Jump to content


Photo

Proizvodi, ki so vas res razočarali


  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#221 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2006 - 03:04 PM

To je itak samo za očesni make-up dol spravljat, jaz se niti slučajno s temi blazinicami ne mažem po celi faci ... no way. So mi pa za oči super, ker v trenutku odstranijo vse in so nežne. Res je, da pustijo masten film, ki pa se ga brez problema umije dol z gelom.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#222 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 June 2006 - 03:25 PM

kok sm blond biggrin.gif aaaaaaaaaa hhhhhh aaaaaaaaaa hhhh aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jz sm se po celi faci biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#223 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 June 2006 - 04:06 PM

Jst sem jih tud neki cajta nazaj uporabljala in so mi ble res fajn. So pa res premastne za celo faco biggrin.gif biggrin.gif :laughing6: :laughing6:
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#224 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 June 2006 - 04:11 PM

depilacijski trakovi veet - so mi kožo dol potegnili dlak pa ne ermm.gif
  • 0

#225 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2006 - 04:14 PM

Jaz jih pa obožujem ... one temno rjave, ki nimajo voska, ampak neko sladkorno 'kašo' ki se jo da z vodo lepo dol sprat, brez oljnih robčkov. To so edini trakovi, ki mi kože nič ne razdražijo in potegnejo dol vse dlake. Jih ne menjam več.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#226 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 June 2006 - 04:20 PM

QUOTE(DiLeMa)
Jaz jih pa obožujem ... one temno rjave, ki nimajo voska, ampak neko sladkorno 'kašo' ki se jo da z vodo lepo dol sprat, brez oljnih robčkov. To so edini trakovi, ki mi kože nič ne razdražijo in potegnejo dol vse dlake. Jih ne menjam več.

jz tud ne wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#227 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 28 June 2006 - 09:02 PM

Jejhata, zadnič sem si kupila Nivea masko za obraz za čiščenje kože. V trgovini nisem pogledala sestavin, sem pa jih zato doma. Na 2. mestu ma alkohol, zdaj sem si jo nanesla in me peče ko sam vrag evil.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#228 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 28 June 2006 - 09:37 PM

QUOTE(Kalypso)
depilacijski trakovi veet - so mi kožo dol potegnili dlak pa ne ermm.gif

jz sm si učeri z tistimi za vse vrste kože :arrow: porazno, voska je pol ostal na koži, šlo je pa ene 5 kocin dol rolleyes.gif
  • 0

#229 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 07 August 2006 - 06:22 PM

Lushev ultra bland
IPB Image

Zadeva je čudne konsistence, preveč mastna, pudra ne odstrani. Kar nekaj, kot da bi se s kikirikijevim maslom mazal po faci.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#230 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 August 2006 - 09:51 PM

Šampon Fitoval za krepitev las (tisti v rdeči pakungi).
Šampon se mi ob nanosu neverjetno težko speni, prav tako imam občutek, da ga nikakor ne morem porazdelit po lasišču. Ob izpiranju se mi vedno zdi, da ga nisem dovolj dobro izprala, tudi če se s tem ubadam več kot 5 minut.
Lasje po sušenju nimajo nikakršnega leska, zdijo se motni in brez volumna. Pa še zmastijo se mi neverjetno hitro. Pač ni zame.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#231 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 25 August 2006 - 06:31 AM

meni ta šampon tudi ni odgovarjal. sem celo prhljaj dobla po njem ermm.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#232 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 August 2006 - 03:26 PM

.
Zaj sem še enkrat dala šanso onemu šamponu iz perlaste linije in kakšna je to grozota. Lasje sem mela resnično nikakve, totalno, ampak res spet totalno suhe, trde. Pa spet se po nekaj sekundah ni več popolnoma nič penil..... nakar sem nanesla res ful maske..... pustila cca. pol ure in sprala in lasje še skos niso bili takšni, kot bi mogli biti. Komaj sem jih razčesala..... da ne omenjam, koliko las mi je odpadlo ob tem početju..... šampon sem vrgla v smeti. Bljak!!!
Ultra Beauty - oreh & breskev 4ever!!! biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#233 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 25 August 2006 - 03:36 PM

QUOTE(Kalypso)
depilacijski trakovi veet - so mi kožo dol potegnili dlak pa ne ermm.gif


pr men je blo tut tko..čeprou sm se mogla fajn namučt da mi je dlake tut popull, sam kašna je bla koža...katastrofa mene je nasledn dan skor kap k sm vidla da sm cela lisasta nekje temnejša koža nekje svetlejša ker mi jo je tok dol potegnl evil.gif evil.gif
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#234 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 August 2006 - 03:07 PM

