Jump to content


Photo

Kreme za samoporjavitev


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 March 2005 - 10:26 PM

Tole pišem v imenu svoje kolegice, ki je deležna zelo bele polti (no ja, tudi sama sem bolj med aristokratsko belino, but I like it biggrin.gif ). In sva se zadnjič pogovarjali malo o teh samoporjavitvenih kremah... katere so dobre, katere ne. Jaz ji nisem vedla nič uporabnega svetovati, ker z njimi nimam izkušenj. Ona pravi, da solarijev ne mara, na soncu tudi ne mara biti, rada bi pa imela, sploh poleti, malo temnejšo polt. Neke kreme je uporabljala, najbolj bila zadovoljna z Vichy-jem, vendar so pri vseh kremah čez čas ratali fleki in taka čudna barva.
In zdaj jaz vas sprašujem, če imate s katero dobre izkušnje, katere tovrstne kreme so resnično kvalitetne... uporabnice bi vedle najbolj povedati... ker ponavadi tiste 'svetovalke' v trgovinah prehvalijo določen artikel na vse pretege, samo, da bi prodale. Te kreme pa so kar visokih cen in se splača prej malo pozanimati.

Mislim, da bo ta tema uporabna še za kakšno punco.

Hvala. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 28 March 2005 - 07:12 AM

lep pozdrav!

tud js zadnje čase hodim po trgovinah in iščem kakšno primerno kremo za samoporjavitev-tud js nočem v solarij hodet ermm.gif
zato bi bila zelo vesela kakšnega namiga.
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#3 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 28 March 2005 - 09:01 AM

zelo v redu so izdelki od avona in od ambre solaire. drugače pa obstajajo saloni, kjer imajo posebno napravico s katero te prešpricajo in se čez okoli 5 ur zelo rjav. zadeva je zelo uporabna in poceni. jz sm jo sprobala in je res dobr. fajn je pa da ko greš prvič, da prideš čez ene tri štiri dni spet potem maš pa deset dni mir.ko pa opaziš da se barva že spira, greš pa spet al pa si narediš celoten piling telesa in to je to. za celo telo stane 5000sit, za obraz z dekoltejem 1500sit in do pasu 3000sit. to izvajajo v salonu Metropolis v Kamniku. :sunny:
  • 0
lp, Martina

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 March 2005 - 04:45 PM

Jaz sem imela od IsaDore in mi je v redu. To je ta:

IPB Image


Fajn mi je ker nisi flekast, barvo dobiš postopoma, naravno barvo, zato je fajn tudi za zelo belo kožo. Prej naj si naredi peeling, dobro naj navlaži kožo z vlažilno kremo, naslednji dan pa naj si nanese samotonirno kremo. Pazi naj pri nanosu na komolcih


LP N[/url]
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 March 2005 - 05:27 PM

Hvala, Nadi (in tudi ostalim). Koliko pa kaj stane ta krema?
Ja, pri komolcih in kolenih in to treba bit previden in manj nanest... ena moja sošolka si je enkrat prav lepo okrasila komolce in kolena, ker ni bla previdna in ni vedla... biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 March 2005 - 05:30 PM

Hej

tko sem se jaz okrasila z Niveo, pa še stran ni šlo. Veš kako sem bila nesrečna, pa flekasta. Dlani sem imela bele, zgorjo stran roke pa čist čokoladno biggrin.gif

LP N
  • 0

#7 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 28 March 2005 - 06:16 PM

Te kreme so zelo...Full morš pazit. Moja kolegica je bila tako flekasta in oranžna...Kot korenček je zgledala smile.gif zato me je mal strah to uporabljat. Pa kaj solarij je res tolk slab?
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#8 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 March 2005 - 06:21 PM

Ne, ni škodljiv, v mejah normale. Jaz si tudi privoščim sončenje, pred morje, ker je to ena izmed priprav kože na sončenje, pa še možnost za alergijo je manjša. Je pa res, da se prvih 5 obiskov v solariju sončim samo po 5 minut, potem pa počasi povečujem čas sončenja.

LP N
  • 0

#9 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 28 March 2005 - 06:33 PM

meni se se vedno naravno zdi najbolse...saj zakaj pa gres na morje-po mau farbe ane biggrin.gif
  • 0

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 March 2005 - 06:37 PM

Ja res je, smao jaz ne grem v solarij po barvo. Res ne laugh.gif Ker se sončim samo po 5 minut sem še vedno bela, samo melamin spodbudim. Tako se izognem alergij.

