Jump to content


Photo

Maskara - MAX FACTOR Masterpiece Maskara


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (33 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (16 votes [48.48%])

    Percentage of vote: 48.48%

  2. 4 (zelo dobro) (8 votes [24.24%])

    Percentage of vote: 24.24%

  3. 3 (zadovoljivo) (7 votes [21.21%])

    Percentage of vote: 21.21%

  4. 2 (slabo) (2 votes [6.06%])

    Percentage of vote: 6.06%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 09:46 PM

Fenomenalna maskara, popolnoma sem navdušena!! Pričakovala nisem veliko, sploh zato, ker je Niveina maskara z gumijasto ščetko totalno zanič in vsaj zame popolnoma neuporabna. No, tale Max Factor pogruntavščina je pa nekaj čisto drugega. Maskara se izredno lepo nanaša, prekrasno zdrsi po trepalnicah in brez truda obarva celotne trepalnice, tudi v kotičkih. Niti najmanj se ne packa, trepalnice prekrasno loči, jih obarva z globoko črnim odtenkom, fenomenalno priviha, doda zelo soliden volumen in moje trepalnice predvsem izredno podaljša ... zares mi uokviri oči in naredi iz mojih trepalnic prave metlice. Je tudi zelo obstojna in se ne drobi. Ovojnina je meni zelo lepa, taka masivna in v zlatem odtenku, cena je primerna - nekaj čez 2.600 tolarjev.

Pripis: Meni se je ta maskara izredno hitro posušila, mislim da je v manj kot enem mesecu postala skoraj popolnoma neuporabna, zato ji odvzemam dve točki.

IPB Image

3/5 (zadovoljivo)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 28 August 2006 - 09:54 PM

Ah bedarija, vsaj zame ki imam zelo neopazne trepalnice, sicer res razpre pogled in nekoliko podaljša ter doda minimalno volumna ampak meni premalo, da precej naraven videz-se ne packa ,hitro posuši in je kar obstojna. Lepo se nanaša zaradi dobre krtačke ampak vsebina mi pa ni všeč-premalo masivna je. embalaža je ok,nič posebnega cena tudi v krogu podobnih maskar.

Ocena:2 ker je zame neuporabna,za dolge in goste trepalnice bo verjetno idealna zaradi lepage naravnega videza.
  • 0

#3 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 28 August 2006 - 10:03 PM

maskara mi je zelo všeč, zelo lepo poudari trepalnice, ne da bi jih zlepila, kar je pa najpomebnejše poudari prav vse trepalnice, tudi tiste skrite v kotih, kar meni do zdej še nobena maskara ni naredila.

Embalaža je res zelo lepa, ena lepših na trgu, res same pohvale!

moja ocena 5/5
  • 0
Posted Image

#4 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 28 August 2006 - 10:04 PM

Meni edino ta maskara lepo razporedi trepalnice brez sprijemanja in tudi zelo lepo se jo nanaša. Prav tako morem pohvalit dolgo obstojnost (tudi, če kdaj od utrujenosti zaspite z njo). Maskara daje naraven videz. Mogoče je za tiste, ki želijo bolj poudarjen in močan make-up premalo.


Moja ocena je 5/5
  • 0

#5 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 28 August 2006 - 10:18 PM

meni je ta maskara edina ki mi trepalnice res lepo podaljša in jih ne zlepi. res pohvalno.ker imam že tko krajše trepalnce zgledajo s to maskaro v zelo lepem loku in zelo zelo dolge.


moja ocena 5/5.
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2006 - 10:54 PM

.
Tudi jaz nisem mogla upreti nakupu Masterpiece in je tudi mene prijetno presenetila! Imam jo v črni barvi. Moje že naravno kar dolge trepalnice lepo dodatno podaljša, jim da soliden volumen in jih priviha. Se izredno lepo tudi nanaša in se ne packa. Na krtačko se je treba malo navadit, sploh, če prvič takšno uporabljaš... je bolj trda. Embalaža mi je všeč, taka masivna. Cena se mi zdi še kar ustrezna. Verjetno še kupim... izpodrinila All In One maskare zagotovo ne bo, mislim, da bosta kar obe v moji kozmetični torbici. Je pa res, da se tudi meni kar precej pospešeno suši, opažam.


Ocena: 3 (odvzemam dve zvezdici zaradi pospešenega sušenja)


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2006 - 09:25 AM


To je moja prva maskara in sem z njo kar zadovoljna. Že po naravi imam goste in srednje dolge trepalnice in masterpiece mi jih lepo obarva. Posebno mi je všeč, ker mi trepalnice lepo loči, se ne packa in ne pušča grudic, pa tudi na krtački se ne nabira vsebina. Krtačka je zanimiva in "praktična". biggrin.gif Res pa je, da je bolj primerna za dnevni kot večerni MU. Niti ne bo hudega učinka pri tistih s kratkimi in redkimi trepalnicami.
Ovojnina je lepa, masivna, sijoče zlate barve. Cena je primerna, srednji cenovni rang. Kupila je ponovno verjetno ne bom, ker moram sprobat še kaj drugega.

Ocena: 4/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#8 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 August 2006 - 11:27 AM

Meni je ta maskara super. Krtačka ful lepo loči trepalnice, jih podaljša, priviha in doda volumen. Meni je super no. Cena je tut primerna. Mene ful privlači embalaža, ki zgleda elegantno in glamurozno. Pospešenega sušenja pa jaz nisem opazla !

Ocena : 4/5
  • 0
Viens, reste ici!

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 29 August 2006 - 01:06 PM

Najboljša maskara do sedaj, ne zlepi, ne packa...

