Jump to content


Photo

Azijska kozmetika


  • Please log in to reply
149 replies to this topic

#41 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2015 - 03:27 PM

Naročila prijateljici, ki se trenutno nahaja v Pekingu, da mi prinese kaj od kozmetike, pa mi je kupila tole (nisem še dobila):

 

35.jpg300.JPG

 

415mI6l-2hL.jpgjavJAiOafyE.jpg

 

20150828115909729_025_RE.jpg

 

0003083_tay-da-chet-elizavecca-greentea-

 

:D


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#42 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 17 October 2015 - 10:03 AM

Maske podobne tem zadnjim sem enkrat imela... in so zakon.


  • 0

#43 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 17 October 2015 - 07:34 PM

Jaz sem pa sprobala tiste my hoin maske, tisto z aloe vero in je res fajn zadeva. Samo 3€ za eno je res kar veliko.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#44 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 October 2015 - 08:46 PM

Immortele zgornjo desno jaz uporabljam- hialuronska kislina, a ne? Sem si kupla na tajskem. Fajn je, ful napne.


  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#45 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 02 November 2015 - 06:27 PM

Tale Wonder Pore tonik je žal alkohol v plastenki.

 

Tri nadpovprečne kreme za oči (po sestavinah sodeč):

 

Naruko Narcissus Total Defense Eye Cream  (licorice)

Naruko Marjoram Lavender Eye Cream  (vitamin C, licorice, zeleni čaj)

Naruko Apple Seed Eye Concentrate  (niacinamide, vitamin E, retinol)


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#46 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82170 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 November 2015 - 06:35 PM

:w00t2:

Hvala!


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#47 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 02 November 2015 - 06:55 PM

NP! Jaz upam, da so sestavine prave :D Imajo še druge kreme za oči (ta prodajalec gor je uradni na ebayu in ima daleč najcenejše njihove stvari). Zelo dobre so tudi druge stvari, sploh liniji Apple Seed&Tranexamic Acid in Tea Tree.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#48 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 04 November 2015 - 12:00 PM

Toniki (ne najbolj prijazne cene):

 

Secret Key Rose Floral Softening Toner  (rožna voda, papaja, kumara...)

Secret Key Milk Brightening Toner  (mlečni proteini, zeleni čaj...)

Mizon Bulgarian Bulg Rose 90% Toner (90% rožne vode)

 

Innisfree Green Tea Fresh/Balancing/Moisture Skin (vsi imajo nad 80% ekstrakta zelenega čaja)


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#49 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2015 - 06:10 PM

Podgana, kakšne se ti pa zdijo Innisfree kreme iz linije z zelenim čajem? 

 

The green tea seed cream:

CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, CYCLOPENTASILOXANE, PROPANEDIOL, GLYCERIN, CYCLOHEXASILOXANE, PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE, BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, CAMELLIA SINENSIS SEED OIL, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, GLYCERYL POLYMETHACRYLATE, EPIGALLOCATECHIN GALLATE, OPUNTIA COCCINELLIF.ERA FRUIT EXTRACT, CITRUS UNSHIU PEEL EXTRACT, CAMELLIA JAPONICA LEAF EXTRACT, ORCHID EXTRACT, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) FRUIT EXTRACT, CITRUS PARADISI (GRAPEFRUIT) FRUIT EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT EXTRACT, CITRUS TANGERINA (TANGERINE) EXTRACT, TOCOPHERSOLAN, POLOXAMER 338, POLOXAMER 235, ETHOXYDIGLYCOL, BIOSACCHARIDE GUM-1, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, POLYSILICONE-11, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, GLYCERYL STEARATE, HYDROGENATED LECITHIN, CHOLESTEROL, CARBOMER, PEG-100 STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, GLYCERYL CAPRYLATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, KAOLIN, BUTYLENE GLYCOL, WATER, TROMETHAMINE, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE

 

The green tea seed deep cream:

CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT(55.86%), GLYCERIN, HYDROGENATED POLY(C6-14 OLEFIN), PROPANEDIOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, CYCLOPENTASILOXANE, CAMELLIA SINENSIS SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII(SHEA) BUTTER, GLYCERYL STEARATE, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSEDISTEARATE, CYCLOHEXASILOXANE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, CITRUS UNSHIU PEEL EXTRACT, OPUNTIA COCCINELLIFERA FRUIT EXTRACT, ORCHID EXTRACT, CAMELLIA JAPONICA LEAF EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT EXTRACT, CITRUS PARADISI (GRAPEFRUIT) FRUIT EXTRACT, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) FRUIT EXTRACT, CITRUS TANGERINA (TANGERINE) EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, WATER, KAOLIN, TOCOPHERSOLAN, GLYCERYL CAPRYLATE, POLOXAMER 235, POLOXAMER 338, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, EPIGALLOCATECHIN GALLATE, PEG-100 STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, ETHOXYDIGLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, POTASSIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE

 

Green tea fresh cream (za mastno kožo):

The Green Tea Extract (84.2%), Propanediol, Glycerin, Tangerine Peel Extract, Prickly Pear Extract, Orchid Extract, Camellia Leaf Extract, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Extract, Citrus Aurantium Bergamia Extract, Grapefruit Extract, Orange Extract, Tangerine Extract, Tromethamine, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Water, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol, Fragrance

 

Green tea balancing cream (za mešano kožo):

