Jump to content


Photo

Novosti pri parfumih


  • Please log in to reply
702 replies to this topic

#21 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 February 2007 - 01:23 PM

Jaz sem včeraj šla v Muller, sem hotla kupit tanovo Escado, in je že ni več ej, zmankalo. V par dneh so vse pokupli, to ni res rolleyes.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#22 juhca

juhca

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts

Posted 14 February 2007 - 02:08 PM

Novo Escado se da dobiti v Domžalah - Mercator center.
Bolj kot ta mi diši ta nov od Boss.
  • 0

#23 @

@

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 162 posts
  • Location:na oblaku

Posted 14 February 2007 - 04:31 PM

QUOTE(Sarah @ 13. 2. 2007 - 13:23) View Post

Jaz sem včeraj šla v Muller, sem hotla kupit tanovo Escado, in je že ni več ej, zmankalo. V par dneh so vse pokupli, to ni res rolleyes.gif



Jaz sem bila danes pa so jih imeli polno.
  • 0
Mirrors on the ceiling,
The pink champagne on ice
And she said we are all just prisoners here, of our own device

#24 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 February 2007 - 04:38 PM

V Muellerju so rekla, da jo bodo imeli dokler bo zaloga in če jo takole vmes zmanjka še ne pomeni, da je ni več.

Zanima pa me ali prav v Mercatoru v Domžalah ali v kakšni drogeriji oz prfumeriji tam?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#25 juhca

juhca

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts

Posted 14 February 2007 - 06:00 PM

QUOTE(Verja @ 14. 2. 2007 - 16:38) View Post

V Muellerju so rekla, da jo bodo imeli dokler bo zaloga in če jo takole vmes zmanjka še ne pomeni, da je ni več.

Zanima pa me ali prav v Mercatoru v Domžalah ali v kakšni drogeriji oz prfumeriji tam?



V drogeriji znotraj centra ....

smile.gif

  • 0

#26 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 February 2007 - 08:40 PM

Jaz sem bla nevem kdaj v mullerju, malo več kot teden bo, pa so jih imeli na tisti polici kjer so novosti. Pa takrat je nisem vzela. Sem prišla čez par dni in jih ni blo več. Bom pa šla še pogledat, ja.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#27 @

@

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 162 posts
  • Location:na oblaku

Posted 15 February 2007 - 09:28 AM

QUOTE(Verja @ 14. 2. 2007 - 16:38) View Post

V Muellerju so rekla, da jo bodo imeli dokler bo zaloga in če jo takole vmes zmanjka še ne pomeni, da je ni več.

Zanima pa me ali prav v Mercatoru v Domžalah ali v kakšni drogeriji oz prfumeriji tam?


V Beautique smile.gif
  • 0
Mirrors on the ceiling,
The pink champagne on ice
And she said we are all just prisoners here, of our own device

#28 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 April 2007 - 07:31 PM

Da oživimo malo.. No v zadnjem času so zvezdnice imele nek "bum" novih parfumov zgleda:

Jennifer Lopez - After Glow Dark
Nova dišava Jennifer Lopez je edinstvena. Divja, seksi in karizmatična. Njena čutnost pomeni posebno vez, ki jo lahko stkejo samo ženske. Podari občutek svobode in vznemirjenosti. Note pasijonke, oranžnega cveta, rožnate potonike in rožnatega mošusa.
IPB Image

Britney Spears - Midnight fantasy
IPB Image
Tega sem probala in je obupen. Sicer me nasploh odbijajo parfumi raznih "zvezdnic".




Kylie Minogue - Darling
IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 April 2007 - 11:05 AM

L'Occitane - Cherry Blossom Eau de Toilette

A soft, fresh and floral subtle fragrance with cherry, freesia and blackcurrant top notes.

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 30 April 2007 - 05:14 PM

L'Occitane - Cherry Blossom Eau de Toilette

mmmm, tale pa mene res zanima. Tista, ki ga prva sproba naj nemudoma sporoči občutke wink.gif
  • 0
IPB Image

#31 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 April 2007 - 06:23 PM



Soforumašica Špela ga je sprobala, baje zelo diši, sadno in sveže. Jaz ga bom v bližnji prihodnosti zagotovo šla šnofat (me seveda, kako pa drugače, mika še ene par drugih izdelkov iz te linije Češnjev cvet), ker kupujem en novi parfum za poletje, pa me je navdušenje nad L'Occitane-onovo Pomarančo kar malo minilo. Upam, da me bo ta vonj očaral na daljši rok.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#32 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 30 April 2007 - 08:43 PM

Thanx Jenna, še ta teden si grem ogledat to češnjevo linijo wink.gif
  • 0
IPB Image

#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 May 2007 - 12:55 PM



Np.
Pa poročaj o vtisih. wink.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#34 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 May 2007 - 12:48 PM

Lacoste - Touch of spring

Limited Edition 2007
The new fragrance for spring from Lacoste.

Touch of Spring by Lacoste features quince blossom, aquatic accord, Amazon water lily, osmanthus, hosta, sandalwood and musk.

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#35 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 May 2007 - 02:40 PM

u a pride k nam?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 May 2007 - 05:13 PM



Že vidim, da mi bo strašno smrdljiv. :-)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 May 2007 - 05:43 PM

Meni tudi, stavim glavo. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 May 2007 - 06:41 PM

pomoje tudi je zanič, kot že oba prejšnja, touch of pink in sun.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#39 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 May 2007 - 12:01 PM

Meni tale Touch of spring ni všeč. Sem ga že sprobala v Limoniju.
  • 0

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 May 2007 - 12:09 PM

Delices De Cartier je dobil nežnejšo različico Delices de Cartier Eau Fruitee.

Gre za igrivo, sadno, nepredvidljivo različico lanske novosti, z bergamotko, mandarino, rabarbaro, višnjo morello, jasminom, sandalovino in ambro.

Meni je taprvi noro, nooor lepo dišal, tega novega pa še nisem vonjala. Steklenički sta pa v bistvu enaki, samo ta nova je svetlejša, bolj rožnata.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users