Jump to content


Photo

Gel / pena za umivanje obraza


  • Please log in to reply
922 replies to this topic

#761 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 November 2015 - 05:53 PM

Eh, ta znak NEW je gor že mesece. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#762 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22348 posts
  • Gender:Female

Posted 11 November 2015 - 05:57 PM

Resno? Jaz sem prvič videla. Zato sem bila tudi sigurna, da je nekaj novega, ker sem na polici videla skupaj tube s tem znakom in brez. :D


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#763 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 November 2015 - 06:49 PM

Jp. Sem se pa zmotila, v DM-u je dobil, v Müllerju ga še vedno nimajo.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#764 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16484 posts
  • Gender:Male

Posted 12 November 2015 - 11:53 AM

Res gre iz prodaje. Essence potrdil.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#765 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22348 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2016 - 06:55 PM

Podgana, ti si imela enkrat od Now foods gel za umivanje, z vitaminom C in medom, če se ne motim. Kako se ti je zdel?

 

Jaz imam sicer še 2 tubi Essence gela na zalogi, ampak razmišljam, da bi si še kar kakšno nabavila, dokler se še dobi. :D


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#766 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16484 posts
  • Gender:Male

Posted 23 January 2016 - 07:06 PM

Jaz jih imam ene 8  :ph34r:

Vonj mi je začel presedati pa ni se mi zdel tako nežen kot Essence. 


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#767 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 24 January 2016 - 01:01 PM

Kako se pa tisto cistilno olje imenuje, ki si ga nedolgo nazaj hvalila, Podgana?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#768 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 24 January 2016 - 03:47 PM

Matilda, mislim, da je tole.

 

102081825001_1l.jpg


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#769 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16484 posts
  • Gender:Male

Posted 24 January 2016 - 05:13 PM

Ta, ja. Sicer je teh čistilnih olj ogromno, ampak ta je ugoden in na osnovi mineralnega olja (manj možnosti, da bi mašil). Se ne spere popolnoma z vodo, s toplo malo bolj, zato je treba sprati s čistilnim gelom. Se pa z dvojnim čiščenjem čisto izogneš kakšnim mehanskim poškodbam od drgnjenja. Naredi fuuuull mehko kožo. Lahko se ga pusti gor dlje, da še bolj zmehča umazanijo. Med bol priljubljenimi sta še Illi (mineralni) in Banila Co.

Ni je čez dobro in nežno očiščeno kožo :)


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#770 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 25 January 2016 - 01:10 AM

To je potem recimo namesto mleka za čiščenje MU? Dvojno čiščenje mi ni glih povšeči, ampak mogoče pa vseeno probam enkrat... :)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#771 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16484 posts
  • Gender:Male

Posted 25 January 2016 - 09:21 AM

Ja, namesto mleka, micelarnih, odstranjevalcev ocesnega mu, vse gre dol. Saj mleko tudi speres in je to tudi dvojno ciscenje (to je v bistvu tako oljnato, da bi prej temu rekla masaza z oljem). Jaz sem prej 15 let uporabljala mleko in lahko recem, da v sanjah ne grem vec na to. Pravo razodetje. Prej me je vedno pekla koza po ciscenju. Zato vedno govorim naj ima cistilo nizek pH, da ga znizas kozi ze med ciscenjem, ko ji unicis mastno kisli plasc in ni nobenih problemov vec s pekoco, rdeco, suho in razdrazeno kozo. Eni grejo tako dalec, da ne uporabljajo nobenega proizvoda s pH nad 6. Da koza potem sploh nobenega dela nima :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#772 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 January 2016 - 10:27 AM

Balea ima dobro in ugodno čistilno olje (2,60eur) pa še brez mineralnih olj. 

 

balea-reinigungs--l5.jpg


  • 0

#773 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 January 2016 - 10:31 AM

Meni pa mineralna masijo. Dovolj zoprno mi je ze odstranjevanje WP ocesnega MU z oljnim odstranjevalcem, me kar malo skomina. :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#774 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 25 January 2016 - 06:25 PM

Jaz si pa predstavljam, da je za kakšno izsušeno povhrnjico/suho kožo tako čistilo super, pa če potem ščistiš še z gelom vse, ti nima kaj mašit pomojem, saj ne ostaja na koži...


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#775 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22348 posts
  • Gender:Female

Posted 25 January 2016 - 06:45 PM

Jaz še nikoli nisem imela čistila za obraz v obliki olja, tako da me prav zanima. Bom naslednjič tega azijskega nabavila.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#776 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16484 posts
  • Gender:Male

Posted 25 January 2016 - 07:05 PM

Mineralno olje je kao hipoalergeno in nekomedogeno, ampak meni tudi maši (če bi ga gor pustila). Samo čiščenje z oljnim čistilom pa pomojem večina ljudi ne bi prenesla. Jaz imam sicer ekstra mastno kožo, ampak je stanje 100x boljše odkar sem preklopila na azijsko kozmetiko in nego.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#777 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 05 September 2016 - 02:53 PM

Danes sem v Dm-u in Mullerju iskala Essence My skin gel za obraz in ga nisem nikjer našla...  :hmm:


  • 0

#778 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 September 2016 - 02:59 PM

Sel je iz prodaje. Poglej Tus drogerije, tam zahaja manj ljudi in je mogoce ostal na kaki polici.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#779 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 05 September 2016 - 03:05 PM

Ojoj, a res? Pa kako...ali niso pred časom samo spremenili sestavine in ga celo predstavili kot novega?  :verymad:


  • 0

#780 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 05 September 2016 - 03:43 PM

Jaz sem tudi mislila, da je bila samo menjava embalaže.  :hmm:


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users