The Green Tea Extract (69.5%), Propanediol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Cetyl Ethylhexanoate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Cyclohexasiloxane, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Orchid Extract, Cocoa Seed Butter, Camellia Leaf Extract, Prickly Pear Extract, Tangerine Peel Extract, Tangerine Extract, Orange Extract, Grapefruit Extract, Citrus Aurantium Bergamia Extract, Shea Butter, Betaine, C12-20 Alkyl Glucoside, C14-22 Alcohol, Glyceryl Stearate, Lauric Acid, Myristic Acid, Behenyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Stearic Acid, Arachidyl Glucoside, Arachidyl Alcohol, Palmitic Acid, PPG-5-Laureth-5, Hydrogenated Polydecene, Carbomer, Tromethamine, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Fragrance

 

Green tea moisture cream (za suho kožo):

The green Tea Extract (57.4%), Propanediol, Mango Seed Butter, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cyclopentasiloxane, Camellia Leaf Extract, Prickly Pear Extract, Orchid Extract, Tangerine Peel Extract, Citrus Aurantium Bergamia Extract, Grapefruit Extract, Orange Extract, Tangerine Extract, Stearic Acid, Cyclohexasiloxane, Palmitic Acid, Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Fragrance


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#50 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 04 November 2015 - 07:14 PM

Full so si podobne. Še najbolj všeč mi je fresh (sem jo tudi sama že gledala), ker ima manj brezveznih sestavin. Deep, Moisture in Balancing bi lahko bile komedogene. Po prebranih mnenjih o tej liniji, imam občutek, da je vse približno isto. Ja, konsistenca je pri vsaki stvari drugačna, ampak poleg visokega procenta zelenega čaja, nič drugega ne izstopa. Jaz mislim, da več kot enega produkta iz te linije ni smiselno kupovati. 


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#51 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2015 - 09:32 PM

Hvala ti! :)


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#52 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 November 2015 - 12:59 PM

Prejle sem dobila Naruko Marjoram Lavender Eye Cream. Ful nežno diši, tekstura je pa kremasta, ni lahka kot serum. Lepo se vpije, čez sem dala še spf in ni bilo nobenih svaljkov. Zdele za zimo bo prav fajn hranljiva.


  • 0

#53 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 25 November 2015 - 09:05 AM

^^ Super!

 

Lahek oljnat serum za zadnji korak v negi: Goodal Waterest Lasting Water Oil

 

210_shop2_827123.jpg

 

Ingredients: Water, Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Bifida Ferment Lysate, Raffinose, Betaine, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Piper Methysticum Leaf/Root/Stem Extract, Phenllinus Linteus Extract, Arctium Lappa Root Extract, Portulaca Oleracea Extract, Pueraria Thunberguaba Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Paeonia Lactiflora Root Extract, Cnidium Officinale Root Extract, Monascus Extract, Soluable Collagen, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate, Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil, Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Geranium Maculatum Oil, Eugenia Caryophyilus (Clove) Leaf Oil, Rose Damascena Flower Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Camellia Sinesis Seed Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Argania Spinosa Kernal Oil, Olea Europea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, 1,2-Hexanediol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimenthyl Silane, Cellulose Gum, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Tromethamine, Glyceryl Polymethacrylate, Xanthan Gum, Adenosine, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Dipotassium Glycyrrhizate, Caprylic/Capric triglyceride, Folic Acid, Ceramide 3, Cholesterol, Acetic Acid, Lactic Acid, Palmitoyl Pentapeptide-4, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate 

 

6-pre-treatment.jpg?resize=300%2C2678-post-treatment.jpg?resize=256%2C300


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#54 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 28 November 2015 - 07:08 PM

http://www.buzzfeed....gxbN#.wc3PqZ7YD

Happy shopping!


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#55 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 30 November 2015 - 09:17 PM

Probala sem tester te kreme. Meni ni preveč všeč, ker se mi zdi težka in pusti film na koži. Je ne bi kupila.

 

Danes sem dobila Innisfree serum z zelenim čajem. :) Zraven pa so mi poslali še 3 testerje:

 

PTM1013.jpg

 

pnMVWav6Mvc.jpg

 

etude-house_collagen-moistfull-cream-e14


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#56 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 05 December 2015 - 08:17 AM

Moje nove pridobitve:

 

innisfree-its-real-squeeze-mask-aloe.jpg

 

IMG_4020+new-horz.jpg

 

asdhjk.jpg (2. iz leve) 

 

nature_430_light-500x500.jpg_250x250_35936_w_250xh_250xfar_C.jpgtumblr_nyocc44TCp1qztqano1_500.jpg

 

SAM_2954.JPG


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#57 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 07 December 2015 - 10:09 PM

Tale Innsifree serum z zelenim čajem v kombinaciji z HL se mi zdi da super vpliva na mojo kožo. Bom ga kar nabavila ob priliki. Zdaj rabim edino še eno pametno kremo in nekaj z SPF. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#58 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 08 December 2015 - 03:01 PM

Ne znam si razjasnit kaj je HL?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#59 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 08 December 2015 - 03:23 PM

Hada Labo ;)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#60 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 08 December 2015 - 06:10 PM

Meni je Innisfree serum z zelenim čajem všeč. Zvečer ga uporabim po PC AHA gelu in pred kremo, zjutraj pa pod kremo. Poleti bi mi bil po moje tudi brez kreme dovolj. Kremo s spf moram tudi jaz še nabaviti. Bom še malo stestirala Biore watery essence in upam, da mi bo kul.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users