ArtDeco Eyeshadow Base - brezveze

Kupila sem si podlago za senčila, ker sem, se odločila prenehat uporabljat pudre v kamnu (izsušujejo mojo že tako suho kožo) in sem potrebovala kvalitetno nadomestilo za utrjevanje očesnega MUja.
Torej presenetilo me je, da je reč kremasta, sem pričakovala kaj v trdnem stanju, kože ne obarva in se je na njej niti ne čuti. Čez sem nanesla nekaj senčila in maskaro. Po parih urah se je senčka fino odtisnila nad zgornjo veko, tudi ob kotičkih očes je bila malo zapacana, kar se mi prej ob uporabi pudra še ni zgodilo. Razen če bi si Base morala namazat po celotni veki in nad njo? Ravno temu cementiranju kože sem se z nakupom Base-a poskušala izognit.
Bo šlo nekomu v dar zgleda...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#235 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 26 August 2006 - 08:16 PM

crna jaz si zmeraj ad base namažem po celi veki, počakam nekaj sekund, da se malo osuši in gor namažem senčko, jaz nimam pol nobenih problemov s pacanjem ali čem podobnim. Ne obupaj še, sprobaj jo še, meni je odlična zadevica, sploh za kake senčke, ki so slabše kvalitete...
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#236 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 August 2006 - 08:28 PM

Mene je razočaralo Afrodita orehovo olje za temne lase. Če ga nanesem na suhe lase pred pranjem, jih sicer zadovoljivo nahrani, ko pa ga nanašam na vlažne lase po pranju, pa je katastrofa. Čeprav sem nanesla dobesedno eno kapljico in še to samo na spodnjo polovico las, sem imela lase tako zmaščene, da je to nekaj nenormalnega. Ko sem si jih sušila, mi ni bilo jasno, kako so lahko po 15ih minutah sušenja s ful vročim zrakom še kr precej mokri ... potem mi je pa potegnilo, da niso mokri, ampak da so tako zelo mastni, kot da bi jih polila z oljem in sem jih morala it še enkrat oprat. rolleyes.gif Torej nikoli več, razen na suhe lase pred pranjem, pa še to minimalno, ker se ga zelo težko spere (veliko težje kot recimo olivno olje, ampak je to logično, ker ta Afroditina zadeva vsebuje večinski delež mineralnega olja).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#237 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 August 2006 - 09:08 PM

Chandra: ok, bom poskusila. Na tvojo željo. wink.gif

Dilema: Jaz imam isto olje, pa mi ful ne zmasti las. Si pa nakapam kake tri kapljice in razmažem med dlanmi. Potem potegnem čez lase (spodnja tretjina) in še malo, pazljivo po konicah. Če kaj ostane na dlaneh obrišem.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#238

  • Guests

Posted 26 August 2006 - 11:29 PM

Jaz to orehovo olje nanašam vedno na že suhe (dobro posušene) lase in mi jih ne zmasti. Dam pa res eno do dve kapljici na dlani, dobro razmažem vse skupaj že na rokah in potem nanesem na lase. Je pa res, da imam skodrane, tako da morda zato pri meni deluje drugače.

Se pa spomnim, da sem ga enkrat nanesla na še vlažne lase in so bili res tako mastni, da so šli na ponovno pranje. biggrin.gif

Skratka, jaz sem zadovoljna z njim, nimam pripomb. wink.gif
  • 0

#239 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 August 2006 - 11:26 AM

QUOTE(crna)
ArtDeco Eyeshadow Base - brezveze

Kupila sem si podlago za senčila, ker sem, se odločila prenehat uporabljat pudre v kamnu (izsušujejo mojo že tako suho kožo) in sem potrebovala kvalitetno nadomestilo za utrjevanje očesnega MUja.  
Torej presenetilo me je, da je reč kremasta, sem pričakovala kaj v trdnem stanju, kože ne obarva in se je na njej niti ne čuti. Čez sem nanesla nekaj senčila in maskaro. Po parih urah se je senčka fino odtisnila nad zgornjo veko, tudi ob kotičkih očes je bila malo zapacana, kar se mi prej ob uporabi pudra še ni zgodilo. Razen če bi si Base morala namazat po celotni veki in nad njo? Ravno temu cementiranju kože sem se z nakupom Base-a poskušala izognit.
Bo šlo nekomu v dar zgleda...

Hm, meni je pa to a must have izdelek in mi je vsaka senčka v kombinaciji s tem izdelkom number one! Jaz si reč namažem po celotni veki oz. vsepovsod tam, kjer mislim nanesti senčko. Počakam malo, da se posuši (ne do konca) in nanesem in so senčke obstojne v neskončnost. Pa pazi, da boš nanesla čisto na tanko.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#240 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 August 2006 - 12:41 PM

Mi je že Chandra zgoraj svetovala, naj namažem po celi veki, tja do obrvi, če malce pretiravam. Jaz sem tanek sloj namazala samo po vekah, tam pač kjer sem imela nekaj senčila, saj tisto je v redu zdržalo, samo sem imela tisti polmesečasti odtis nad veko, če veš kaj mislim. Bo sledil še en pripis, ko ga ponovno sprobam.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users