporabljla dalj časa.
Stanejo pa malo manj kot 4€ če katero zanima.
  • 0

#8 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2008 - 11:44 AM

Brokoli, a Algea ti ni pomagala? ermm.gif Meni je res ful. Ali pa nisem več v puberteti. biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#9 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 February 2008 - 11:57 AM

Jina, v kakem smislu se ti je pa izboljšala koža? Ker baje prej nis mela mozoljev, da bi ti pol zginl a ne tko k si mi pravla? Al se ti sam pojavl niso hmm.gif ?
No, pa pr alegi tud piše, da se lah pojavjo mozolji zarad čiščenja kože in men so se res pojavl, sam sm pa istočasno nehala s kt, tko da je itak lah od obojga mal.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#10 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 February 2008 - 12:52 PM

Jst bi ful mela kej tazga, ampak da bi blo tud za lase ... ne vem pa kok je to učinkovito. huh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#11 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2008 - 03:19 PM



Tak bi jaz rekla glede tega: za lepšo kožo je najboljš najprej najt kvalitetno nežno (po možnosti naravno) kozmetiko, spiti veliko vode, se zdravo in uravnoteženo prehranjevat (predvsem veliko sadja in zelenjave). Če ne bo nič od tega pripomoglo k izboljšanju, šele takrat so na vrsti zdravila in/ali raznovrstne tablete.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 February 2008 - 04:23 PM

Sem že pisala tole na forum ene parkrat, pa bom še enkrat - že ene 4 mesece jemljem FidiVal Retard in FidiBiotin - priporočata se v kombinaciji, za optimalno prehrano nohtov in las/lasišča. Odkar jih jemljem, nimam niti enega samega, samcatega scepljenega ali polomljenega lasu, nohte pa imam trde dobesedno kot beton, niti malo se ne plastijo ali lomijo in lahko imam poljubno dolge.

Je že res, da tudi drugače lepo negujem nohte in lase z raznimi preparati za 'zunanjo' nego, torej za lase kvalitetni regeneratorji in maske, pa za nohte razna olja, maže in utrjevalci, ampak to sem delala že prej kar nekaj let, pa vseeno nisem nikoli imela niti približno tako močnih nohtov in lasje so se mi še vseeno občasno cepili in lomili.

Se tudi strinjam z Matildo glede pitja zadostnih količin vode in zdrave prehrane, ampak to, da izbiraš zdrava živila, še ne pomeni, da tudi ješ uravnoteženo hrano, s tem pa ima pomoje dost folka težave - koliko beljakovin, koliko OH, katera so optimalno koristna živila, katero sadje/zelenjava vsebuje katere vitamine, itd. Tle potem dejansko lahko pomagajo takšna prehranska dopolnila, da se ni treba tako zafrkavat s tem in pač vzameš tisto tableto. Seveda to ne pomeni, da se lahko potem prehranjuješ s samim junk foodom in piješ zgolj sladke gazirane pijače in boš vseeno pokal od zdravja - ta prehranska dopolnila so samo pomagalo, torej en košček sestavljanke.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 11 February 2008 - 04:47 PM

No, te Fidival tablete sem tudi jaz kupila fantu, ker je mel probleme z izpadanjem in je že kar hitro opazil razliko, kljub temu, da jih zdaj jemlje mal več kot en mesec. Je rekel, da so že tko, ko jih pogleda in potipa boljši, močnejši. biggrin.gif Poleg tega uporablja tudi šampon proti izpadanju, tako da je vrjetno k boljšim lasem pripomoglo oboje.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#14 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 11 February 2008 - 04:47 PM

QUOTE(Jinadaze @ 11. 2. 2008 - 11:44) View Post

Brokoli, a Algea ti ni pomagala? ermm.gif Meni je res ful. Ali pa nisem več v puberteti. biggrin.gif

Ej sploh jih nisem pol kupla oops.gif . A si mela tut kkšne stranske učinke s temi algami? Joj če ti je pomagal, bi pa pol ful rada še jst jih sprobala cool.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#15 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 February 2008 - 05:19 PM

Kaj sem zdej na enem forumu prebrala, da je za lepšo kožo dobro laneno seme huh.gif . Ve kera kaj več o tem?
  • 0

#16 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 February 2008 - 05:56 PM

QUOTE(DiLeMa @ 11. 2. 2008 - 16:23) View Post
Sem že pisala tole na forum ene parkrat, pa bom še enkrat - že ene 4 mesece jemljem FidiVal Retard in FidiBiotin - priporočata se v kombinaciji, za optimalno prehrano nohtov in las/lasišča. Odkar jih jemljem, nimam niti enega samega, samcatega scepljenega ali polomljenega lasu, nohte pa imam trde dobesedno kot beton, niti malo se ne plastijo ali lomijo in lahko imam poljubno dolge.



Dilemćić, i kill you. laugh.gif V lekarni se dobi?

  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 February 2008 - 06:52 PM

Ja, pa oboje stanejo okrog 5€, torej skupaj 10€. FidiBiotin ima 40 mini tabletk, FidiVal Retard pa 30, na dan vzameš vsakega po eno tabletko (eno FidiVal Retard, eno FidiBiotin, istočasno). Treba je jemat vsaj dva meseca REDNO vsak dan, če hočeš konkretno izboljšanje. Omejitve jemanja pa ni, lahko tudi 10 let. Meni ful pomagajo in še ne mislim kmalu prenehat z jemanjem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 11 February 2008 - 07:02 PM

Te Fidival tablete majo tudi v Dm-ju.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#19 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 11 February 2008 - 07:29 PM

Pomagajo te FidiVal tut za kožo?
  • 0
Viens, reste ici!

#20 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2008 - 10:39 PM

Ana, Fidival so sam za lase, kolkr se jaz spomnim. Te sm tudi jaz mela ene 2x in so mi ble res fajn. Jemala sem jih ker so mi lasje izpadali in so mi te tablete res pomagale. Pa fajn mi je blo tudi to, ker nimajo nobenih konzervansov pa to.
Drugače pa ima tudi Natural Wealth ene tablete za lase in nohte(al če ne tudi za kožo)-vitamini. Pr njih je tudi fajn, ker majo kr naravne stvari.

Tale Dermabion me pa zanima tudi zato, ker piše, da naj bi bil tudi za suho kožo. Jaz mam sicer mešano, ampak me zdaj že nekaj časa mučijo suhi predeli na koži in luščenje, pa se nikakor ne morem znebit tega. Ne s kremami, pitjem dosti vode, maske, pilingi. Me zanima, če bi tole kaj pomagalo. Če bi pa še kak ogrc pomagalo odpravit pa tudi ne bi mela nič proti. smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users