5/5
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#10 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 01 September 2006 - 01:05 PM

trepalnice lepo loči in zelo podaljša. za moj okus je volumen bolj slab.

3/5
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#11 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 September 2006 - 10:58 AM

Tudi jaz sem navdušena nad to maskaro. Trepalnice zelo lepo priviha in jih ne zlepi. Zelo lepo jih loči in raporedi. Naredi res sexy trepalnice.

Ocena: 5
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#12 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 06 September 2006 - 08:54 AM

Za dnevni make-up je tale maskara super.Lepo loci trepalnice,jih ne zlepi,ne packa.Tud ne "odpada" hitro.
5/5
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#13 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 20 September 2006 - 07:07 PM

Maskaro sem dobila v neki nagradni igri in je bila zame popolnoma neuporabna. Sploh ni bilo nobenega učinka + hitro se je spacala.

1/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#14 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 September 2006 - 07:58 PM

Tudi jaz sem maskaro kupila zaradi reklame s strani punc na forumu in zaradi povezave s filmom Gejša (cheesy I know laugh.gif ), ki me je res navdušil.
... Nasprotno pa me je maskara razočarala. Nekako povsem povprečna se mi zdi, ne pričara nekega maxi volumna, niti ne podaljša trepalnic do "neslutenih višav", ločljivost sicer dobra. Rada povdarjam oči, saj so moj najmočnejši adut (poleg vsebine seveda cool.gif ), zato tudi od svoje maskare pričakujem veliko. Preveč v primeru omenjene "Masterpiece".
Hitro sem se naveličala stat deset minuta pred ogledalom samo, da da si obarvam trepalnice - za opaznejše trepalnice je potrebno vztzrajat v nedogled, končni rezultat pa so zlepljene nekoliko spacane trepalnice.

Maskara je super proizvod za tiste, ki si želijo nekje naravno obarvanost, sama pa sem od Max Factorja pričakovala več, po tem, ko sem dolgo vztrajala z njihovima 2000 Calorie in Lash Architect.
2/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 September 2006 - 07:15 AM

Moja ocena tudi ne bo najboljša.
Kupila sem si jo zaradi zelo dobrih ocen tukaj. In naletela na nekaj težav. Najprej si sploh nisem mogla namazati trepalnic, ker me je kar nekaj pikalo. Ampak se navadiš.
Drugo kar je, pa ne daje takega volumna, kot je obljubljan. Meni se zdi čisto povprečna. Je pa res, da lepo loči trepalnice in jih ne zlepi.
Cena je pretirana - okoli 2300 SIT za 4ml maskare.
Podeljujem ji 3/5, ker ni izpolnila vseh mojih pričakovanj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 24 September 2006 - 11:27 AM

Meni je ta maskara super! biggrin.gif Trepalnice lepo priviha in loči, in obarva lepo, embalaža je pa sploh lepa in elegantna biggrin.gif

Ocena: 5/5

Edit: Maskara se mi je potem posušila po dveh mesecih. Nisem mogla verjet. Zdej bi ji dala 2/5.
  • 0

#17 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 31 October 2006 - 03:39 PM

Joooj, men jeta maskara supr. Včeraj sm jo pri mami sprobala in nardi res hude metlice. Naslednjič si jo prov kupim biggrin.gif Do zdej sm mela sicer Lash lift, ki je tud fajn, ampak ta mi je še bolj všeč.

Ocena: 5
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#18 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 May 2007 - 08:22 PM

To maskaro nisem sama kupila, ampak sem jo dobila v neki nagradni igri (če se ne motim, ravno tukaj).
Takole bom rekla, maskara ni slaba, ampak meni ne odgovarja. Izredno lepo loči trepalnice, jih čisto nič ne zlepi skupaj. Volumna ne naredi praktično nič, oziroma res minimalno, podaljša pa tako, recimo da solidno.
Ta maskara ni zame, ker trepalnice samo minimalno povdari, je bolj taka za naraven look. Osebno pa imam raje maskare ki trepalnice ful povdarijo, pri tej pa tudi z več nanosi ne dosežem tega.
Embalaža je pa nekaj posebnega, meni še kar všečna. Se pa zatakne pri vsebini saj jo je skoraj polovico manj kot je običajno drugih maskar, cena pa nič nižja (od ostalih MF recimo)
Drugače pa, za tiste ki nimate rade močno povdarjenih trepk, je to kar solidna maskara, predvsem je njen plus to, da res totalno nič ne zlepi, niti pri več nanosih. Jaz pa je nebom kupila.

Ocena: 3
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 23 May 2007 - 11:36 AM

To je moja skoraj najljubša maskara. Dobila sem jo od sestre, ko jo je ona uporabljala kak mesec, pol je pa rekla, da se ji je kao posušila krtačka in da za njo ni več uporabna. thumbup.gif Like, jst mam pa ravno take maskare rada, ta je manj konkretna, da ni krtačka čisto mokra, kako naj se izrazim. Sedaj jo taisto uporabljam že kak mesec dni, in ne zgleda da jo bom kej hitr zamenjala za novo, se ta ful dobr drži. Naredi mi lepe, volumnaste trepalnice, malo priviha, solidno podaljša. Imam črno maskaro, in mi naredi trepalnice neverjetno goste, mislim, zgledajo ful goste.
Sama embalaža maskare mi je ful ful všeč, taka fensi.

5/5
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#20 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 02 June 2007 - 05:22 PM

Maskara mi nikoli ne zlepi trepalnic skupaj (unlike druge), resnično mi poudari oči in zelo prijetna je za nanašanje. trepalnice mi lepo loči podaljša in volumen je osupliv. da ne omenjam da je embalaža zelo dobra. taka zlataaa tongue.gif

5/5
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users