LP N
  • 0

#11 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 28 March 2005 - 09:32 PM

QUOTE(sunflower)
zelo v redu so izdelki od avona in od ambre solaire. drugače pa obstajajo saloni, kjer imajo posebno napravico s katero te prešpricajo in se čez okoli 5 ur zelo rjav. zadeva je zelo uporabna in poceni. jz sm jo sprobala in je res dobr. fajn je pa da ko greš prvič, da prideš čez ene tri štiri dni spet potem maš pa deset dni mir.ko pa opaziš da se barva že spira, greš pa spet al pa si narediš celoten piling telesa in to je to. za celo telo stane 5000sit, za obraz z dekoltejem 1500sit in do pasu 3000sit. to izvajajo v salonu Metropolis v Kamniku. :sunny:


:blob3: tocn tko tud jest hodim v Metropolis in sem zelo zadovolna...Tej zadevi se rece SU-DO z spricanjem...
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#12 marjetica

marjetica

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 29 March 2005 - 02:29 PM

kako se imenuje samoporjavitvena krema od Avona? ali obstaja samo ena ali jih je vec?
  • 0

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 March 2005 - 02:32 PM

Jaz sem jih sprobala že več, pa mi je tudi najboljša tista od Avona.

Drugače pa na embalaži piše Avon Be Bronze Self Tanning Lotion (jaz imam medium/dark).

Je pa res treba pazit, da se krema nanese v zelo tankem sloju in da se temeljito vtre v kožo, treba je skrbno zabrisat robove pa to ... rolleyes.gif
  • 0

#14 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 29 March 2005 - 02:34 PM

Jaz pa teh krem full ne maram,ker sem vsa flekasta potem. rolleyes.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#15 marjetica

marjetica

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 29 March 2005 - 02:38 PM

bom si kupla tisto od Avona. doma imam sicer eno od niveje(sprej) in sans soucis-ja (ne vem ce je prav napisano), vendar sta pol leta cez rok uporabe in jih ne upam uporabljati.
  • 0

#16 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 29 March 2005 - 05:27 PM

Jaz uporabljam Collistarjevo kremo za samoporjavitev in sem zadovoljna. Pred uporabo je treba obvezno narediti peeling, pa tudi ko se začne izpirati. Potem nisi flekast...
Res pa si lahko po nekaterih kremah oranžast. To je odvisno od lastnega pigmenta, malo pa tudi od kreme. Zato je najbolje, da novo kremo preizkusiš najprej samo na bolj skritem predelu.

Ali katera ve tudi za kak salon v Mariboru, kjer imajo to tehniko "špricanja"?

LP J
  • 0

#17 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 29 March 2005 - 07:08 PM

mislim da se to tud pri vas nekje dela, bom se točno pozanimala. :wave:
  • 0

#18 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 March 2005 - 08:45 PM

QUOTE(marjetica)
bom si kupla tisto od Avona. doma imam sicer eno od niveje(sprej) in sans soucis-ja (ne vem ce je prav napisano), vendar sta pol leta cez rok uporabe in jih ne upam uporabljati.



Raje jih ne uporabljal če so čez rok... Se ne splača riskirta s kakšno alergijo.

LP N
  • 0

#19 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 March 2005 - 08:47 PM

QUOTE(sunflower)
zelo v redu so izdelki od avona in od ambre solaire. drugače pa obstajajo saloni, kjer imajo posebno napravico s katero te prešpricajo in se čez okoli 5 ur zelo rjav. zadeva je zelo uporabna in poceni. jz sm jo sprobala in je res dobr. fajn je pa da ko greš prvič, da prideš čez ene tri štiri dni spet potem maš pa deset dni mir.ko pa opaziš da se barva že spira, greš pa spet al pa si narediš celoten piling telesa in to je to. za celo telo stane 5000sit, za obraz z dekoltejem 1500sit in do pasu 3000sit. to izvajajo v salonu Metropolis v Kamniku. :sunny:


A si kej flekast? Pred leti mi je kolegica razlagala, da je bila v Panterju v LJ na tem špricanju in je bila vsa flekasta, ker so bili curki zamašeni, na določenih mestih pa prevč močni ermm.gif

LP N
  • 0

#20 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 29 March 2005 - 09:22 PM

jest sem vcasih delala v Panterju in ne vem da bi kdaj imeli to spricanje...Jest nisem bila nikoli ampak res nikoli nic flekasta ko sem se pospricala...sicer ne vem ce se kje to izvajajo razn v Metropolisu...
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users