Jump to content


Photo

Male pikice okoli oči


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 23 September 2006 - 11:24 PM

Pozdravljene punce! smile.gif


Pred parimi dnevi, je fant na mojem obrazu, opazil okoli desne učke, drobne male pikice, ki jih zeeeeeelo veliko. cry.gif Sama nisem dopodlan opazila, ker so vidne samo pod določenim kotom svetlobe. Mislim da niso to mejhni mozoljčki, ker jih je preveč. Najprej sem jih imela samo na zunanji strani učke, zdej so se mi pa še na notranjo razširile in me občasno uček malo srbi. Ali pa se mi samo zdi, ker me motijo te pikice. hmm.gif

A ima morda kako idejo, kaj bi to lahko bilo? Bi mogla k zdravniku? Ker res nebi rada, da bi se mi kaj zamuštralo na obrazu. confused.gif

Hvala vsem za odgvore in pomoč! thumbup.gif

  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 September 2006 - 07:08 AM

Milije? Milije so take bele bunkice okoli oči, ki se jih ne da iztisniti. Spraskati jih je potrebno z iglico in potem izskočijo ven. Za to pojdi h kozmetičarki.
Če je pa kakšna alergija in te to srbi, potem pa pride v poštev zdravnik. Samo mislim, da gre za milije.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 September 2006 - 08:10 AM

To je itak zelo pogosta reč... Samo ne bi pa smele srbet.

Sonchika, koliko pa stane odstranitev (npr. če jih imaš malo)? Itak se pa lahko "vrnejo", oz. poljubno nastajajo nove. (zakaj sploh nastanejo?)
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 September 2006 - 08:18 AM

Za to ti zaračunajo celo nego obraza. Greš pač tja in ti izstisne še ogrce. Cena je pa od 5000 SIT naprej.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 September 2006 - 08:23 AM

Aha. Potem pa ne vem če bi šla. Dobro, hvala.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#6 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 24 September 2006 - 08:57 AM

js mam tut še kr neki tega. zakaj pa to nastane? confused.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 September 2006 - 09:04 AM

Zaprte lojnice? Ne vem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2006 - 10:35 AM

moje skromno mnenje:

Mislm da gre v lorisinem primeru za alergijo al pa kej taga... Ker tiste bele pikice (milije) se ne nardijo tko, da bi jih bilo fuuuuuuul ampk samo tko kšna... Najbolš da greš k zdravniku

Vsaj kokr imam jst izkušnje no ermm.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#9 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 24 September 2006 - 10:57 AM

Jst jih mam tut kr nekaj okoli učk, ampak so čist mejhne in se vidijo le na čist blizu... če te pa srbijo pa res bolš k zdravniku...
  • 0

#10 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 24 September 2006 - 11:15 AM

če te srbi in tudi peče, maz izsušeno kožo pol je mogoče dermatitis...drugače imaš mastno kožo??
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#11 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 24 September 2006 - 12:28 PM

Jz mam tud eno tako malo pikico pr učki. Sam mene ne srbi,ne. Kot so ti ostale rekle pejt do zdravnika k lahk gre za alergijo.
  • 0

#12 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 24 September 2006 - 08:01 PM

joj koliko pdgpvprov...super ste punce thumbup.gif

ne, srbijo me ne več. Jih je pa res ogrooomnoo, druga pri drugi. Če nisi pozoren se sploh ne vidijo. Sicer imam čito normalno kožo. Ne mastno, ne suho. Tako da izsušena tudi ni pomoje...

sem pa pred 2 tednoma kužija dobila...sam dvomim da bi bila to alergija nanj ane? hmm.gif

Torej če bi srbele, bi moglak zdravniku, ker pa ne, pa samo h kozmetičarki? smile.gif
  • 0

#13 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 24 September 2006 - 08:53 PM

ja js mam tega recimo precej, pa če res od bliz ne pogledaš, se ne vid. ja js sm tut že dobla napotek h kozmatičarki, ampak nazadnje mi je prav zmaličla faco zarad teh pikic, ker ti predre kožo, da pridejo ven. ne vem, če te lih ful ne motjo, je po moje brez veze. presodi pa seveda sama. wink.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#14 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 24 September 2006 - 09:41 PM

QUOTE(pinga @ 24. 9. 2006 - 21:53)  

ja js mam tega recimo precej, pa če res od bliz ne pogledaš, se ne vid. ja js sm tut že dobla napotek h kozmatičarki, ampak nazadnje mi je prav zmaličla faco zarad teh pikic, ker ti predre kožo, da pridejo ven. ne vem, če te lih ful ne motjo, je po moje brez veze. presodi pa seveda sama. wink.gif



ja ne da me full motijo...sam ko so sam okoli enega učka... hmm.gif moti me samo ko jih začutim, ko se s kremo namažem smile.gif

a pa ti je pomagal obisk pri kozmetičarki? so zginile?
  • 0

#15 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 24 September 2006 - 09:54 PM

to jih ona z iglo vn zbeza. seveda so se mi nardile nove, k se mi pa ne da več z njimi ubadat. mogoče se bom še kdaj spravla, ampak potem bom mogla res vedt, kaj mi jih je nardil, da se spremeni nega, ker drugač je itak brez veze.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#16 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 24 September 2006 - 09:58 PM

a pa to jih imaš tudi okoli učk?
  • 0

#17 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 24 September 2006 - 10:04 PM

največ jih mam po ličnicah, ampak čist zgori, na lica mi ne segajo, pa pod očmi v pedelu podočnjakov se najde kakšna
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#18 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 25 September 2006 - 12:52 AM

aja...js jih mam sam v predelu podočnjakov in senčke. pa na notrnanji strani in na vekah. upam da bojo kar same zginle...ker mi nebi bilo prijetno da mi z iglo skače po obrazu cry.gif
  • 0

#19 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 25 September 2006 - 08:45 AM

jah une na očeh ti bo po moje pustila, vsaj js si ne bi pustila šart tm okol, sploh niti slučajno kej po notranji strani. verjamem pa, ad te motjo. drugač men na vsake tok tut same dozorijo in pol pride vn taka luštna bunkica biggrin.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#20 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 25 September 2006 - 01:25 PM

jst mam te pikce že res fuuul doug...sploh se ne spomnm da jih nebi mela tongue.gif mam jih pa tut čist pod učki pa pod obrvmi jih je ene par...Sam me niso nikol preveč motile...Učas so mi ble clo ušeč laugh.gif Sam zdej lih ne več...hehe biggrin.gif
Sam če te neki res fuul ne motjo, pol ne h kozmetičarki, k okol učk je res tok občutljiv use...
Men nebi blo lih fajn, da mi kdo tm okol šar... huh.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users