Jump to content


Photo

Obraz


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 fafica

fafica

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:Lublana

Posted 07 December 2004 - 06:45 PM

po licih imam mal mazolčkov in k se napudram, zgleda kot mejhni rdeči fleki. zdej me pa zanima, kaj use bi mogla uporabt, da bi to prekrila in kko nej se znebim mozoljev? usako jutro in večer si kožo očistm s tonikom iz lekarne, vendar nič. zarad teh drobnih mozolčkov se nemorm lepo napudrat. pa zanima me še, ker pudr ve uporablate, da vm prekrije use napakce, vendar ni predrag in se lepo razmaže?

Lp,

Fafica
  • 0

#2 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 07 December 2004 - 06:58 PM

DOBRODOŠLA!!!
Priporočljivo se je pred nanosom tonika,najprej umit z vodo pa gelom-v tem primeru s takim proti mozoljem in za toniranje.Jst mam enega krasnega od Oriflema z izvlečki zelenega čaja.Po očiščenju pa si nanesi kakšno vlažilno kremico ali pa kremo od Garniera Pure z glino.Glede pudra pa tko...meni se najbolj dopade puder od DM-ove znamke S-HE...res prekrije vse kot je treba,napakice pa prekriješ še z S-HE korektorjem v stiku.Pa še cenovno je zelo ugoden-pod 1000 sit (nevem glih zdele iz glave točno ceno).Aja,še nekaj...a si imela tudi te težave z mozoljčki že pred tem tonikom,ki ga uporablaš zdej?

pozdravcky
  • 0
user posted image

#3 fafica

fafica

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:Lublana

Posted 08 December 2004 - 06:07 PM

najlepša hvala smile.gif

prej sm mela še večje probleme, predn sm uporablala tonik...zdej me pa še zanima, kašn korektor (barva) morm kupt, pa kako nej zberm taprav pudr, kr zmeri probam use različice in so pretemni al pa presvetli. pa še to. a ta pudr od S-HE pušča svetleč videz al matira?
  • 0

#4 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 08 December 2004 - 06:25 PM

Aha biggrin.gif ...tale pudr kožo lepo matira in niti mal ne masti...zdej,odvisno kok svetlo maš polt...zame recimo je idealen odtenek porcelan,korektor pa pastell-barvi sta si podobni.Ta dva odtenka sta ful vredu,če si pol lica še zasenčiš z bronz senčilom in to je to.Vglavnm,najbolš je tm probat na roki,pa približno ocent,kater je ta prav.Ne morš velik zgrešit,ker je itak samo ene 6 odtenkov...ti pa so take osnovne barve tenov kože smile.gif

IPB ImageIPB Image
  • 0
user posted image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users