Jump to content


Photo

Nega nog


  • Please log in to reply
591 replies to this topic

#561 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 July 2019 - 03:22 PM

No jst sm pa ful zadovoljna, tako si ne bi trde kože nikol sama zrihtala, pa nohtov spolirala in očistila kožice, nalakirala mi je tud lepo, tko da ajde, naj bo.
  • 0

#562 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 11 November 2020 - 06:53 PM

Ima kdo izkušnje s suhim krtačenjem?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#563 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 November 2020 - 09:46 PM

Jaz. Pozimi to delam, ko imam suho kožo in je kar veliko "prahu", ko očistim. Koža je bolj gladka, kakšnih drugih učinkov pa nisem opazila.

Kupila sem pa tole krtačo na iHerb 

https://www.iherb.co...h-1-Brush/72108

 

Je ful poceni in kvalitetna, imam jo že tretje leto, ni iz živalskih kocin, lahko se čisti in ni pregroba. Priporočam. Tiste iz DM z ročajem mi niso všeč.


  • 0

#564 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 11 November 2020 - 10:21 PM

Hvala za deljenje izkušnje. Škoda, ker je krtača trenutno out of stock.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#565 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 November 2020 - 10:22 PM

O, pa res. Nisem videla.


  • 0

#566 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2020 - 06:06 PM

Sem dobila tole krtačo in mi je zaenkrat ful všeč, hvala za priporočilo. Kako pogosto pa se krtačiš, vsak dan?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#567 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 December 2020 - 06:13 PM

OOO kok kul! Ja, pozimi sem kar skoraj vsak dan oz. zelo pogosto, ker sem imela ful suho kožo in me je ful srbela. S tem krtačenjem me je vsaj nehal srbet, potem sem se pa še namazala z losjonom. Zdej trenutno se ne krtačim, ker ni potrebe.


  • 0

#568 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 27 April 2021 - 09:00 PM

Po desetletjih iskanja kreme, ki bi mi pomagala pri prepecevanju trde koze sem koncno nasla.
Vsak vecer uporabim dm 10%urea kremo za stopala in kremo kerasal(po priporocilu dr. Dray, narocila na ameriskem amazonu, s postnino stane 25€). Koncno!
Na petah nimam vec tezav, na enem od palcev obvladujem, na enem pa na priblizno 2 meseca zdrgnem odmrlo kozo stran. Ampak ni nic hujsega.
Minus je to, da moram biti res dosledna.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#569 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 27 April 2021 - 09:05 PM

Pa DMova pila za 1,5€ je tudi zelo ucinkovita. Jaz jo uporabljam v kombinaciji s to DMovo kremo.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#570 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 27 April 2021 - 09:19 PM

Tudi jaz, jo imam ze leta.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#571 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 April 2021 - 09:25 PM

A res, hvala za nasvet. Jaz imam tisto iz BTC-ja, o kateri je bilo govora pred leti in mi je zakon. Bom pa kmalu začela mazat s Chemistry brand, me zanima kako bo.


  • 0

#572 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2021 - 07:23 AM

Meni je bila od Chemistry brand cisto brez veze.

Kateri iz BTC-ja?


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#573 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2021 - 08:11 AM

Meni so na pedikuri svetovali predvsem doslednost....Kreme so potem samo še detajli.


  • 0

#574 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2021 - 09:15 AM

Meni je lani proti trdi koži zelo pomagala Gehwol Hornhaut krema. Sem bila ful presenečena, da je dejansko delovala.
Imam pa sicer še Gehwol Lipidro kremo. Pa tole pilo iz DM. Zdaj imam spet bolj Bogo stanje, ker jaz pozimi nisem pridna glede nege.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#575 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 28 April 2021 - 10:15 AM

Vsak vecer uporabim dm 10%urea kremo za stopala in kremo kerasal(po priporocilu dr. Dray, narocila na ameriskem amazonu, s postnino stane 25€). Koncno!


Frčica a lahko link do kerasal kreme prosim? Najprej uporabiš baleo in potem čez še tole kerasal?
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#576 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2021 - 10:24 AM

https://www.amazon.c...00DYOJ6TU&psc=1

 

Ja, najprej baleo,potem to.

Nisme plačala carine, je bilo s poštnino 24 dolarjev. Trajalo je skoraj 2 meseca, da sem jo dobila.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#577 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 April 2021 - 05:09 PM

Meni je bila od Chemistry brand cisto brez veze.

Kateri iz BTC-ja?

 

Joj, pa tako je draga. Mogoče bo pa to moja IT krema (haha, ja valda).

 

Frči, pila je Akileine

https://www.moja-lek...travmatska-pila

 

Jaz sem jo pred leti kupila v enem salonu v Hali A v BTCju, vhod nasptori tržnice, potem pa nekje blizu vhoda desno gor v medetažo (ali je to 1. nadstropje?). Ne vem pa če je še tam, sem bila menda takrat zadnjič tam. Je pa na tem linku ceneje, jaz sem jo kupila za 14€. Sem ful zadovoljna z njo.


  • 0

#578 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2021 - 06:16 PM

Mogoce bo pa tebi ok ta krema.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#579 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 04 October 2021 - 06:50 PM

Med zadnjima dvema prstoma na nogi sem opazila da se mi lusci koza. Itak mi je prva misel in panika:glivice.
Pa ravno sem si mislila namocit noge, da zdrgnem pete. Sklepam da to ni najbolj pametno trenutno?
Kaj pomaga? Doma nimam drugega kot Canesten, bi slo za prvo silo? 😅
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#580 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 04 October 2021 - 07:39 PM

Jaz bi noge namakala v okisano vodo ;)
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users